Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

+4
Buffy
Lena
darla_
whisperer
8 posters

Stranica 17 / 40. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj by whisperer sub kol 01, 2015 1:24 am

Šteka forum poprilično pa odustajem od piskaranja. Mjesečina se posebno prelijeva preko površine more, ugodna je atmosfera .. baš za kakav filmić. Detektive primjerice, stigla sam do 4 epizode... kada darla svrati, pretumbamo dojmove..
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj by whisperer sub kol 01, 2015 10:39 am

Što se arbitraže tiče, hajde.. napokon je sabor nešto pametno odlučio. Mislim da su Slovenci nakon Srba jedini narod koji je "ujedinio" Hrvate. : ))
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sub kol 01, 2015 11:59 am

whisperer je napisao/la:Što se arbitraže tiče, hajde.. napokon je sabor nešto pametno odlučio. Mislim da su Slovenci nakon Srba jedini narod koji je "ujedinio" Hrvate. : ))

plop ignorance is a bliss. (The lack of knowledge in reference to a situation, particularly a messy one. Once the whole truth is revealed one realizes they were much happier being clueless.)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sub kol 01, 2015 12:11 pm

granice drzave Italije i drzave SFRJ definirane su Osimskim sporazumom i moraju ostati takve kakve su dogovorene u tom sporazumu. u slucaju raspada SFRJ drzave sljednice MORAJU zadrzati status quo i svako prekrajanje razgranicenja i granica prema drzavi Italiji znaci ponistenje Osimskih sporazuma i vracanje Italiji djelove koje je izgubila nakon 2. svj. rata dakle Istra, Rijeka, kvarnerski otoci, Zadar itd... usput, RH-NDH jos nije platila niti centa od 68 milijuna $ glavnice na ime obestecenja otete imovine talijanskih gradjana esula. toliko o hrvatima. tko hrvatima vjeruje ili je lud ili hrvat.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sub kol 01, 2015 1:05 pm

sad ces rec ( ali da te preduhitrim ) i republika Slovenija je onda u banani. e, vidis, nije jer republika Slovenija je svoj dio odstete i to cijeli iznos uplatila drzavi Italiji docim RH-NDH nije do dana danasnjega uplatila niti cent. zato su se psihopatske trulezi predvodjene veleizdajnikom hercegovcem Zoranom Milanovicem toliko uzjebali. boli njih kurac za Piran i Savudriju njima sada gori jer im je izgledan gubitak mnogo veceg teritorija koji je sada pod okupacijom RH-NDH. ali to u zlocinackim udbaskim hrvatskim medijima neces nikada procitati.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj by whisperer pon kol 03, 2015 12:14 am

Vratim se ja na tebe, nemoj tako lepršavo mahati repićem. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pon kol 03, 2015 1:10 am

whisperer je napisao/la:Vratim se ja na tebe, nemoj tako lepršavo mahati repićem. Happy

nemozes mi nista osudjeni ste na zagrebacki pasaluk. tako vam i treba da se konacno naucite pameti. mos dofurat i seljancuru Kolindu na forum da paradira titovim tenkom iz jna...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj by whisperer pon kol 03, 2015 1:32 am

Je, macica, bila sam ti sinoć opet u Istri. Budući da sam šank generacija, na šanku sam završila. I pitam.. dobro, ča moraš delat danas... pauza od 5 minut.... a moran do pošte poć... pauza od pol ure... a kada ćeš poć?... pauza... ma je fjaka pa cu posle obeda... i tako. Do pošte ni otišal.

Hrvati, Istrijani.. sve isto. Lijen narod, a puno priče. Odnos prema obavezama ne postoji. Tko god u Hrvatskoj i glasi kao "šljaker", to je naučio vanka.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop pon kol 03, 2015 8:51 am

Sparno ...  Plain
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy pon kol 03, 2015 11:35 am

Jučer s frendicom otišla do Lagvića, kad me nije šlag trefil koliko je vruće bilo. Ujutro je još bilo mutno, odjednom granulo sunce i to ono bolesno, do auta mi se već zavrtjelo, nisam cijeli dan svoja bila poslije toga.

Inače, bila u Ikei dva puta ovih dana. Godišnji je, a nikada toliko puno i toliko dugih redova nisam vidjela tamo kao sada kad su svi na moru Grin
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pon kol 03, 2015 12:09 pm

whisperer je napisao/la:Je, macica, bila sam ti sinoć opet u Istri. Budući da sam šank generacija, na šanku sam završila. I pitam.. dobro, ča moraš delat danas... pauza od 5 minut.... a moran do pošte poć... pauza od pol ure... a kada ćeš poć?... pauza... ma je fjaka pa cu posle obeda... i tako. Do pošte ni otišal.

Hrvati, Istrijani.. sve isto. Lijen narod, a puno priče. Odnos prema obavezama ne postoji. Tko god u Hrvatskoj i glasi kao "šljaker", to je naučio vanka.

bolje da si ostala sadit tulipane a ne zjakat po Istri jer sta mislis da ja ove istarske hrvatine mazim? isti su kurac ko i oni divli preko Ucke samo sto su stoljecima pod mlecima i austrijom postali poludivlji skoro i pitomi ali nemozes divlju zivotinju pripitomit cim cuju divlji zov ustaskih divljih hordi i rvatna odmah podivljaju. nema srece od te slavenske pasmine. uostalom ja ne spadam u tu pasminu i nit sam raditi naucio vanka to mi je naturlich u genima cim sam iz pizde izasao poceo sam radit cikat mliko za pocetak. kod mene je arbeit und arbeit a ne kao kod isrijana i hrvata wir trinken nicht arbeit.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop pon kol 03, 2015 1:19 pm

Buffy je napisao/la:...

Inače, bila u Ikei dva puta ovih dana. Godišnji je, a nikada toliko puno i toliko dugih redova nisam vidjela tamo kao sada kad su svi na moru Grin
To dolaze oni koji živiju na moretu.  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pon kol 03, 2015 1:33 pm

whisperer je napisao/la:

Hrvati, Istrijani.. sve isto. Lijen narod, a puno priče. Odnos prema obavezama ne postoji. Tko god u Hrvatskoj i glasi kao "šljaker", to je naučio vanka.

opet sjetih se necega. da li je lijen narod ili su taj narod politickim metodama dresirali da bude lijen? jel te volja radit kad vidis da se u tvojoj struci politickim oportunizmom zaposljavaju totalni analfabeti totalni imbecili a za tebe nema mjesta jer nisi podoban? ima ljencarije svakako ali netko mora raditi. ti sto si to vidjela da ovo ono ljencare u sredisnjoj Istri je zato jer su taj kraj zlocinacke hrvatske politicke "elite" totalno pasivizirale ne bi li potaknuli iseljavanje domicilnog stanovnistva i naseljavanje svoh iz bosanko posavske pripizdine i slavonske vukojebine.

os jos?

evo procitaj ovaj blog:

Magistrirao sam u Kanadi iz avijacije, davne 1988, www.unb.ca. Žrtva sam u Hrvatskoj, zadarskoga šerifa Božidara Kaljmete, te desne ruke mu, slavne sutkinje Ivane Kršul, sada Čalić, te Sandre Pipunić iz Ministarstva Uprave, Maksimriska 63 ( prave ”Ministrice” tamo).

Oni su tijekom 2008, Ministarstvo prometa, očistili od 2 Viša zrakoplovna inspektora, jedina u Hrvatskoj koja magistrirala zrakoplovstvo u inozemstvu. Jedan sam bio ja. Nisam dobio P od PRAVDE, jer je 2005 promijenjen način suđenja državnim službenicima u Hrvatskoj, čime smo udaljeni od korektnog i pravednog hrvatskog pravosudja. A to su općinski,županijski sudovi, te Vrhovni Sud na kraju priče.

Ovako, nakon ”lopovske krađe” na Službeničkom sudu u Ministrstvu Uprave, gdje je dežurna higijeničarka izvjesna Sandra Pipunić, koja preinačuje sudske odluke, po šaptanju politike, odeš na Upravni Sud, koji 99% sudi za Državu, i kojeg EU potpuno reformirao nakon 2007 kad su mene ”sredili”, te Ustavni Sud, koji isto kao i Sud u Strasburu, odbijaju razmatrati radne sporove.

zasto je covjek dobio otkaz

https://zpadjen.wordpress.com/2014/07/25/opacic-i-gmitrovic-u-skandalu-vecem-od-holy-i-segon/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop pon kol 03, 2015 4:30 pm

Esco je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
...

evo procitaj ovaj blog:

Magistrirao sam u Kanadi iz avijacije, davne 1988, www.unb.ca. Žrtva sam u Hrvatskoj, zadarskoga šerifa Božidara Kaljmete, te desne ruke mu, slavne sutkinje Ivane Kršul, sada Čalić, te Sandre Pipunić iz Ministarstva Uprave, Maksimriska 63 ( prave ”Ministrice” tamo).

Oni su tijekom 2008, Ministarstvo prometa, očistili od 2 Viša zrakoplovna inspektora, jedina u Hrvatskoj koja magistrirala zrakoplovstvo u inozemstvu. Jedan sam bio ja. Nisam dobio P od PRAVDE, jer je 2005 promijenjen način suđenja državnim službenicima u Hrvatskoj, čime smo udaljeni od korektnog i pravednog hrvatskog pravosudja. A to su općinski,županijski sudovi, te Vrhovni Sud na kraju priče.

Ovako, nakon ”lopovske krađe” na Službeničkom sudu u Ministrstvu Uprave, gdje je dežurna higijeničarka izvjesna Sandra Pipunić, koja preinačuje sudske odluke, po šaptanju politike, odeš na Upravni Sud, koji 99% sudi za Državu, i kojeg EU potpuno reformirao nakon 2007 kad su mene ”sredili”, te Ustavni Sud, koji isto kao i Sud u Strasburu, odbijaju razmatrati radne sporove.

zasto je covjek dobio otkaz

https://zpadjen.wordpress.com/2014/07/25/opacic-i-gmitrovic-u-skandalu-vecem-od-holy-i-segon/
Zdenko Pađen.  zubo
Navodno je ranije bil normalan, a onda je jednog dana počel slati nesuvisle mailove svima čije se adrese dočepal ...
Nisam znal da ima i blog (al me ne čudi). Wajter raport - Page 17 C070

Trebal bi ga uvrstit u: https://net-forum.forumcroatian.com/t56-ima-tu-svega
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj by whisperer uto kol 04, 2015 11:17 am

Esco je napisao/la:

bolje da si ostala sadit tulipane 

Meni je ciklus sa tuliplandom zaokružen, tj., ta se priča finog sadržaja završila i ide se dalje. Dobra strana življenja je što ima previše lijepih mjestašca na svijetu na kojima bi se dalo živjeti. Već me dugo za Hr ništa osobito ne veže, niti se osjećam Hrvaticom, niti Riječankom. Baš se osjećam kao građankom svijeta i mogu se prilagoditi novim mjestima i prihvatiti ih i kao kratkotrajne odabire, zašto ne.. Ne vidim razloga zašto bih se zalijepila za jedno mjesto dokle god mi je familijarna situacija skladna u odabirima. Toliko o mojoj nacionalnoj pripadnosti i domoljublju.
Što se tiče SFRJ-a, Italije, sporazuma, mora... moram priznati da se previše niti ne trudim u otkrivanju istine jer danas svatko ima svoju istinu. Možeš to sve čitati po društvenim mrežama, forumima, ali meni se ne da prepisivati mišljenja i poistovjećivati njima. Ono što je po meni najveća istina jest to što u ovom sustavu postoji samo jedan file, a taj je da postoji svega par ljudi koji doista znaju pozadinu priče i oni su ti koji igraju igre. A sve ovo, rasprave, mišljenja, medijski članci, to su mamci za nas nebitne. 
To sa ne poticajima kroz zapošljavanje stoji, protežu se problemi kroz samo obrazovanje kojeg vode uglavnom politički podobni, pa shodno tomu i svakim promjenama vlasti rade obrazovne reforme sebi u korist, a rezultat je taj što mediokriteti obrazuju mediokritete. I svuda u svakodnevnom življenju te okružuje prosjećnost koje ne vrednuje tebe ni kao osobnu, ni kao potencijal ni kao sposobnu i kvalitetnu osobu. I to je jedino što dobiješ vani, osjećaj vrijednosti... ali ne baš nešto više od toga. Jer gajiti pretjerane iluzije kako je vani bolje je suludo. Naravno, ovisi iz koje pozicije krećeš u takav svijet i koji su ti prioriteti. Onima koji su se dobro financijski uhljebili, idealno je živjeti u Hr.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost uto kol 04, 2015 1:52 pm

besposlenpop je napisao/la:
Zdenko Pađen.  zubo
Navodno je ranije bil normalan, a onda je jednog dana počel slati nesuvisle mailove svima čije se adrese dočepal ...
Nisam znal da ima i blog (al me ne čudi). Wajter raport - Page 17 C070

Trebal bi ga uvrstit u: https://net-forum.forumcroatian.com/t56-ima-tu-svega

nevidjena je i zastrasujuca lakoca kako se u ovoj truloj zlocinackoj vukojebini nekoga normalnog moze proglasiti ludim samo zato jer je nepodoban jer talasa, jer...nastavi niz. zlocudna je ta sprega psihijatrije i politike veoma zlocudna. jos kad se u sve to uplete narodna milicija ( narodna milicija su svi gradjani to je jebeno dobro organizirana horda korisnih idiota koji besplatno obavljaju ulogu cistaca nepocudnih elemenata u drustvu ) tek kad ta svemocna narodna milicija zakaze ond stupa u akciju policija iz zlocinacke organizacije MUP i razne informativne sluzbe koje nekoga oblate i diskreditiraju pomocu sugavih medija koji su u njihovom vlasnistvu i tako putem medija narodna milicija tj. korisni idioti dobiju povratnu informaciju da je taj i taj remetilacki element usutkan i ili zakljucan u neki od politickih psihijatrijskih sanatorija.

nista se promijenilo nije na krvavom zlocinackom balkanu.

znaci po toj spranci i mene se moze proglasiti ludim jer sam se usudio poslati nesuvisle mailove drekovima i hrvatskoj govnjarskoj bagri net.hr-a mailove gdje im eksplicitno jebem smrdljivu kurvu mater hrvatsku a i oca turcina.

i onda mi odgovore jer kao pusti ludjaka mozda bi zaista nekom mogao postaviti eksplozivnu napravu pod automobil i detonirati bombu daljinski mobitelom.

jer ja to znam i mogu eto. pa nek se svi razmisljaju kome sam postavio kajlu. jer nikad nece znati kome je auto za detonaciju. jebeno ha?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost uto kol 04, 2015 5:18 pm

whisperer je napisao/la:
Esco je napisao/la:

bolje da si ostala sadit tulipane 

Meni je ciklus sa tuliplandom zaokružen, tj., ta se priča finog sadržaja završila i ide se dalje. Dobra strana življenja je što ima previše lijepih mjestašca na svijetu na kojima bi se dalo živjeti. Već me dugo za Hr ništa osobito ne veže, niti se osjećam Hrvaticom, niti Riječankom. Baš se osjećam kao građankom svijeta i mogu se prilagoditi novim mjestima i prihvatiti ih i kao kratkotrajne odabire, zašto ne.. Ne vidim razloga zašto bih se zalijepila za jedno mjesto dokle god mi je familijarna situacija skladna u odabirima. Toliko o mojoj nacionalnoj pripadnosti i domoljublju.
Što se tiče SFRJ-a, Italije, sporazuma, mora... moram priznati da se previše niti ne trudim u otkrivanju istine jer danas svatko ima svoju istinu. Možeš to sve čitati po društvenim mrežama, forumima, ali meni se ne da prepisivati mišljenja i poistovjećivati njima. Ono što je po meni najveća istina jest to što u ovom sustavu postoji samo jedan file, a taj je da postoji svega par ljudi koji doista znaju pozadinu priče i oni su ti koji igraju igre. A sve ovo, rasprave, mišljenja, medijski članci, to su mamci za nas nebitne. 
To sa ne poticajima kroz zapošljavanje stoji, protežu se problemi kroz samo obrazovanje kojeg vode uglavnom politički podobni, pa shodno tomu i svakim promjenama vlasti rade obrazovne reforme sebi u korist, a rezultat je taj što mediokriteti obrazuju mediokritete. I svuda u svakodnevnom življenju te okružuje prosjećnost koje ne vrednuje tebe ni kao osobnu, ni kao potencijal ni kao sposobnu i kvalitetnu osobu. I to je jedino što dobiješ vani, osjećaj vrijednosti... ali ne baš nešto više od toga. Jer gajiti pretjerane iluzije kako je vani bolje je suludo. Naravno, ovisi iz koje pozicije krećeš u takav svijet i koji su ti prioriteti. Onima koji su se dobro financijski uhljebili, idealno je živjeti u Hr.

ova komunikacija je otisla u totalno krivom smjeru tako da ne zelim replicirati na ovaj tvoj stav koji izgleda fatalisticki po mom skromnom misljenju jer postavlja kao zaglavni kamen. tu je sta je nista se nemoze i tko je jamio jamio i takve mantre.

ja sam replicirao na tvoj post:

"Što se arbitraže tiče, hajde.. napokon je sabor nešto pametno odlučio. Mislim da su Slovenci nakon Srba jedini narod koji je "ujedinio" Hrvate. : ))"

ako su takve stvari jedine koje ujedinjuju hrvate, onda je hrvatima bolje da naprave kolektivni suicid jer ih ocito samo iracionalne stvari mogu ujediniti (vanski i unutarnji neprijatelj, pljuvanje po zastavi, grbu im milom i svetim relikvijama iskopanih iz tko zna kojih poganskih mitova i legendi ) a nikako da se ujedine kad se radi o realnim stvarima.

mislim da ne trebaju neki opskurni likovi iza zavjese upravljati i dirigirati hrvatima, dovoljan je i nekvalificirani priuceni coban. sasvim dovoljan.

te banalizacije kako je svuda isto objasnjavaj nekome tko nije bio dalje od ocne vidljivosti zvonika svoje lokalne crkve. nemoj meni.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost uto kol 04, 2015 5:29 pm

eto, ako netko zeli prosiriti vidike ima na ovoj stanici ispod jako dobrog stiva.

dvije pametne:

Age quod agis ("Do well in whatever you do").

“Wise men speak because they have something to say;
Fools because they have to say something.”

Plato

http://www.softpanorama.org/Social/Toxic_managers/Communication/diplomatic_communication.shtml

main page:

Softpanorama
(slightly skeptical) Open Source Software Educational Society

25 years of Softpanorama which was started in 1989 as a floppy based bulletin for PC programmers

http://www.softpanorama.org/index.shtml



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost uto kol 04, 2015 6:00 pm

Anti-intellectualism as a neoliberal policy

Leo Strauss noted that thinkers of the first rank, going back to Plato, had raised the problem of whether good and effective politicians could be completely truthful and still achieve the necessary ends of their society. By implication, Strauss asks his readers to consider whether it is true that Noble lie have no role at all to play in uniting and guiding the polis.

In politics, a noble lie is a myth or untruth, knowingly told by an elite to maintain social harmony or to advance an specific, probably hostile to the interest of the most people, agenda of the state. The noble lie is a concept originated by Plato as described in the Republic.

The key question here is" "Are myths needed to give people meaning and purpose and to ensure a stable society?"

Thus, is there a limit to the political, and what can be known absolutely? In The City and Man, Strauss discusses the myths outlined in Plato's Republic that are required for all governments. These include a belief that the state's land belongs to it even though it was likely acquired illegitimately and that citizenship is rooted in something more than the accidents of birth.

Seymour Hersh also claims that Strauss endorsed noble lies: myths used by political leaders seeking to maintain a cohesive society. In The Power of Nightmares, documentary filmmaker Adam Curtis opines that "Strauss believed it was for politicians to assert powerful and inspiring myths that everyone could believe in. They might not be true, but they were necessary illusions. One of these was religion; the other was the myth of the nation."

This get to the idea about "priming the voters" to be ready to accept any "noble lie" the elite tries to feed them. And by extension anti-intellectualism and conscious attempts to dump the society down. By anti-intellectualism, I mean especially an aggressive disdain for those who try adhere to science and evidence/facts and withstand the brainwashing of MSM propaganda. In a narrow sense it is directly against direct involvement of "intelligencia" in political life. This may be expressed in various ways, such as attacks on the merits of science, education, art, or literature.

nastavak:

http://www.softpanorama.org/Skeptics/dumbing_down_america.shtml

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop uto kol 04, 2015 7:29 pm

Esco je napisao/la:


nevidjena je i zastrasujuca lakoca kako se u ovoj truloj zlocinackoj vukojebini nekoga normalnog moze proglasiti ludim samo zato jer je nepodoban jer talasa, jer...
... je prolupal? Wajter raport - Page 17 C090
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost uto kol 04, 2015 8:04 pm

Jeee, fercera. : ))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost uto kol 04, 2015 8:19 pm

Nemojte me zabit' kad shvatite. :-D Dosadno mi je bilo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop uto kol 04, 2015 9:39 pm

Ligeja je napisao/la:Nemojte me zabit' kad shvatite. :-D Dosadno mi je bilo.
A ja pomislil da se širi virus sa Čergi.  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop uto kol 04, 2015 9:47 pm

Danas je toplo, al skoro nema sparine.  Happy
Vukel sam se danas s posla Radničkom prek pol vure.  Angry
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost uto kol 04, 2015 10:51 pm

besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Nemojte me zabit' kad shvatite. :-D Dosadno mi je bilo.
A ja pomislil da se širi virus sa Čergi.  teet
Kakav virus, Pop? Sto ih je napalo? Oce l' to i do nas? O_O

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 17 / 40. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.