Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ciscenje

+3
muskokrk
Lena
*madonna*
7 posters

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

ciscenje Empty ciscenje

Postaj by Gost pet lip 27, 2014 1:45 am

...


Zadnja promjena: cistacicafata; sub lip 28, 2014 12:14 am; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ciscenje Empty Re: ciscenje

Postaj by Gost pet lip 27, 2014 1:54 am

Love


Zadnja promjena: cistacicafata; sub lip 28, 2014 12:15 am; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ciscenje Empty Re: ciscenje

Postaj by Gost pet lip 27, 2014 1:58 am

ividjela...


Zadnja promjena: cistacicafata; sub lip 28, 2014 12:15 am; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ciscenje Empty Re: ciscenje

Postaj by Gost pet lip 27, 2014 5:38 am

volim i mačke i pese, imala sam i nekoliko mačaka. Prvo Tea sijamskog mačka, pa Medu pa Mikia . Onda je došlo doba pasa, prvo Nera pa sada Pika. Dakle volim imati životinju u kući i dvorištu.
Ali ne mogu razumjeti i ne mogu se ne ljutiti kad netko ima 20 i kusur mačaka.
Susjeda tvrdi da ima samo jednu mačku a hrani ih preko dvadeset. Naravno da te mačke moraju negde biti. Pa su po krovovima, u tuđim dvorištima, pod autom, na autu, pod haubom. Seru u i pišaju gdi hoće, najrađe u rahlu zemlju a rahla zemlja je u teglama sa cvijećem, povrtnjacima i cvjetnjacima. Zapišavaju svojim mošusom po vratima i prostiračima pred ulaznim vratima. I sve to čisti vlasnik dvorišta a ne vlasnik mačke.
Da ne pričam o šteti koju naprave. Sve bilje ugine gdi se one poseru ili popišaju. O buhama da ne pričam. Svake godine se borim protiv njih. Prošle godine sam ko luda štaubala dvorište neopitroidom, pred kučom betonske kocke, iza kuće travu.
Mislim da sam pisala već kak mi se garfild ( baš ovakav crveni ko sa početka stranice) popeo na prozor usred zime i srao u dugačke tegle sa posađenim mačuhicama. Razbucal je zemlju po fasadi sjebo cvijeće a ja sam dobila napad bjesa. U tegle na betonskim kockama  brko je moral stavljati lukove žice da mi nejdu srati dok se biljke ne razrastu, jer kad mace vide golu zemlju raspamete se.
Jučer šečem pesa i susjeda par kuća dalje raspametila se od srđbe. Bili su par dana u viksi, mačke su joj okupirale cvjetnjak i napravile dar mar. Zasrale, zapišale i iščupale svježe posađene biljke.
Potpisivali smo peticiju, zvali sanitarnu ali đabe, mačke nisu zlostavljane, mačke nisu neishranjene, a to kaj imaju buhe bože moj , životinje su i to nije niš strašno reče sanitarna dok je obišla teren.
Ja za svojim pesom skupljam drek kad se vani posere, skupljala sam drek i za mačkama i imala sam samo jednu a ne 20 istovremeno. Moja mačka je imala pjesak u plastičnoj vangli i tu je srala i pišala.
Zar je tako teško shvatiti zbog čega se ljudi ljute kad su mačke u pitanju.

Sad na ovim vručinama izležavaju se posred ceste, moj pes bi se igrao sa njima , ne napada ih niti ga tome učim, ima nekih koje i podragam kad se  i ako se daju. Garfilda sam skoro udomila koliko mi je bio sladak, on je taj đubar koji mi je srao u mačuhice.
Da susjeda ima samo dvije mačke, i posudu sa zemljom ili pjeskom za te svoje mačke ,one nebi postale sveopći problem susjedstva.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ciscenje Empty Re: ciscenje

Postaj by Gost pet lip 27, 2014 5:50 am

cistacicafata je napisao/la:bog ti jadan koliko covjek nakupi smeca. upravo sam pobacala tone kablova, modema, uticnica, zvucnika... ma uzas. i jos je tona ostala televizora, kompica, duseka, papira... sve u podrumu. 

ciscenje je dobro. ciscenjem se rjesavamo starih i nepotrebih stvari, ne samo iz podruma nego i iz nas samih. stvarmo mjesto za nove dozviljaje, ljude i uspomene...
to nije bilo pravo čišćenje, jer si sve prebacila u podrum. To je tek bila prva faza čišćenja. Malo je vjerojatno da će se upotrjebiti išta od toga što se jednom stavi u podrum ili na tavan. Sve što se ne koristi 2 godine ( i na odjeću mislim) je za bacit ili poklonit.
Ja ne volim čuvat ništa od toga ja sve bacam ili djelim.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ciscenje Empty Re: ciscenje

Postaj by Gost pet lip 27, 2014 6:22 am

i ne moze.


Zadnja promjena: cistacicafata; sub lip 28, 2014 12:15 am; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ciscenje Empty Re: ciscenje

Postaj by Gost pet lip 27, 2014 6:36 am

dromsin je napisao/la:Zar je ta


Zadnja promjena: cistacicafata; sub lip 28, 2014 12:16 am; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ciscenje Empty Re: ciscenje

Postaj by Gost pet lip 27, 2014 6:41 am

cistacicafata je napisao/la:nije to tako kod mene, dromsi. kao prvo, nemam ja 20 macaka, a ni onih nekoliko kod njega sto mu nekada malo prodju kroz dvoriste nije ih bas toliko puno. napuhivanje preko svake mjere ... eto to je sto oni vole raditi...to su ameri.  nista njemu one ne rade, osim sto ih on mrzi i to mu je dosao kao dobar ispusni ventil da kanalizira svoju mrznju prema zivotinjama u bijes jer nece moci prodati kucu.. i na koga ce onda, nego na nekoga ko je fin i kulturan i ko je laka meta, tj. ja. al malo se presao. nista on meni ne moze.
Ne znam kak je kod tebe , moj komentar je o mojoj situaciji a potaknuta sam tvojom pričom.
Ljudi misle da nevoliš životinje ak se buniš zbog ponašanja neodgovornih vlasnika. Svatko ima ljubimca za sebe, pa čak i dvadeset mačaka nebi bio problem kad bi vlasnik bio odgovoran a to znači 
1. kastrirat i sterilizirat
kastrirani mačak ne obilježava teren, a sterilizirana mačka se ne razmnožava do besvjesti i takvi mački se drže svojih okučnica i gazda
Bezobrazno je od vlasnika da se opravdavaju rječima, nije zdravo i mačke se debljaju ako se kastriraju i steriliziraju
2. stavljati posude sa zemljom ili mačjim pjeskom u dvorište.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ciscenje Empty Re: ciscenje

Postaj by Gost pet lip 27, 2014 6:44 am

cistacicafata je napisao/la:
dromsin je napisao/la:Zar je tako teško shvatiti zbog čega se ljudi ljute kad su mačke u pitanju.
nije meni cudo da ti mene ne kuzis, a zbilja nije ni bitno nit ikakve veze ima. barem sam ja pokazala i dokazala u svojoj zivotnoj karijeri da mogu shvatiti i razumjeti i ne osudjivati bilo koga i bilo sta. zasto? zato jer se zbilja lako stavljam u tudje koze i situacije i lako mi je gledati svijet kroz prizmu drugih ociju znajuci da moj kut nije jedan i jedini. nije mi ni najmanje problem sto tip mrzi macke. jos mi je manji problem sto se ljuti. naprotiv. ja mu potpuno dajem za pravo da se ljuti. ali sto ne dajem za pravo je da se igramo igara i igrica dr jekyl i mr hide, pa jedan dan ti dajem krv a drugi ti nasrcem na tebe, jos skoro pa i fizicki, bez obrzira sto si prisla otvorenog srca i vise i nego spremna na dijalog.. e to vec, ipak, prelazi granice koje ja nekom dopustam. tu su macke najmanji problem. 
a jos kad mi dirne u svetinju kao sto je majka - e onda zaista nema kompromisa. to je onda nesto sto ja ZAISTA ne mogu niti hocu ikada razumjeti. i zato - tu sam i branim svoj kucni prag i branim svoje.
e tako je to dromsi. ja ne pravim big deal oko nekih stvari oko kojih mozda ti pravis a koje ja procitam pocesto. i meni su neke stvari koje ti opisujes neobicne da ih se od onog sto meni cini sitnicom prenapuhuje i slicno... kao npr. nesuglasice sa svekrvom, sto ja nikada ne bih radila... e tako je i tebi ovo sa mnom.. i neka je. meni macke ne smetaju ni kad seru ni kad pisaju ni kad uniste gredice i kamene plocice... to su samo stvari, naravno u mojim ocima... nekome su stvari vise nego stvari ... eto. to je to.. otprilike.
nemam više vremena osvrnem se na ovo drugi put
Različiti smo istina

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ciscenje Empty Re: ciscenje

Postaj by Gost pet lip 27, 2014 8:36 am

cistacicafata je napisao/la:
dromsin je napisao/la:Zar je tako teško shvatiti zbog čega se ljudi ljute kad su mačke u pitanju.
nije meni cudo da ti mene ne kuzis, a zbilja nije ni bitno nit ikakve veze ima. barem sam ja pokazala i dokazala u svojoj zivotnoj karijeri da mogu shvatiti i razumjeti i ne osudjivati bilo koga i bilo sta. zasto? zato jer se zbilja lako stavljam u tudje koze i situacije i lako mi je gledati svijet kroz prizmu drugih ociju znajuci da moj kut nije jedan i jedini. nije mi ni najmanje problem sto tip mrzi macke. jos mi je manji problem sto se ljuti. naprotiv. ja mu potpuno dajem za pravo da se ljuti. ali sto ne dajem za pravo je da se igramo igara i igrica dr jekyl i mr hide, pa jedan dan ti dajem krv a drugi ti nasrcem na tebe, jos skoro pa i fizicki, bez obrzira sto si prisla otvorenog srca i vise i nego spremna na dijalog.. e to vec, ipak, prelazi granice koje ja nekom dopustam. tu su macke najmanji problem. 
a jos kad mi dirne u svetinju kao sto je majka - e onda zaista nema kompromisa. to je onda nesto sto ja ZAISTA ne mogu niti hocu ikada razumjeti. i zato - tu sam i branim svoj kucni prag i branim svoje.
e tako je to dromsi. ja ne pravim big deal oko nekih stvari oko kojih mozda ti pravis a koje ja procitam pocesto. i meni su neke stvari koje ti opisujes neobicne da ih se od onog sto meni cini sitnicom prenapuhuje i slicno... kao npr. nesuglasice sa svekrvom, sto ja nikada ne bih radila... e tako je i tebi ovo sa mnom.. i neka je. meni macke ne smetaju ni kad seru ni kad pisaju ni kad uniste gredice i kamene plocice... to su samo stvari, naravno u mojim ocima... nekome su stvari vise nego stvari ... eto. to je to.. otprilike.
braniš svoj prag , uvrijedila si se jer je tip prigovarao tvojoj mami  i rasplakao ženu i ja bi se isto raspizdila na tipa. No ja ne bi došla otvorenog srca i bila kul nego bi odmah u glavu frajera ispljuvala što se drznu uznemiravati staricu.

a sad o mojoj svekrvi 
nedavno smo doselili na ovaj forum ne znam jel ima mjesec dana, temu sam ja otvorila i mogla si sloborno komentirati na njoj o meni o mojim postupcima i mojoj reakciji, ali ne ti si sad izvukla nešto iz mojih priča i tu komentiraš, pa ja ne znam kojim rječima da nazovem takvo ponašanje. Da si na temi komentirala išta sad me ne bi vrijeđalo da si i tu, na svojoj temi povukla pararelu.

Vidiš svi smo mi licimjeri jer toleriramo i dozvoljavamo da nas neki godinama jebu i podjebavaju sve u ime nekog poštovanja i dobrih međuljudskih odnosa. Ustvari mi se nabrijavamo i pjenimo jer nismo postupili iskreno i pošteno pa rekli odjebi. Kao što je to napravila glista i neda da ju sitne duše tlače.

Moja sveki je puno dobrog napravila za mena ali i ja za nju. Na ručak ju više neću zvati jer sam odlučila da mi nitko u mom domu a nije moj ukućan djeli lekcije, meni sa 56 godina i 32 godine braka.
Brko je vjerojatno sretan kaj ne dolazi jer mu je to bila obaveza da sjedi sa njom i zabavlja ju, to je radio isključivo zbog mog kvocanja.
Inače se skrival u svojoj radnoj sobi zajebaval na kompu a staroj prodaval da nekaj dela.
Ako je moj komentar izazvao takvu reakciju kod nje, onda nikad više ni ne treba doći u moju kuću.

Ja sam 15 godina trpila svekrvine psihoze, njezinu netrpeljivost prema njenoj svekrvi i odvratno ponašanje prema istoj, al nisam rekla niti rječ, oni su živjeli u zajedničkom kućanstvu i smatrala sam da ja tu ne trebam raditi reda.
Zadnjih tri godine svaka dva mjeseca sam vozila sveki kod doktora. Nisam je ostavila u čekaoni da sama sjedi, kao što je radio njen mlađi sin koji je u mirovini. Znala sam čekati sa njom i po 4 sata.
Svaki put je komentirala kak njen sin nema živaca čekati sa njom jer ga psihički opterečuje pogled na bolesne ljude.
Zadnji put više nisam mogla otšutiti, rekoh i ti pušiš ta njegova sranja, pa i meni je teško sjediti sa tobom , al znam da bi tebi bilo još teže sjediti ovdje samoj. 
Iz istih psihičkih opterećenja nemre ići sa njom na groblje i obaviti sve one neugodne stvari, pa čak i kupovinu jer mu ide na jetra kaj je ona spora dok bira robu. On njoj nabavi sve kaj hoće al da nejde sa njim.

Dalje ,ja sam joj dolazila napraviti  generalku jer znam da sama ne može, a ima ona i drugu snahu i dve unuke jednu od 19 a drugu od 21 godine. O pospremanju šute nakon preuređivanje kupaonice i kuhinje i prilagodbe prizemlja invalidu da ne pričam.
Odradila sam ja sve ono što je ona meni pomogla, a tu mislim na čuvanje djece 2 sata dnevno u mojoj kući. Brko i ja smo radili kontra smjene kad su djeca bila mala, baš zato da joj nisu na teret cijeli dan, a nismo morali. Mogli smo ih ostaviti 10 sati  kod nje.

Nemaš svekrvu, nemaš djecu, stvari su malo drugačije kad ih imaš. A i ne može se sve napisat što smo i kako smo bili ili jesmo .

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ciscenje Empty Re: ciscenje

Postaj by *madonna* pet lip 27, 2014 10:14 am

cistacicafata je napisao/la:dosla ja kuci, mama place. sta je? kaze napo je susjed za macke. ok, rekoh ja i odem kod njega - kad on sav izoblicen, pjeni se, lupa, vristi, histerizira. kazem mu ja - slusaj, ako imas neki problem, nemoj mi na staru majku napadati. ja sam tu i sa mnom pricaj. u cemu je problem? sta te muci? on opet kroz vristanje - da se ne moze ostati ziv od mojih macaka. i dzaba ja njemu pokusavam reci da on ne kuzi da to sto on vidi nisu moje mace, nego da je ulica puna obozavatelja maca i da ih svi tetose i maze... gledam ga. gledam to izobliceno lice, taj bijes, tu 360 preobrazbu... i mislim se, jadni li su ljudi i kuzim jako dobro sta mu je: prodaje kucu i trazi previse love i normalno niko mu nece kupiti i sad je bijesan na sve od kulina bana. uglavnom, na kraju mu velim - dosla sam ko covjek razgovarati, voljna sam pricati sa tobom da nadjemo neko konstruktivno rjesenje. evo ja mogu obecati da moje mace vise ne idu NIKADA vani, ali ne... dzaba budali objasnjavati. i velim mu lijepo - ovo nije civiliziran i normalan razgovor. odi ti ljepo mene daj na sud, a ja sam tu - stojim i zastupam sebe i svoje vrijednosti. izgubices, veli on. a ja njemu samo nonsalantno velim - vidjecemo.  Happy  i kulturno odem. dodjem doma i iznazivam sve institucije, pozalim se i na verbalni harasment, takodjer kazem kako mi je mama jako uzrujana, starija gospodja koja je jako osjetljiva, kazem da SVE dozvole za moje zivotinje su u redu i da je sve po propisu... vele oni meni - gospodjo kak  se zove taj tip, nis se ne brinite... moze vam posaugati salgiju  Love  Love  Love  Love


dabogda posaugao sve što se saugati i sisati dadne. mrzitelj i isfrustrirani jaranko.


treba sve čistit. 
evo ja ću sada podove očistiti onom mikrofibrom sa resicama da pokupi dlakuštare  pa ću sve oprati. usput kuvam žolfa, jotu ću napraviti za 2 dana pa nek jedu iz kazana i popodne i navečer i sutra ..... 

ostatak stana je u kaosu, previše stvari i stvarčica, igračaka, karata, papira, kockica, lutkica i ostalih pizdacija, ko će to pospremit ....  Cry
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

ciscenje Empty Re: ciscenje

Postaj by Gost pet lip 27, 2014 12:20 pm

cistacicafata je napisao/la:i kad onda esco dodje pa jebe krvavu maaaajku hrvatima. ma esco, hrvati su nula naspram amera. djubar smrdljivi. to je bog ti jadan sve nesto nepredvidljivo, sve nesto u secundi se okrene, danas s tobom pije kavu sutra ti jebe boga... pa dje to jos ima ti nekome izjavis sucut a ona tebi jebe sve po spisku.. haloooooo!!!! i sve su im neke prijetnje, nekim sudovima, nekim svadjama, sve napuhuju preko svake mjere... majmun ostaje majmun... nema tu civilizacije...ovaj east coast je najagresivnije mjesto koje sam igdje vidjela...

lijepo si opisala rvate ni ja ne bi mogao bolje. hrvati jesu nula, djubar smrdljivi nepredvidljivi zakoni im se mijenjaju svakih 5 minuta u secundi ti sjebu zivot ukradu ti legalno pare zblokiraju ti sve racune, lopine i prevaranti zajebat ce te gdje god mogu, kad hrvatu kazes da je hrvat jebe ti sve po spisku uvrijedi se hoce da te mlati jer si ha jebote uvrijedio jer si mu reko da je hrvat. stalno ti prijete ovrhama prijete ti zatvorom maltretiraju te pisanim prijetnjama cak i sa sms, hrvati se napuhuju preko svake mjere oni su centar septicke jame koju zovu RH. hrvat ostaje hrvat nema tu civilizacije...

da potkrijepim moje tvrdnje dokazima

STEFAN NOVAK, bivši djelatnik MORH-a koji svakodnevno s brojnim drugim volonterima radi na sanaciji poplavljenih područja - u Gunji, Račinovcima i Rajevu selu, na svom je Facebook profilu objavio fotografije iz skladišta Crvenog križa u Županji koje svjedoče o kaosu koji ondje vlada.

"Ovo je Crveni križ koji drži robu. Ima ovdje, bože sačuvaj, hrane za bebe i ostale, hrane za životinje, pelena da Županja može pet godina podijeliti bebama besplatno, a sve leži u skladištu. A nakon 17 sati dolazi radnici sa svojim vozilima i trpaju u svoje aute", napisao je Novak uz fotografije tona robe i potrepština koje leže u skladištu dok stradali kažu kako ništa od pomoći do njih nije došlo.

"Crveni križ ne da dijeli među sobom, nego su čak otjerali ljude kad su tražili pomoć", jedna je od teških optužbi koje je Novak iznio na račun Crvenog križa, navodeći kako je "sramota to što se radi" i kako "pomoć ne dolazi na pravo mjesto".

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pokazao-kaos-u-crvenom-krizu-u-zupanji-pomoc-ne-dolazi-do-zrtava-radnici-je-trpaju-u-svoje-aute/756822.aspx

nove optuzbe protiv Crvenog kriza RH

http://www.jutarnji.hr/foto--nove-optuzbe-protiv-crvenog-kriza--tone-hrane-i-robe-lezi-u-skladistu--a-radnici-je-trpaju-u-svoje-aute-/1202139/


CRVENI KRIŽ 'Skupili smo 53 milijuna kuna za Slavoniju, ali još ne znamo što s njima pa smo taj novac - oročili'  Shocked 

http://www.jutarnji.hr/robert-markt--skupili-smo-53-milijuna-za-slavoniju--jos-ne-znamo-sto-s-njima-pa-smo-ih-orocili-/1195667/




Gost
Gost


[Vrh] Go down

ciscenje Empty Re: ciscenje

Postaj by Gost pet lip 27, 2014 1:26 pm

lasto  Love  Love 
dromsi - as.


Zadnja promjena: cistacicafata; sub lip 28, 2014 12:16 am; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ciscenje Empty Re: ciscenje

Postaj by Gost pet lip 27, 2014 1:33 pm

aaaa


Zadnja promjena: cistacicafata; sub lip 28, 2014 12:17 am; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ciscenje Empty Re: ciscenje

Postaj by Gost pet lip 27, 2014 2:00 pm

cistacicafata je napisao/la:lasto  Love  Love 
dromsi - nemrem ja se ribat s tvojim komentarima. setnjica lagana. zaobilaz u sirokom luku.
esco - ja uvijek kazem nakon rata sav svjetski djubar i sve sto ne valja dolazi i kod nas.
primila na znanje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ciscenje Empty Re: ciscenje

Postaj by Lena pet lip 27, 2014 3:10 pm

cistacicafata je napisao/la:bog ti jadan koliko covjek nakupi smeca. upravo sam pobacala tone kablova, modema, uticnica, zvucnika... ma uzas. i jos je tona ostala televizora, kompica, duseka, papira... sve u podrumu. 

ciscenje je dobro. ciscenjem se rjesavamo starih i nepotrebih stvari, ne samo iz podruma nego i iz nas samih. stvarmo mjesto za nove dozviljaje, ljude i uspomene...

issta stvar i kod nas.....nakupiš svega i svačega,a kako ne bacimo kad je vrijeme konstantno se ima šta za sortirat i bacat ili poklonit....
svako malo odaberem kategoriju (odjeća,igračke,papiri,cipele) i onda udri.....lagano se raščišćava,ali nije još to onako kako treba biti.....
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

ciscenje Empty Re: ciscenje

Postaj by *madonna* pet lip 27, 2014 5:38 pm

dromsić, tko su, po tebi, na kultnima sitne duše? postoje ljudi sa kojima se slažem ili ne, postoje neki koje rado čitam i one koje manje jer, jednostavno, u tom trenutku nemam realno vremena za konkretno sjesti, razmotriti i pametno sudjelovati u temi. ponekad ne znam što bih rekla, nisam umjetnički inspirirana i niti toliko ( samo ) obrazovana da odgovaram na postavljene teme ligeje i whisp. skromno priznajem. no, ne osjećam se manje vrijednom zbog toga ali niti ikoga, pa i oni za koje nemam nekih "emocija" ne nazivam sitnim dušama.
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

ciscenje Empty Re: ciscenje

Postaj by Gost pet lip 27, 2014 5:56 pm

Mislim da je Dromsi pod "sitnim dušama" mislila na Glistinu širu familiju, ako sam dobro shvatila upis.. A daj, Sarita, Dromsi, nemojte se svađati.. Sad

---

Btw jednog dijela teme, taj tip očito nije došao išta riješavati, već se istresti. Yaya bih mu zdrobila.

---

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ciscenje Empty Re: ciscenje

Postaj by *madonna* pet lip 27, 2014 5:59 pm

Ligeja je napisao/la:Mislim da je Dromsi pod "sitnim dušama" mislila na Glistinu širu familiju, ako sam dobro shvatila upis.. A daj, Sarita, Dromsi, nemojte se svađati.. Sad

---

Btw jednog dijela teme, taj tip očito nije došao išta riješavati, već se istresti. Yaya bih mu zdrobila.

---


zato sam i rekla da je frustriran ....  Happy
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

ciscenje Empty Re: ciscenje

Postaj by Gost pet lip 27, 2014 6:12 pm

*madonna* je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Mislim da je Dromsi pod "sitnim dušama" mislila na Glistinu širu familiju, ako sam dobro shvatila upis.. A daj, Sarita, Dromsi, nemojte se svađati.. Sad

---

Btw jednog dijela teme, taj tip očito nije došao išta riješavati, već se istresti. Yaya bih mu zdrobila.

---


zato sam i rekla da je frustriran ....  Happy

Pa da. Obožavam takve ljude. Nemaju hrabrosti usmjeriti bijes na one koji im smetaju pa izaberu one za koje ocijene da im neće uzvratiti, već se povući. Tipični primjer zlostavljača koji gruvaju vlastite supruge i djecu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ciscenje Empty Re: ciscenje

Postaj by Gost pet lip 27, 2014 6:15 pm

Ligeja je napisao/la:Mislim da je Dromsi pod "sitnim dušama" mislila na Glistinu širu familiju, ako sam dobro shvatila upis.. A daj, Sarita, Dromsi, nemojte se svađati.. Sad

---

Btw jednog dijela teme, taj tip očito nije došao išta riješavati, već se istresti. Yaya bih mu zdrobila.

---
dobro si shvatila Li, mislila sam na njenu širu obitelj koja ju je tlačila,pozivala na red i uzimala si pravo komadirati joj životom. Tako je ona napisala. Forumaši mi nisu bili ni na pameti.
Ne nemam se namjeru niti mi je bila namjera svaditi.Moj upis je bio isključivo moje osobno iskustvo sa velikim brojem mačaka koje drži susjeda dve kuće dalje od mene. Pa iako me to sranje i zapišavanje izuzetno smeta, ne trujem mačke, kao što to neki od susjedsta rade.

Opčenito mi je ovo bez veze.
Kao da sam išta kontra Sarinog mišljenja napisala, pogotovo njenog susjeda.
No Lasti srčeko jer i ona čisti
Esko je isto ok, a ja odjebandus .
Primila na znanje, rekoh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ciscenje Empty Re: ciscenje

Postaj by Gost pet lip 27, 2014 6:18 pm

*madonna* je napisao/la:dromsić, tko su, po tebi, na kultnima sitne duše? postoje ljudi sa kojima se slažem ili ne, postoje neki koje rado čitam i one koje manje jer, jednostavno, u tom trenutku nemam realno vremena za konkretno sjesti, razmotriti i pametno sudjelovati u temi. ponekad ne znam što bih rekla, nisam umjetnički inspirirana i niti toliko ( samo ) obrazovana da odgovaram na postavljene teme ligeje i whisp. skromno priznajem. no, ne osjećam se manje vrijednom zbog toga ali niti ikoga, pa i oni za koje nemam nekih "emocija" ne nazivam sitnim dušama.
Lasta sve pet,  forumaši mi nisu bili ni nakraj pameti
Glupo da nemre biti gluplje gdi su te sitne duše i u kom konekstu završile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ciscenje Empty Re: ciscenje

Postaj by Gost pet lip 27, 2014 6:54 pm

dromsin je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Mislim da je Dromsi pod "sitnim dušama" mislila na Glistinu širu familiju, ako sam dobro shvatila upis.. A daj, Sarita, Dromsi, nemojte se svađati.. Sad

---

Btw jednog dijela teme, taj tip očito nije došao išta riješavati, već se istresti. Yaya bih mu zdrobila.

---
dobro si shvatila Li, mislila sam na njenu širu obitelj koja ju je tlačila,pozivala na red i uzimala si pravo komadirati joj životom. Tako je ona napisala. Forumaši mi nisu bili ni na pameti.
Ne nemam se namjeru niti mi je bila namjera svaditi.Moj upis je bio isključivo moje osobno iskustvo sa velikim brojem mačaka koje drži susjeda dve kuće dalje od mene. Pa iako me to sranje i zapišavanje izuzetno smeta, ne trujem mačke, kao što to neki od susjedsta rade.

Opčenito mi je ovo bez veze.
Kao da sam išta kontra Sarinog mišljenja napisala, pogotovo njenog susjeda.
No Lasti srčeko jer i ona čisti
Esko je isto ok, a ja odjebandus .
Primila na znanje, rekoh

Razumijem. Voljela bih napetost razriješiti nekom pošalicom, ali buljim u ekran kao tele i lijeno se prebacujem s jedne polumisli na drugu. U blizini neka žuta fasada zgrade usporava proces razmišljanja.. Idem malo u šetnju. Happy Stojte mi dobro!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ciscenje Empty Re: ciscenje

Postaj by Gost pet lip 27, 2014 8:44 pm

*madonna* je napisao/la:dromsić, tko su, po tebi, na kultnima sitne duše? postoje ljudi sa kojima se slažem ili ne, postoje neki koje rado čitam i one koje manje jer, jednostavno, u tom trenutku nemam realno vremena za konkretno sjesti, razmotriti i pametno sudjelovati u temi. ponekad ne znam što bih rekla, nisam umjetnički inspirirana i niti toliko ( samo ) obrazovana da odgovaram na postavljene teme ligeje i whisp. skromno priznajem. no, ne osjećam se manje vrijednom zbog toga ali niti ikoga, pa i oni za koje nemam nekih "emocija" ne nazivam sitnim dušama.
evo ovdje se moze nazrijeti dio dogovora na to koga se smatra sitnim dusama: "nedavno smo doselili na ovaj forum ne znam jel ima mjesec dana, temu sam ja otvorila i mogla si sloborno komentirati na njoj o meni o mojim postupcima i mojoj reakciji, ali ne ti si sad izvukla nešto iz mojih priča i tu komentiraš, pa ja ne znam kojim rječima da nazovem takvo ponašanje. Da si na temi komentirala išta sad me ne bi vrijeđalo da si i tu, na svojoj temi povukla pararelu.

kaze dalje - kojim rijecima da se nazove takvo ponasanje.  Happy i to mi kaze neko ko nakon mog posta do u detalje pisem mamutovac o tome kako je u biti ok to sto taj covjek je uradio i kako ona i sama ima iste takve probleme zbog neodgovornih vlasnika, tj. jako slicnih meni itd... itd. ni rijeci empatije prema bilo cemu napisanome mome. tu je razjasnjenje na kog se misli da su stine duse.  flower nisam komentirala svadje sa svekrvom prije, a vise i necu. nemam ja sta reci na necije lose odnose u obitelji...
ligeja, obecavam necu se "svadjat"... to je samo sad malo... nek se digne malo prasinicetina i nek se malo citanost podigne...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ciscenje Empty Re: ciscenje

Postaj by muskokrk pet lip 27, 2014 9:42 pm

covek da ne bilivi

tri ili mozda cetiri zenske duse na forumu  a vec lom ...bolje receno ..ne zna se ciji je ego veci ..a resenje..odhebi.zaobidji . ili nesto u tom recniku primitivnosti   Grin 

dromsicko ..ajde  ne primaj sve srceku i upotrebi ono sto zene sa rodjenjen sticu ..ubojiti jezik.. Grin 

inace  dugo sam se pitao koliko imam godina ..malo si me zbunila onim postekom ..pa ti kada sam dobio tocnu potvrdu kazem...mentalno ..veliko djete sa 44 godine.. flower ..makar osobno sumnjam u taj podatak...jer se osjecam jos mladji....mozda... Happy
muskokrk
muskokrk

Posts : 79
Join date : 03.06.2014
Location : na plavoj vodi

[Vrh] Go down

ciscenje Empty Re: ciscenje

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.