Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

+5
Buffy
Lena
*madonna*
iluzija
darla_
9 posters

Stranica 29 / 40. Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 29 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica sri sij 25, 2017 2:09 am

mozete li mi promieniti avic na neki ljep ne - bozicni? hvala.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 29 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica sri sij 25, 2017 3:40 am

hm, maloprije sam cula interesantnu frazu na vijestima "moral screeching"koja je, po mom intuitivnom razumijevanju, ekvivalent moje divne kovanice vristaci... loooool.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 29 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop sri sij 25, 2017 9:25 am

saritica je napisao/la:nek si ti pametan. i nek ti znas. najbolje mi je kad pocnu o necijoj inteligenciji.
upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 29 Drzavne-tajne
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 29 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost sri sij 25, 2017 1:34 pm

saritica je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
saritica je napisao/la:imala malu operacijicu Cry ciste na glavi . nis posebno ali neugodno  Cry loooool. i sad cekam golden girls.

Kako je sad, Sarita? Boli li?  :-(

---

Gledala sam malo snimke s prosvjeda (Mars zena). Istaknut cu dvije, iz razlicitih gledista.

ne boli tomice, evo me spremna i cila. ima l kakvih dogadjanja u vitualnom svijetu i nekim drugim forumima? pises li jos gdje? ja totalno ispala iz djira... flower


Super, onda. Happy Idem ti potražiti nešto lijepo za avatar.

Najviše komuniciram s Kicom i Veg djevojkom na njegovom forumu. Happy Našli smo se na nekoliko tema. Happy

Odem i do susjeda na X provjeriti kakvo je vrijeme jer mi je preteško doći do prozora.  zubo Negdje između redaka padne i koja riječ o alienima i kristalima.  k1

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 29 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost sri sij 25, 2017 2:54 pm

Ako ti se ne sviđa, javi pa potražimo nešto drugo. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 29 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer čet sij 26, 2017 12:45 am

Meni nije upravo sada, ali jest u međuvremenu, dijagnosticirana astma! Rolling Eyes
Ima li netko od vas to čudo?
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 29 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica čet sij 26, 2017 4:23 am

vispice, zao mi je zbog astme. ja je nemam ali u mojoj obitelji je prisutna. baka je se jako patila sa time. moras pronaci na sta si alergicna i ako je nervnoga porijekla moras se cuvati stresa jako. nekada napad moze biti izavan i nekim fizickim aktivnostima kao sto je trcanje i slicno... uglavnom, mislim da postoje super lijekovi i da se to sve skupa moze drzati pod kontrolom... sretno i pusa.
ps. ja mislim da i ja imam nekakve pocetke astme... dim ne mogu ni pod razno podnijeti...teske napade kaslja dobijam, a primjetila sam i da mi nos curi cim se priblizim mom cukicu...
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 29 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica čet sij 26, 2017 4:25 am

Tomica je napisao/la:
saritica je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
saritica je napisao/la:imala malu operacijicu Cry ciste na glavi . nis posebno ali neugodno  Cry loooool. i sad cekam golden girls.

Kako je sad, Sarita? Boli li?  :-(

---

Gledala sam malo snimke s prosvjeda (Mars zena). Istaknut cu dvije, iz razlicitih gledista.

ne boli tomice, evo me spremna i cila. ima l kakvih dogadjanja u vitualnom svijetu i nekim drugim forumima? pises li jos gdje? ja totalno ispala iz djira... flower


Super, onda. Happy Idem ti potražiti nešto lijepo za avatar.

Najviše komuniciram s Kicom i Veg djevojkom na njegovom forumu. Happy Našli smo se na nekoliko tema. Happy

Odem i do susjeda na X provjeriti kakvo je vrijeme jer mi je preteško doći do prozora.  zubo Negdje između redaka padne i koja riječ o alienima i kristalima.  k1
hahaha joj al me nasmija ovo... hahah ti si ko i moja mama. ona ujutro ide na internet provjeriti kakvo je vrijeme, a ja joj velim pa odi vani pa vidi.. nemoj tako... loooooooooool

a moj avic: covjece kako je dobar. svaka ti cast. pravi ukus imas. nikad ljepsi avic nisam imala u zivotu.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 29 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop čet sij 26, 2017 9:20 am

whisperer je napisao/la:Meni nije upravo sada, ali jest u međuvremenu, dijagnosticirana astma! Rolling Eyes
Ima li netko od vas to čudo?
O jebemu Shocked ... nemam, al imam epilepsiju. Oš se menjat?  Silly
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 29 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop čet sij 26, 2017 9:22 am

saritica je napisao/la:... a primjetila sam i da mi nos curi cim se priblizim mom cukicu...
O jebemu, pa nisi nikad rekla da imaš pesa!?  Shocked
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 29 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica čet sij 26, 2017 9:41 am

ti bokca pope, pa kak nisam rekla? non stop pricam o njoj. shelte mix, predivna bijela kujica... imam tonu filmica o njoj na fb... pa sta mislis ko satjeruje ono stado macaka u red... nema sta prava sam cat lady... usidjelica sa tonom zivotinja... pogledati cu da stavim na youbito sharu pa cu staviti link
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 29 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy čet sij 26, 2017 11:06 am

whisperer je napisao/la:Meni nije upravo sada, ali jest u međuvremenu, dijagnosticirana astma! Rolling Eyes
Ima li netko od vas to čudo?

Kaj može tak doći, mislila sam da se definira do dvadesetih? Plain
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 29 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica čet sij 26, 2017 5:22 pm

ne uvijek. moja baka je tek oko 50te godine pocela pokazivati simptome. ovo do 20tih je mladenacka astma, koja cesto i prodje. moj rodjak ju je imao kao malo decko ali je nestalo kada je narastao...
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 29 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pet sij 27, 2017 1:10 am

saritica je napisao/la:vispice, zao mi je zbog astme. ja je nemam ali u mojoj obitelji je prisutna. baka je se jako patila sa time. moras pronaci na sta si alergicna i ako je nervnoga porijekla moras se cuvati stresa jako. nekada napad moze biti izavan i nekim fizickim aktivnostima kao sto je trcanje i slicno... uglavnom, mislim da postoje super lijekovi i da se to sve skupa moze drzati pod kontrolom... sretno i pusa.
ps. ja mislim da i ja imam nekakve pocetke astme... dim ne mogu ni pod razno podnijeti...teske napade kaslja dobijam, a primjetila sam i da mi nos curi cim se priblizim mom cukicu...

Moram priznati da sam se iznenadila dijagnozom. Znam ja tu i tamo teže disati, ali to se uvijek nekako pripisivalo prolaznim virozama koje kod mene uvijek imaju tu tendenciju prvo zaskočiti na bronhe. Za sada sam jako alergična na brezu, pa na ambroziju, a lijesak je granično. Idem za par dana na imunološki u sv. Duh pa ću vidjeti detaljnije. Mora postojati još nešto jer sada ništa ne cvjeta pa me zna uhvatiti mali problem kod udisaja. Vele da je to i utjecaj hladnog zraka.. u svakom slučaju, nisam znala da teže dišem dok mi nisu rekli. Malo mi se ne sviđa to što mi pulmologica doživotno nudi te lijekove i pumpice, ja zaista mislim da to mogu alternativno riješiti. Barem ću probati. Kod fizičkog mi ništa ne smeta, ali kada je neki stres.. da, tu osjećam utjecaj. Znači, i pcihički je.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 29 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pet sij 27, 2017 1:14 am

besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Meni nije upravo sada, ali jest u međuvremenu, dijagnosticirana astma! Rolling Eyes
Ima li netko od vas to čudo?
O jebemu Shocked ... nemam, al imam epilepsiju. Oš se menjat?  Silly

Neću pope, baš mi je žao. Sad  To je isto pizdarija.. ali pretpostavljam da se sa svime i svačime navikne živjeti. Čuvaj se. :*
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 29 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pet sij 27, 2017 1:22 am

Buffy je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Meni nije upravo sada, ali jest u međuvremenu, dijagnosticirana astma! Rolling Eyes
Ima li netko od vas to čudo?

Kaj može tak doći, mislila sam da se definira do dvadesetih? Plain

A čitam da može i da je sve veći porast asmatičara. Plain Meni je spirometrija bila dosta loša, isprva su sumnjali na viroze, a kasnije su nakon ventolinskog testa uspostavili da je ipak astma. Prošlo proljeće sam imala veliki napad suhog kašlja i jedino sam mogla preživjeti kroz injekcije. Kada je breza ocvala, sve se smirilo. Ma mislim si ako sam do sada dihala, budem i dalje valjda. Ventolin nosim sa sobom u torbi ali ga tvrdoglavo odbijam.  Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 29 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy pet sij 27, 2017 8:56 am

Da, nije Ventolin bez posljedica, ako ikako možeš, izdrži.

Ima jedan dobar doc u Zagrebu, završio zapadnu, pa kinesku medicinu.
Zove se Krunoslav Reljanović, privatno radi iza Komedije na Kaptolu, a inače radi kao liječnik obiteljske medicine.
Nije ti baš pod nosom i treba dolaziti dva puta tjedno, ali ima izuzetne rezultate.
Čisto da imaš holistički drugi pogled na dijagnozu.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 29 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer ned sij 29, 2017 12:32 am

Hvala na informaciji, zapisujem. Imam već neke preporuke, a i sama sam došla do nekih ljudi koji bi mi mogli biti interesantni za pokušati.. no, svakako imam na umu i tvoju preporuku. Pusa
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 29 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned sij 29, 2017 1:49 am

u svakom slucaju - sretno.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 29 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by kic ned sij 29, 2017 2:51 am

boze dragi, ne zna se tko ima ljepsu djevu na avataru ovdje, osjecam se kao djecak zakljucan u papirnici..

sretno whisp sa zdravljem i to.. hm
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 29 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned sij 29, 2017 7:08 am

ma predivne smo,,, kaj ne? e da i popu sretno sa njegovom pizdarijom...
inace, ja radila ko konj - cijeli dan i noc Cry ... odgledala boks na nocnoj mori i sad popila neku pizdariju za kiselinu u zelucu  Cry i pici frasier na TV
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 29 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Lena ned sij 29, 2017 8:16 am

whisperer je napisao/la:Moram priznati da sam se iznenadila dijagnozom. Znam ja tu i tamo teže disati, ali to se uvijek nekako pripisivalo prolaznim virozama koje kod mene uvijek imaju tu tendenciju prvo zaskočiti na bronhe. Za sada sam jako alergična na brezu, pa na ambroziju, a lijesak je granično. Idem za par dana na imunološki u sv. Duh pa ću vidjeti detaljnije. Mora postojati još nešto jer sada ništa ne cvjeta pa me zna uhvatiti mali problem kod udisaja. Vele da je to i utjecaj hladnog zraka.. u svakom slučaju, nisam znala da teže dišem dok mi nisu rekli. Malo mi se ne sviđa to što mi pulmologica doživotno nudi te lijekove i pumpice, ja zaista mislim da to mogu alternativno riješiti. Barem ću probati. Kod fizičkog mi ništa ne smeta, ali kada je neki stres.. da, tu osjećam utjecaj. Znači, i pcihički je.


A čitam da može i da je sve veći porast asmatičara. Plain Meni je spirometrija bila dosta loša, isprva su sumnjali na viroze, a kasnije su nakon ventolinskog testa uspostavili da je ipak astma. Prošlo proljeće sam imala veliki napad suhog kašlja i jedino sam mogla preživjeti kroz injekcije. Kada je breza ocvala, sve se smirilo. Ma mislim si ako sam do sada dihala, budem i dalje valjda. Ventolin nosim sa sobom u torbi ali ga tvrdoglavo odbijam.  Happy

ovako kad ovo tvoje pročitam ja imam sve slično....zapravo napadji suhog kašlja kod mene su počeli u dvadesetima,ali nije to bilo nešto,pa nisam nikad mislila da je možda i nešto više....
kod mene su oduvijek problem sinusi....toplo-hladno zimi kad se grije odmah ih pokrene....i onda krene to "curenje"....osjećam kako se nešto slijeva niz grlo i mjesecima traje....i tjera me na stalno "čišćenje grla".....znaš onaj osjećaj da se moraš nakašljati i očistiti grlo....
klimu i suhi zrak ne podnosim....evo i jučer....ušla sam u zaru pogledat nešto i kako toliko jako struji zrak iz klima momentalno me uhvatio suhi kašalj.....
tak suhi kašalj krene kao škakljanje u grlu i stomaku....oči zasuze,krene kašljanje radi kojega moram izaći vani jer mi je naugodno toliko jako kašljati među ljudima....i ako nemam vode ili neki bombon uz sebe bude baš gadno.....
osim toga da imam osjećaj kao da ne mogu "udahnuti skroz do kraja"....fali mi često taj udisaj....onako trudim se,ali ne ide do kraja....kao da budem prekinuta i ponovo udišem,ali ne ide punim plućima....

ja sve prepisujem sinusima koji mi jesu bolna točka,ali moguće da je i još kakav problem

šta treba testirati na astmu?
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 29 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Lena ned sij 29, 2017 8:18 am

a upravo sada pijem kavu i idem nešto pojest...
dan se čini kao lijep....
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 29 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer ned sij 29, 2017 10:00 am

Jutro!
Hvala sarita, hvala kic, bit' će to sve ok.

Lenac, ma ne mora biti isto, ali ne škodi provjeriti.  Moj put je išao tako da sam isto malo kašljuckala, pa tu i tamo malo teže disala (udahnula), malo zasuzivala, ali sve u nekim normalnim granicama te mi nije djelovalo alarmantno. Čak i kada bih skužila da je alergijska reakcija nisam ni sumnjala da bi moglo doći do astme. Uglavnom, od prošlog proljeća me uhvatio taj napadaj suhog kašlja (prvi put baš tako jaki) pa je tada moja dok počela sumnjati na astmu, ali je smatrala to sezonskim, a i pretpostavkom kako se sve poremetilo i počelo cvati u isto vrijeme. Bile su tada pune ambulante ljudi koje su svraćali na dnevne injekcije i sjećam se da se požalila kako dosta ljudi pati. No međutim, ove jeseni na sistematskom kojeg redovito obavljam, ta spirometrija (mjerenje kapaciteta pluća) je bila slabija i iz tog razloga me je moja dok poslala kod pulmologice sa uputnicom na alergijske sumnje. I onda kod pulmologice prođeš još jednom sve te testove spirometriju, feno- test kontrole astme, ventolinski test (malo se inhaliraš pa opet ponoviš prva dva testa). Ako imaš i tu alergijsku uputnicu (dobro je reći dok da ti i to da) onda te testiraju na pelud, grinje, brezu, ambroziju, lijesak i još par stvari... ja sam na pola toga alergična pa me je poslala u bolnicu na detaljniji test. Vjerojatno je tu još nešto i od hrane, prašine itd. Budem vidjela ovaj tjedan... To se sve navodno može držati pod kontrolom, ali je po općoj medicini neizlječivo i doživotno si na tabletama i pumpicama. Dok pak imam dosta poznanika koji me uvjeravaju da su to uspjeli alternativno riješiti. Eto, to ti je moja priča, velim ti, ne znači da je isto jer ima puno odstupanja. Možeš biti i na nekim astmatičarskim granicama, možeš biti i potencijalan astmatičar ali ako izbjegavaš alergene ne razvije se dalje. Nije loše malo se upoznati time. Moj problem je što sam ja težak pacijent, nikada ne odležim te viroze već šibam dalje, čak sam pomalo i izgubila tu toleranciju na smetnje i bol jer ja i dalje odbijam pomisao da ne mogu disati. Happy S druge strane, malo me natjeralo da usporim što počinjem i guštati, a i kada okrenem malo očima i uzdahnem, svi se doma rastrčaju oko mene što mi je isto fora. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 29 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer ned sij 29, 2017 10:29 am

Upravo je odluka pala. Danas radim lazanje i pohani karfiol.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 29 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 29 / 40. Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.