Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

+7
mala Cat
iluzija
Buffy
besposlenpop
muskokrk
darla_
urbanstyle
11 posters

Stranica 8 / 18. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next

Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 8 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost sri lip 18, 2014 1:52 am

Ligeja je napisao/la:Ma tko je to meni dosao??? : ))) Ooo, sto je, srculence, nesto te strecnulo? Ne svidja ti se zajebancija i glazbene asocijacije? Bas neobicno. Grin Pa mislila sam da se salimo i tako to.. ti si poznata po tome.. Grin Rek'o, hajde da i ja pokusam malo s ha, ha glistinim djirom. Grin

meni ok tvoja šala ... nadam se da se radi o šali a ne nečem drugom ?

al ako ćeš u glistinom điru, onda ide i o nečem drugom .... hm ... iskreno se nadam da imaš o čemu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 8 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost sri lip 18, 2014 1:57 am

Ne pada mi na pamet zabavljati te u sitne sate. Ti se lijepo umnozi pa to obavi sama kako si vec navikla.. Grin Za dnevne aktivnosti, ako mi se tema i tvoji upisi budu svidjeli, odgovorit cu... Hajde, bas mi je drago da si navratila. Grin Mozes i ovdje psihoprofilirat'.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 8 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost sri lip 18, 2014 2:02 am

Ligeja je napisao/la:Za dnevne aktivnosti, ako mi se tema i tvoji upisi budu svidjeli, odgovorit cu...

tako je i nisam ništa drugo ni očekivala ... ako ti se tema u upisi budu svidjeli .... ajme ... ni u ludilu jerbo kud ćeš šta reć o sebi a da se nekom ne svidi i ne cvrkuće oko toga .....nemaš ti pojma šta radit sa onima koji ti se ne svide ... ok, imaš pravo ... brišeš se sa foruma ... toliko o forumašenju ako znaš šta to uopće znači  Happy 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 8 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost sri lip 18, 2014 2:10 am

kišna glista je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Za dnevne aktivnosti, ako mi se tema i tvoji upisi budu svidjeli, odgovorit cu...

tako je i nisam ništa drugo ni očekivala ... ako ti se tema u upisi budu svidjeli .... ajme ... ni u ludilu jerbo kud ćeš šta reć o sebi a da se nekom ne svidi i ne cvrkuće oko toga .....nemaš ti pojma šta radit sa onima koji ti se ne svide ... ok, imaš pravo ... brišeš se sa foruma ... toliko o forumašenju ako znaš šta to uopće znači  Happy 

O jebote! Nesto smo nervozni jutros i svadjalacki raspolozeni? Ta zasto? Nema veprova u blizini za deranje? Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 8 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost sri lip 18, 2014 2:12 am

Nemam pojma sto bi to forumasenje bilo? Je l' to ono kad ti pronadjes zrtvu pa je ismijavas do besvijesti?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 8 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost sri lip 18, 2014 2:24 am

: )) A ovo moram podijeliti. Divna si, divna! Sto pjesmuljak ucini : )))

----

Veli Kisna:

vrag mi nije dao mira pa sam škicnula na escov forum i pogledala te nadobudne ligejine upise pa da i sa njoj sada konačni zapis napišem iako se do sad nisam s njom kačila al očito i ona hoće ilala sukob sa mnom .... ligejo, dušo draga ... ti bi se na trepavice postavila da znaš prepoznat živu umjetnost jerbo ju voliš samo kad je mrtva ... pa tako si slavila malnara i njegove čudake ... isto tako bi voljela da znaš kako spasit prirodu a da o prirodi kurca znaš .... sjećam se da si me pitala o tome i još se čudila otkud meni to znanje ... pa otkud? otud da živim to što živim za razliku od tebe koja si samo interplet ljubiteljica i prirode i umjetnosti olitiga chistijan ( zato si onomad i tako žustro pobjegla sa teme kad si stala na stranu christijana a nije ti prvi puta, nije ti ni drugi puta, to radiš stalno ... pepeljuga bez razloga ...ha ha ha a nikako da se nađe princ koji će te pratit i tražit i otud ta tvoja opsesija do psihoserija i psihokilera ... da ga jebeš, nisam tvoj, svak je sam svoj al to već znaš obzirom da si fan serija koje spominješ ) ... bitva ti je možda oprostila to tvoje opetovano prenemaganje, ja sam ga prepoznala ko opetovano pa stoga i tvoj izbor a ne samo slučajni prokliz .... odjebi sa svojom ispraznošću , meni ju ne moš uvalit

-----


: ))) briznica.. stvarno nedostaje tih veprova, ha?


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 8 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost sri lip 18, 2014 2:54 am

Inace, falsa Glisto, red je i da se predstavis? Kome to idu lovorike?


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 8 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by iluzija sri lip 18, 2014 3:24 am

Ligeja je napisao/la:Inace, falsa Glisto, red je i da se predstavis? Kome to idu lovorike?

gdje je popo da mi objasni sto se ovdje desava?
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 8 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost sri lip 18, 2014 3:39 am

Sto je bilo?

Ma odgovarala sam upravo registriranoj Kisnoj kao da je bila ona, iako se na momente cinilo da ju netko oponasa... Dok se ne ocituje s X_a, smatrat cu da je ovo falsa Malaniz.

Ali svaki upis koji sam uputila doticnoj - stoji. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 8 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost sri lip 18, 2014 5:21 am

iluzija je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Inace, falsa Glisto, red je i da se predstavis? Kome to idu lovorike?

gdje je popo da mi objasni sto se ovdje desava?
maškare ća mogu maškare  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 8 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by muskokrk sri lip 18, 2014 7:49 am

prvo ono nije glistic ovdje registrirana ..

hebote koliko zene mogu biti zajebane  i sa toliko prepora ..
da o egu i ne govori se ..

sto se tice ismijavanja i glistice ..e to joj je hobi ..no sve manje ima mesa za ostrela ...jedino ako ne predje na one koje gotivi..
muskokrk
muskokrk

Posts : 79
Join date : 03.06.2014
Location : na plavoj vodi

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 8 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by iluzija sri lip 18, 2014 12:27 pm

kako vidim, sada na oba foruma postova koliko zelis, ne stignem pofatati tko s kim, tko protiv koga. umorna sam, pa sam  citala  samo ono zadnje, i vidim pise dupe, a onda spomenuse   probu.  Laugh i nakon toga propolis , plovak, muskokrk.... otvorio temu  o fajtu izmedju kisne i ligeje, i ceka da i ostali ulete u fajt.  zubo
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 8 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost sri lip 18, 2014 12:35 pm

Ma ne propuštaš baš ništa..

---

Inače, Illy, kako je ondje kod tebe? Kako se opuštaš? Ideš li u duge šetnje? Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 8 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by iluzija sri lip 18, 2014 12:38 pm

sada mi tek nije jasno kada sam prelistala 'topic o kavi i cakulama'.... kisna  malo  zakacila popa.... moguce je da je  ono neciji klon.   cini se da je frka na pomolu.  teet
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 8 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by iluzija sri lip 18, 2014 12:40 pm

Ligeja je napisao/la:Ma ne propuštaš baš ništa..

---

Inače, Illy, kako je ondje kod tebe? Kako se opuštaš? Ideš li u duge šetnje? Happy
ma premorena sam. i nekako se osjecam slabo. 20 stupnjeva, a meni hladno.   ovdje stalno padaju kise, kao da nema nista od ljeta. kakvo je vrijeme kod vas?
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 8 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by iluzija sri lip 18, 2014 12:42 pm

muskokrk je napisao/la:prvo ono nije glistic ovdje registrirana ..

hebote koliko zene mogu biti zajebane  i sa toliko prepora ..
da o egu i ne govori se ..

sto se tice ismijavanja i glistice ..e to joj je hobi ..no sve manje ima mesa za ostrela ...jedino ako ne predje na one koje gotivi..
ma netko je klonirao i zeza se. nego, zasto si ti otvorio temu o tome? veselis se fajtu?  Laugh
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 8 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by muskokrk sri lip 18, 2014 3:29 pm

ne ...samo me gluspost zenska koji puta fascinira ..

ajde da se bijete oko maco mena ..mogu da svatim ili mozda ...privatim...
ali  oko nece nepostojeceg i tako potpuno nebitnog ..
muskokrk
muskokrk

Posts : 79
Join date : 03.06.2014
Location : na plavoj vodi

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 8 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by muskokrk sri lip 18, 2014 3:41 pm

ma ne  veseim se zenskoj glupostiao kao  ni fajtu cak i ne  volim spletke....

no bolje da se kontrolirano fajtate..nego da zaserete oba foruma
muskokrk
muskokrk

Posts : 79
Join date : 03.06.2014
Location : na plavoj vodi

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 8 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost sri lip 18, 2014 4:07 pm

muskokrk je napisao/la:ma ne  veseim se zenskoj glupostiao kao  ni fajtu cak i ne  volim spletke....

no bolje da se kontrolirano fajtate..nego da zaserete oba foruma

Aha, zato si otvorio topic? Grin E bas ti hvala na tolikoj brizi oko uzurpacije virtualnog prostora bedastocama. Nonici sam odgovorila i ne mislim se truditi ozivljavati tvoju temu od kontroliranog "kakanja"...

A i ti mozes, sto Pop veli, sarat' malo ovdje.. ima drugih tema i pdf-a.. Wink

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 8 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost sri lip 18, 2014 4:24 pm

iluzija je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Ma ne propuštaš baš ništa..

---

Inače, Illy, kako je ondje kod tebe? Kako se opuštaš? Ideš li u duge šetnje? Happy
ma premorena sam. i nekako se osjecam slabo. 20 stupnjeva, a meni hladno.   ovdje stalno padaju kise, kao da nema nista od ljeta. kakvo je vrijeme kod vas?

To ti je sve, Illy, posljedica globalnog zagrijavanja.. otapaju se ledenjaci, udio vodene pare raste, veca kolicina padavina, poplave... Nerviraju me oni koji vele da je i globalno zatopljenje jedna u nizu urota, a ima i onih koji ce spominjati Haarp..

Vise i ne prepoznajem godisnja doba. Sve se ispremijesalo. Vrijeme je bas izuzetno nepogodno za sve nas, ne samo meteoropate. Jedan dan imas temperaturu 35 stupnjeva, sljedeci 22.. :-/ Trenutno je poluoblacno, ugodno.. Happy Za setnju. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 8 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by muskokrk sri lip 18, 2014 5:54 pm

Ligeja je napisao/la:
muskokrk je napisao/la:ma ne  veseim se zenskoj glupostiao kao  ni fajtu cak i ne  volim spletke....

no bolje da se kontrolirano fajtate..nego da zaserete oba foruma

Aha, zato si otvorio topic? Grin E bas ti hvala na tolikoj brizi oko uzurpacije virtualnog prostora bedastocama. Nonici sam odgovorila i ne mislim se truditi ozivljavati tvoju temu od kontroliranog "kakanja"...

A i ti mozes, sto Pop veli, sarat' malo ovdje.. ima drugih tema i pdf-a.. Wink
nije to moja tema...gdje si vidla da bi se bavio time..nisam ni u tezim vremenima ..raznih zabrana pretnji i objeda..
ja samo promatrac rustracija....pa kao ....ono skretnicar...
muskokrk
muskokrk

Posts : 79
Join date : 03.06.2014
Location : na plavoj vodi

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 8 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by besposlenpop sri lip 18, 2014 7:27 pm

iluzija je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Inace, falsa Glisto, red je i da se predstavis? Kome to idu lovorike?

gdje je popo da mi objasni sto se ovdje desava?
A ka'ja znam ... neko se igra Gliste. Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 8 C035
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 8 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by iluzija sri lip 18, 2014 7:45 pm

Ligeja je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Ma ne propuštaš baš ništa..

---

Inače, Illy, kako je ondje kod tebe? Kako se opuštaš? Ideš li u duge šetnje? Happy
ma premorena sam. i nekako se osjecam slabo. 20 stupnjeva, a meni hladno.   ovdje stalno padaju kise, kao da nema nista od ljeta. kakvo je vrijeme kod vas?

To ti je sve, Illy, posljedica globalnog zagrijavanja.. otapaju se ledenjaci, udio vodene pare raste, veca kolicina padavina, poplave...  Nerviraju me oni koji vele da je i globalno zatopljenje jedna u nizu urota, a ima i onih koji ce spominjati Haarp..

Vise i ne prepoznajem godisnja doba. Sve se ispremijesalo. Vrijeme je bas izuzetno nepogodno za sve nas, ne samo meteoropate. Jedan dan imas temperaturu 35 stupnjeva, sljedeci 22.. :-/  Trenutno je poluoblacno, ugodno.. Happy Za setnju. Happy
da, cinjenica je da se promjenila klima. i gledala sam dokumentarac gdje govore o klimatskim promjenama koji su se desavali i prije. znaci, sve sto se desava je normalno.   sto se tice haarpa , pa vjerujem da ima i toga. https://www.youtube.com/watch?v=LsgrRmHW8ro
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 8 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by iluzija sri lip 18, 2014 7:49 pm

muskokrk je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
muskokrk je napisao/la:ma ne  veseim se zenskoj glupostiao kao  ni fajtu cak i ne  volim spletke....

no bolje da se kontrolirano fajtate..nego da zaserete oba foruma

Aha, zato si otvorio topic? Grin E bas ti hvala na tolikoj brizi oko uzurpacije virtualnog prostora bedastocama. Nonici sam odgovorila i ne mislim se truditi ozivljavati tvoju temu od kontroliranog "kakanja"...

A i ti mozes, sto Pop veli, sarat' malo ovdje.. ima drugih tema i pdf-a.. Wink
nije to moja tema...gdje si vidla da bi se bavio time..nisam ni u tezim vremenima ..raznih zabrana pretnji i objeda..
ja samo promatrac rustracija....pa kao ....ono skretnicar...
pa skreces na sebe to. oke, malo za zabavu, ali problem je sto stvarnog fajta ni nema. posumnjali da je ono kisna, i skuzili da klon je malo neobrazovan. kako je krenulo, oba foruma ce mu davati lekcije u uciti ga pisati. ja'ni klon nagrabusio je.   lol!  zubo
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 8 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by iluzija sri lip 18, 2014 7:54 pm

besposlenpop je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Inace, falsa Glisto, red je i da se predstavis? Kome to idu lovorike?

gdje je popo da mi objasni sto se ovdje desava?
A ka'ja znam ... neko se igra Gliste. Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 8 C035
pa dalo se primjetiti u startu, kada je klon kisne tebe onako provocirao. kisna se voli zezati, ali tebe ne bi provocirala... bar ne na onaj izlizan nacin o yayima. nije to njen stil.   nekako imam osjecaj da tamo tebe svi vole, pa i kisna. oke, volimo te na sva 3 foruma.  Love   ali, cini se da je klon pokusao zavaditi tebe i kisnu...
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 8 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 18. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.