Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

+4
Buffy
Lena
darla_
whisperer
8 posters

Stranica 18 / 40. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost uto kol 04, 2015 11:02 pm

besposlenpop je napisao/la:Danas je toplo, al skoro nema sparine.  Happy
Vukel sam se danas s posla Radničkom prek pol vure.  Angry

A da. Opet zagrijalo, jebemmu. plop

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost čet kol 06, 2015 12:38 pm

kako sam susreo gospodina pimpeka od vremena. toplo za popizdit.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop čet kol 06, 2015 1:42 pm

Ligeja je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Nemojte me zabit' kad shvatite. :-D Dosadno mi je bilo.
A ja pomislil da se širi virus sa Čergi.  teet
Kakav virus, Pop? Sto ih je napalo? Oce l' to i do nas? O_O
Kukaju da ih Baban ne shvaća i da forum torkira zbog severa.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy čet kol 06, 2015 8:24 pm

Opet srajne od vremena, nije ovo normalna vrućina...
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost čet kol 06, 2015 8:58 pm

besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Nemojte me zabit' kad shvatite. :-D Dosadno mi je bilo.
A ja pomislil da se širi virus sa Čergi.  teet
Kakav virus, Pop? Sto ih je napalo? Oce l' to i do nas? O_O
Kukaju da ih Baban ne shvaća i da forum torkira zbog severa.

Kod nas je sve okej. Ako ja s ciglice normalno tipkam.. Nego, susjedicima mozemo otvorit' zaseban pdf 'Cerge Reloaded' pa nek' navrate. Ostavimo im i hladnih sokova i kolaca. Dok se Baban ne snadje...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost čet kol 06, 2015 9:02 pm

Buffy je napisao/la:Opet srajne od vremena, nije ovo normalna vrućina...
Vrijeme vruce, ja nestabilno. Brinem zbog tate i none koji su osjetljivi i, onda, od brige meni pozli.. E stvarno znam ljudima pomoc'. plop

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop čet kol 06, 2015 10:44 pm

Buffy je napisao/la:Opet srajne od vremena, nije ovo normalna vrućina...
Treba samo nafrljit climu. teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy pet kol 07, 2015 5:58 am

Kaj, stavim klimu na leđa, pa po gradu? teet
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy pet kol 07, 2015 5:59 am

Vajter kraj otvorenih prozora vec sparan, ništa od jutarnje svježine uz Ness...
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy pet kol 07, 2015 6:01 am

Ligeja je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Opet srajne od vremena, nije ovo normalna vrućina...
Vrijeme vruce, ja nestabilno. Brinem zbog tate i none koji su osjetljivi i, onda, od brige meni pozli.. E stvarno znam ljudima pomoc'. plop
Ravno minuta na tom bolesnom suncu i zakuha krv... Sad
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop pet kol 07, 2015 9:25 am

Buffy je napisao/la:Kaj, stavim klimu na leđa, pa po gradu? teet
Ne hodaj.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pet kol 07, 2015 4:00 pm

Ovo mi je jedno od najodvratnijih ljeta. Od sredine lipnja pa do sad stalno neki zdravstveni problemi. Sinoc sam nonu pronasla na podu. Jedan sat nakon forumske poruke. Bila je prisebna, ali bez imalo snage. I danas je vecinom takva, ne moze se ustati. Dr. mi je rekla da je najvjerojatnije od silne vrucine oslabio protok krvi prema glavi, da joj dajemo tekucine i da ce najvjerojatnije prespavati danasnji dan. To i cini. Ali razmisljam da veceras ipak pozovem Hitnu da je odvedu na obradu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop pet kol 07, 2015 4:09 pm

Ligeja je napisao/la:Ovo mi je jedno od najodvratnijih ljeta. Od sredine lipnja pa do sad stalno neki zdravstveni problemi. Sinoc sam nonu pronasla na podu. Jedan sat nakon forumske poruke. ...  
Oli ti nona piše na vorumu? Wajter raport - Page 18 A015
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy pet kol 07, 2015 7:29 pm

Ligeja je napisao/la:Ovo mi je jedno od najodvratnijih ljeta. Od sredine lipnja pa do sad stalno neki zdravstveni problemi. Sinoc sam nonu pronasla na podu. Jedan sat nakon forumske poruke. Bila je prisebna, ali bez imalo snage. I danas je vecinom takva, ne moze se ustati. Dr. mi je rekla da je najvjerojatnije od silne vrucine oslabio protok krvi prema glavi, da joj dajemo tekucine i da ce najvjerojatnije prespavati danasnji dan. To i cini. Ali razmisljam da veceras ipak pozovem Hitnu da je odvedu na obradu.  

Jesi joj izmjerila tlak?

Razlika između sjedenja i ležanja i pored klime je drastična, bez obzira koliko rashlađuješ dok bilo što radiš ne osjetiš benefit, tek kad se umiriš možeš se malo oporaviti i osjetiti bolje.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy pet kol 07, 2015 7:31 pm

besposlenpop je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Kaj, stavim klimu na leđa, pa po gradu? teet
Ne hodaj.
Išla u Ikeu po Muren fotelju i još neke sitnice, rade od 10, tam sam bila i prije.
Međutim, dok se sve obavilo krenula sam doma tek oko 11, to malo prošetavanja po suncu bilo je više nego dovoljno da me baci u out.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop pet kol 07, 2015 7:57 pm

Buffy je napisao/la:

Išla u Ikeu po Muren fotelju i još neke sitnice ...
Daj fotku.  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy pet kol 07, 2015 10:15 pm

Na IKEA temi je Happy
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop pet kol 07, 2015 10:22 pm

Buffy je napisao/la:Na IKEA temi je Happy
Tak i treba. Wajter raport - Page 18 JC_Hi-Five
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj by whisperer sub kol 08, 2015 11:22 am

Esco je napisao/la:


ova komunikacija je otisla u totalno krivom smjeru tako da ne zelim replicirati na ovaj tvoj stav koji izgleda fatalisticki po mom skromnom misljenju jer postavlja kao zaglavni kamen. tu je sta je nista se nemoze i tko je jamio jamio i takve mantre.

ja sam replicirao na tvoj post:

"Što se arbitraže tiče, hajde.. napokon je sabor nešto pametno odlučio. Mislim da su Slovenci nakon Srba jedini narod koji je "ujedinio" Hrvate. : ))"

ako su takve stvari jedine koje ujedinjuju hrvate, onda je Ukrasnim figuricama bolje da naprave kolektivni suicid jer ih ocito samo iracionalne stvari mogu ujediniti (vanski i unutarnji neprijatelj, pljuvanje po zastavi, grbu im milom i svetim relikvijama iskopanih iz tko zna kojih poganskih mitova i legendi ) a nikako da se ujedine kad se radi o realnim stvarima.

mislim da ne trebaju neki opskurni likovi iza zavjese upravljati i dirigirati Ukrasnim figuricama, dovoljan je i nekvalificirani priuceni coban. sasvim dovoljan.

te banalizacije kako je svuda isto objasnjavaj nekome tko nije bio dalje od ocne vidljivosti zvonika svoje lokalne crkve. nemoj meni.

Naša komunikacija nije ni započela, jer to što ti nazivaš komunikacijom em je samo jedan od oblika malograđanštine koju tobož kritiziraš, em što tvoja replika na moj post nema veze s milim Bogom. Sada bi ti drljio iza ekrana i činio svoj život zanimljivijim virtualnim performansima, i to još na meni.. pa to možeš sa emotivno labilnima. O životu vani i iskustvima, doista nemamo o čemu zajedno razglabati, eventualno kada i sam budeš u legalnom sustavu plaćajući vlastite račune i porez u drugoj zemlji, do tada, baj baj.
Današnja cjelokupna situacija društva u Hrvatskoj je rezultat  sulude i pogubne politike koja pokreću spiralu događaja ka onom bellum omnium contra omnes, potkrijepljena s puno laži i manipulacije.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop sub kol 08, 2015 12:48 pm

whisperer je napisao/la:
Esco je napisao/la:


ova komunikacija je otisla u totalno krivom smjeru tako da ne zelim replicirati na ovaj tvoj stav koji izgleda fatalisticki po mom skromnom misljenju jer postavlja kao zaglavni kamen. tu je sta je nista se nemoze i tko je jamio jamio i takve mantre.

ja sam replicirao na tvoj post:

"Što se arbitraže tiče, hajde.. napokon je sabor nešto pametno odlučio. Mislim da su Slovenci nakon Srba jedini narod koji je "ujedinio" Hrvate. : ))"

ako su takve stvari jedine koje ujedinjuju hrvate, onda je Ukrasnim figuricama bolje da naprave kolektivni suicid jer ih ocito samo iracionalne stvari mogu ujediniti (vanski i unutarnji neprijatelj, pljuvanje po zastavi, grbu im milom i svetim relikvijama iskopanih iz tko zna kojih poganskih mitova i legendi ) a nikako da se ujedine kad se radi o realnim stvarima.

mislim da ne trebaju neki opskurni likovi iza zavjese upravljati i dirigirati Ukrasnim figuricama, dovoljan je i nekvalificirani priuceni coban. sasvim dovoljan.

te banalizacije kako je svuda isto objasnjavaj nekome tko nije bio dalje od ocne vidljivosti zvonika svoje lokalne crkve. nemoj meni.

Naša komunikacija nije ni započela, jer to što ti nazivaš komunikacijom em je samo jedan od oblika malograđanštine koju tobož kritiziraš, em što tvoja replika na moj post nema veze s milim Bogom. Sada bi ti drljio iza ekrana i činio svoj život zanimljivijim virtualnim performansima, i to još na meni.. pa to možeš sa emotivno labilnima. O životu vani i iskustvima, doista nemamo o čemu zajedno razglabati, eventualno kada i sam budeš u legalnom sustavu plaćajući vlastite račune i porez u drugoj zemlji, do tada, baj baj.
Današnja cjelokupna situacija društva u Hrvatskoj je rezultat  sulude i pogubne politike koja pokreću spiralu događaja ka onom bellum omnium contra omnes, potkrijepljena s puno laži i manipulacije.
- Bellum omnium in omnes - Rat sviju protiv svih; obično se govori pogrešno: Bellum omnium contra omnes; riječi engleskog filozofa Hobbesa, napisane 1642.g.; njihovo je značenje zapravo da je život " rat sviju protiv svih "; 
http://onmyowne.tripod.com/favorite.htm

teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop sub kol 08, 2015 12:54 pm

termometar: 33,5°C
AccuWeather: 31°C, osjet temperature 36°C, vlažnost 54%, vjetar ENE 3m/s
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sub kol 08, 2015 1:58 pm

whisperer je napisao/la:

Naša komunikacija nije ni započela, jer to što ti nazivaš komunikacijom em je samo jedan od oblika malograđanštine koju tobož kritiziraš, em što tvoja replika na moj post nema veze s milim Bogom. Sada bi ti drljio iza ekrana i činio svoj život zanimljivijim virtualnim performansima, i to još na meni.. pa to možeš sa emotivno labilnima. O životu vani i iskustvima, doista nemamo o čemu zajedno razglabati, eventualno kada i sam budeš u legalnom sustavu plaćajući vlastite račune i porez u drugoj zemlji, do tada, baj baj.
Današnja cjelokupna situacija društva u Hrvatskoj je rezultat  sulude i pogubne politike koja pokreću spiralu događaja ka onom bellum omnium contra omnes, potkrijepljena s puno laži i manipulacije.

koja vulgarna tastina. ajde curo setaj sto dalje od mene.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sub kol 08, 2015 3:55 pm

Jesam, Buffy. Prvo sam je uz pomoc susjeda polegla na kauc, dala joj malo vode, a onda izmjerila tlak. Bio je okej, osim pulsa koji se kretao oko 100. Po mojoj procjeni, lezala je u neugodnom polozaju oko sat vremena, mozda i vise. Ona uopce ne razumije sto joj se bilo dogodilo. Prema njenoj verziji, sjedila je za stolom, nezgodno se okrenula, poskliznula, pala na koljena i ustala. Dakle, ne razumije da smo je podizali i da je dugo lezala. Ona je sada bolje, ali jos nema snage. njezno pozdravljam za laku noc ti ovakvo ljeto, zivot zbog kojeg se neprestano budis s grcem u zelucu jer stalno ocekujes neku pizdariju (zbog natalozenog iskustva i stresa)!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sub kol 08, 2015 3:55 pm

*j e b e m

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy ned kol 09, 2015 12:44 pm

Danas opet vruće nezdravo.

Bila na kavi od 9 do 11, krajnji rok za vraćanje u klimatizirano.

Išla tamo gdje inače ne zalazim, iznenadila se novim naseljem iza Folnegovićevog naselja, nove zgrade uklopljene u postojeće zelenilo, kafić u hladovini, kava izvrsna.

Podsjetilo me malo na novoizgrađene bezirke Beča, ima ih nalupanih, ali ima ih baš po mjeri čovjeka.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 18 / 40. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.