Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

+7
mala Cat
iluzija
Buffy
besposlenpop
muskokrk
darla_
urbanstyle
11 posters

Stranica 13 / 18. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next

Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by besposlenpop sub pro 27, 2014 7:53 pm

Ligeja je napisao/la:Skica li netko?  : )) Kako ovo izgleda?
Sve je isto ko i prijepodne ... Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 B010
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost sub pro 27, 2014 7:53 pm

besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Moze. Happy Idem nesto probati s bannerom i malo sam se zaigrala faviconom (jagodom pored adrese), ali umjesto da nju promijenim, maknula sam postojeci banner.  Rolling Eyes
Ne diraj Đagodu!  Angry

Ma necu, ali zelim vidjeti kako se mijenja... Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost sub pro 27, 2014 7:55 pm

besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Skica li netko?  : )) Kako ovo izgleda?
Sve je isto ko i prijepodne ... Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 B010

Ma pitam za cover/banner/naslovnicu ili kako je vec tko zove...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by besposlenpop sub pro 27, 2014 7:58 pm

Ligeja je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Skica li netko?  : )) Kako ovo izgleda?
Sve je isto ko i prijepodne ... Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 B010

Ma pitam za cover/banner/naslovnicu ili kako je vec tko zove...
E to ti ja ne kužim. Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 N020
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost sub pro 27, 2014 7:59 pm

Je l' vidis jednoroge, hebemmu? Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by besposlenpop sub pro 27, 2014 8:02 pm

Ligeja je napisao/la:Je l' vidis jednoroge, hebemmu? Grin
Jedan lipicanac ima koplje na čelu.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost sub pro 27, 2014 8:05 pm

To je koplje carobno. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by besposlenpop sub pro 27, 2014 8:06 pm

Evo nekaj kaj nemre ne pridonjeti atmosferi:
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost sub pro 27, 2014 8:10 pm

Sto si ti volio citati kad si bio mulac?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by besposlenpop sub pro 27, 2014 9:40 pm

Nisam ja bil nikakav mulac.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost sub pro 27, 2014 11:56 pm

A sto si bio? Indijanac? Kauboj? Partizan? Mali covjekvelikog trbuha? Marsovac? Mrkva? Cevap?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by whisperer sub pro 27, 2014 11:57 pm

Ligeja je napisao/la:Jesi li ga pogledala? Happy Ja sam ga opet malo skicala, ali ubrzo mi je Divergent (na tabletu) potpuno skrenuo paznju. Imas ga na Filmoviti. Inace, instalirala sam si PopCorn jer ondje imas sva cudesa online. Od filmova do serija. Titlovana. Katkad nema na hrvatskom, no uvijek je na engleskom. Pikiram novog Draculu. Happy


----

Ma La Linea i zauzima samo pola naslovnice, ali zanima me kako je ostalo... Ukucala sam u trazilicu "pahuljice" (najvise s tumblr-a) i izbacilo mi je lijepih fotografija. Idem iskusati jedan od ova dva gifa, a ti onda prepravi veceras.

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 Tumblr_nfs0rpsHcU1tiyj7vo1_500

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 Tumblr_mmebg8BFZB1qjo009o1_500

Ovaj potonji mi je cover na face profilu. Happy Predivna su oba, no ipak se nedvojbeno opredjeljujem za jednoroge... uvijek prigodni i poželjni, nevezano uz doba godine. Happy

Desilo se da sam Bendjamina nastavila gledati tamo gdje sam i stala, i baš mi je takvo što sinoć trebalo. Bila iznenađena pojavom Cate Blanchett, čini mi se da je onomad uopće nisam uočila što mi je skroz čudno. Predivna mi je glumica novijeg doba, gušt ju je i inspirativno pratiti, uz nju mi je čak i Brad podnošljiviji. Happy

Više se ne sjećam jesam li provirila na PopCorn, u svakom slučaju dobra je informacija. Još uvijek sam u iščekivanju GOT-a, iako se bojim još većeg razvodnjavanja što mi nimalo ne bi bilo drago..
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost ned pro 28, 2014 12:10 am

Zar stvarno? Pa prekrasan je. Happy Je li to iz nekog filma? Primjetila sam ga nekoliko puta. Jesu li dobro ispali jednorozi? Ako nisu, pokusaj ih prilagoditi s kompa. Vidjeh napredno sucelje i resize opciju, ali meni to bas i ne vrijedi kad mi tablet sve lazno predstavlja. Sad

----

Necu razmisljati o Benjaminu. A-a. Ne smijem. Happy Tebi je mozda sad i smijesno ono sto sam tada napisala, ali opet mi se sve iznova vraca.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost ned pro 28, 2014 12:15 am

Vezano uz GOT, drug M. i ja dosli smo do zakljucka da je mozda jedina osoba koja je dobra u nj, zapravo, Dany... Sve ostale vodjene su nekim interesom, zeljom za osvetom, mrznjom, slijepom odanoscu. Dany je jedina koja je zanemarila vlastite interese ili neke mentalne programe i ostala uz potlacene. I onaj Stannisov prijatelj sto ga njegova kcerkica voli.. I on je dobrica.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by whisperer ned pro 28, 2014 12:23 am

Nisam sigurna, čini mi se da sam slučajno naletjela na njega u prvim danima zime prizivajući zimu. Happy Meni banner odgovara monitoru, mogu jedino provjeriti u spisima potrebne dimenzije koje je Esco ostavio u nasljedstvu prije nego li je odlučio otići razočaran jer nema s kime ovdje debatirati kako spada, a i on kad ode stvarno ode, mislim stvarno .. Silly
Vezano uz Benjamina, čuvaš li ti pisma, razglednice, fotografije, čitaš li ih? Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by whisperer ned pro 28, 2014 12:31 am

Ligeja je napisao/la:Vezano uz GOT, drug M. i ja dosli smo do zakljucka da je mozda jedina osoba koja je dobra u nj, zapravo, Dany... Sve ostale vodjene su nekim interesom, zeljom za osvetom, mrznjom, slijepom odanoscu. Dany je jedina koja je zanemarila vlastite interese ili neke mentalne programe i ostala uz potlacene. I onaj Stannisov prijatelj sto ga njegova kcerkica voli.. I on je dobrica.

Ja bih ju rado filmski drugačije fizički uprizorila, pomalo mi smeta taj slatkasti izgled a i sjećam se kako si spomenula da u knjizi ostavlja drugačiji dojam. Meni je privlačna priča koju nosi kao majka zmajeva.. majčinski moćno. Happy Misliš na Davos-a... da, netko je i morao od svih njih povlačiti ka dostojanstvu, časti i dobroti. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost ned pro 28, 2014 12:49 am

whisperer je napisao/la:Nisam sigurna, čini mi se da sam slučajno naletjela na njega u prvim danima zime prizivajući zimu. Happy Meni banner odgovara monitoru, mogu jedino provjeriti u spisima potrebne dimenzije koje je Esco ostavio u nasljedstvu prije nego li je odlučio otići razočaran jer nema s kime ovdje debatirati kako spada, a i on kad ode stvarno ode, mislim stvarno .. Silly
Vezano uz Benjamina, čuvaš li ti pisma, razglednice, fotografije, čitaš li ih? Happy

E super, ako izgleda dobro, zanemarimo nasljedjene dimenzije.

Da. Happy Jedna od najdragocjenijih stvarcica koje imam je zbirka fotografija i slajdova pokojnog nonota iz njegovih posjeta Moskvi. Jednom godisnje, rasirim ih na stolu i udubim se u svaki pojedini primjerak ne bih li ugledala jos koji promaknuti detalj .. Cuvam i njegove prastare razglednice iz vremena kad mene uopce nije bilo. Bas zato jer me nije bilo. Pokusavam otkriti price koje mi nikada nisu spominjali... Happy Sto se vlastitih tice, i one drugacije djeluju u kontekstu otkrivene obiteljske povijesti. Dakle, cuvam i ono sto sam osobno dozivjela, ali drugaciji je osjecaj. Ti?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost ned pro 28, 2014 12:58 am

whisperer je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Vezano uz GOT, drug M. i ja dosli smo do zakljucka da je mozda jedina osoba koja je dobra u nj, zapravo, Dany... Sve ostale vodjene su nekim interesom, zeljom za osvetom, mrznjom, slijepom odanoscu. Dany je jedina koja je zanemarila vlastite interese ili neke mentalne programe i ostala uz potlacene. I onaj Stannisov prijatelj sto ga njegova kcerkica voli.. I on je dobrica.

Ja bih ju rado filmski drugačije fizički uprizorila, pomalo mi smeta taj slatkasti izgled a i sjećam se kako si spomenula da u knjizi ostavlja drugačiji dojam. Meni je privlačna priča koju nosi kao majka zmajeva.. majčinski moćno. Happy Misliš na Davos-a... da, netko je i morao od svih njih povlačiti ka dostojanstvu, časti i dobroti. Happy

Je, u knjizi vise shvacamo njene mlade godine. U seriji gotovo to i ne zamjecujemo jer djeluje samouvjereno, mocno, kako velis, no zaboravljamo da joj se sve to dogodilo dok je bila prakticki djevojcica.

Davos, da. Happy Jesi li primijetila Martinovu ironiju vezano uz Neda Starka? Upoznajemo ga u trenutku kad odsijeca glavu jednom od vrana jer se usudio pobjeci od opasnosti. Zakoni se moraju postovati. Mogao je cuvara postedjeti, ali zakon je zakon. Ned je skoncao na jednak nacin. Odrubljene glave zbog postovanja zakona, odnosno, kraljeve "rijeci".

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost ned pro 28, 2014 1:05 am

Laku noc. Happy Lijepo sanjaj pa nastavimo razgovor.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by whisperer ned pro 28, 2014 1:10 am

Ligeja je napisao/la:

E super, ako izgleda dobro, zanemarimo nasljedjene dimenzije.

Da. Happy Jedna od najdragocjenijih stvarcica koje imam je zbirka fotografija i slajdova pokojnog nonota iz njegovih posjeta Moskvi. Jednom godisnje, rasirim ih na stolu i udubim se u svaki pojedini primjerak ne bih li ugledala jos koji promaknuti detalj .. Cuvam i njegove prastare razglednice iz vremena kad mene uopce nije bilo. Bas zato jer me nije bilo. Pokusavam otkriti price koje mi nikada nisu spominjali... Happy Sto se vlastitih tice, i one drugacije djeluju u kontekstu otkrivene obiteljske povijesti. Dakle, cuvam i ono sto sam osobno dozivjela, ali drugaciji je osjecaj. Ti?

A gle, meni izgleda dobro, ne znam kako dromsi vidi. Za ostalo se zahebavam, to je valjda i ptičicama jasno. Happy 
Da, postoji ta kutija koja je s vremenom poprimila drugačije značenje.. nije ništa posebno lijepa, ali je oduvijek bila odlagalište pisamca koja su bila svo blago ovog svijeta. U posljednje vrijeme se češće javljam bliskim osobama u takvom pisanom obliku, ostanu ugodno iznenađeni, ali potajno mislim da danas pismo ostavlja drugi efekt. I dalje mislim da smo sve otuđeniji iz dana u dan.. nema tih pisama koja bi mogla vratiti vrijeme. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by whisperer ned pro 28, 2014 1:26 am

Ligeja je napisao/la:

Je, u knjizi vise shvacamo njene mlade godine. U seriji gotovo to i ne zamjecujemo jer djeluje samouvjereno, mocno, kako velis, no zaboravljamo da joj se sve to dogodilo dok je bila prakticki djevojcica.

Davos, da. Happy Jesi li primijetila Martinovu ironiju vezano uz Neda Starka? Upoznajemo ga u trenutku kad odsijeca glavu jednom od vrana jer se usudio pobjeci od opasnosti. Zakoni se moraju postovati. Mogao je cuvara postedjeti, ali zakon je zakon. Ned je skoncao na jednak nacin. Odrubljene glave zbog postovanja zakona, odnosno, kraljeve "rijeci".

Vidiš, ne poznavajući knjigu, meni ona i jest odrastala s vremenom, samo što mi se nije njen način  uprizorenja dopadao. Cijeli početni dio s bratom je žrtva, pa udaja i nakon rođenja ljubavi, ona biva sve moćnijom. Vjerujem da bi sve bilo uočljivije sa nekom boljom glumicom. Nekako mi je preslabašna za tako bitnu ulogu... Naravno, tu ne uračunavam muške fantazije o plavušama koji se sa mnom sigurno ne bi složili. Happy
Da, Ned Stark, očinska figura usađene pravde i časti i nije mogao dulje opstati u takvom okruženju... možda imaš pravo s ironijom, no moguće da je bio i uvod. Meni također djeluje kao prokuhtavanje tom scenom cijele Igre i time prizivajući u nju svu silu grčkih mitova kulminirajući istinskom grčkom tragedijom. 

Čitamo se, noć. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost ned pro 28, 2014 6:44 am

whisperer je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:

E super, ako izgleda dobro, zanemarimo nasljedjene dimenzije.

Da. Happy Jedna od najdragocjenijih stvarcica koje imam je zbirka fotografija i slajdova pokojnog nonota iz njegovih posjeta Moskvi. Jednom godisnje, rasirim ih na stolu i udubim se u svaki pojedini primjerak ne bih li ugledala jos koji promaknuti detalj .. Cuvam i njegove prastare razglednice iz vremena kad mene uopce nije bilo. Bas zato jer me nije bilo. Pokusavam otkriti price koje mi nikada nisu spominjali... Happy Sto se vlastitih tice, i one drugacije djeluju u kontekstu otkrivene obiteljske povijesti. Dakle, cuvam i ono sto sam osobno dozivjela, ali drugaciji je osjecaj. Ti?

A gle, meni izgleda dobro, ne znam kako dromsi vidi. Za ostalo se zahebavam, to je valjda i ptičicama jasno. Happy 
Da, postoji ta kutija koja je s vremenom poprimila drugačije značenje.. nije ništa posebno lijepa, ali je oduvijek bila odlagalište pisamca koja su bila svo blago ovog svijeta. U posljednje vrijeme se češće javljam bliskim osobama u takvom pisanom obliku, ostanu ugodno iznenađeni, ali potajno mislim da danas pismo ostavlja drugi efekt. I dalje mislim da smo sve otuđeniji iz dana u dan.. nema tih pisama koja bi mogla vratiti vrijeme. Happy
Dromsi je slučajno ovo vidle  Laugh
Ne čitam inače vaše razgovore jer niš ne razmem  angel
Ak misliš na naslovnicu kak ju vidim, super  bijeli konjeki , rog sam tek sad skužila  Laugh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost ned pro 28, 2014 7:44 am

Dobro jutro,

je l i vama il je samo meni rwzdrndano vrijeme postova... kad skicam neregistrirana onda je ok, a kad se registriram, pokazuje ih sa osam sati kasnjenja... nije da ne mogu pratiti forum zbog toga, ali samo primjecujem...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost ned pro 28, 2014 7:49 am

Nocas sam negdje procitala o popcornu... dear li, could you be so kind i otipkati tocnu adresu... znam da je i darla spominjala taj pop corn, ali kad ubacim u google izbaci ih nekoliko a nisam primijetila da je ijedan sa hrvatskim, engleskim titlovimw... a kad gledam film, seriju, ne volim da mi nista promakne pa volim citati...

ps. Novi drqcula mi je katastrofa. Naoravili su obitrljski film od ultimativnog vaNpira...
divergent mi je dobar film... i gone girl mi je bolesno dobar... interstellar me nije toliko odusevio koliko sam ocekivala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost ned pro 28, 2014 7:50 am

Jednorozi su super... jos da se negdje vidi koji komad duge zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 13 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 13 / 18. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.