Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anketa

+4
darla_
*madonna*
besposlenpop
whisperer
8 posters

Stranica 5 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Anketa sprovedena na X-iću je...

Anketa - Page 5 Vote_lcap20%Anketa - Page 5 Vote_rcap 20% 
[ 2 ]
Anketa - Page 5 Vote_lcap50%Anketa - Page 5 Vote_rcap 50% 
[ 5 ]
Anketa - Page 5 Vote_lcap10%Anketa - Page 5 Vote_rcap 10% 
[ 1 ]
Anketa - Page 5 Vote_lcap20%Anketa - Page 5 Vote_rcap 20% 
[ 2 ]
Anketa - Page 5 Vote_lcap0%Anketa - Page 5 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Anketa - Page 5 Vote_lcap0%Anketa - Page 5 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno glasova : 10
 
 

Anketa - Page 5 Empty Re: Anketa

Postaj by saritica pet stu 20, 2015 2:09 am

e da jos i ovo whisp, da u vezi ove cure dodam. nesto u tome ima toliko istoga kao i svi ovi ljevicari ovdje u usa. ja tebi reci ne mogu koliko su oni glasni i agresivni. na svaku malenu sitnicu skacu i forsiraju political correctness. e taj political correctness, to je nesto toliko grozno i maligno da ja jednostavno nemam rijeci. recimo ja sam takvo sta dozivjela citajuci neke pizdine i malanine postove. meni se cijeli taj koncept politicke korektnosti ne svidja jer je jako militantan. ta djevojka je mlada, dobila je privilegiju studirati na prestiznom fakultetu, engleska joj je dala azil, utociste, a ona ipak pljuje po engleskoj. razumijem ja to da ona mrzi zapad, ali eto - neka se onda zaista okrene saudijskoj arabiji, ili bilo kojoj drugoj islamskoj zemlji koja bi joj dala utociste (a koja naravno nije htjela joj to dati) pa neka onda lijepo zivi tamo. ok je.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Anketa - Page 5 Empty Re: Anketa

Postaj by *madonna* pet stu 20, 2015 5:52 am

whisperer je napisao/la:
saritica je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
Esco je napisao/la:

hahah joj koji zgodni tipovi. ovog u sredini sto dize prst i docira cemo za btw. pravo ce se slagati. ja cu ovog sto je fixiro pogled - poprave je izgubit. a lasti cemo ovog desnog jer je najkrupniji. ona voli velike. haha samo cemo ih morat malo oprat i otusirat i obriat.

Ha ha... a brižna Lasta kojeg si joj nametnula. Taj bi zalego' na nju i ne bi se dva dana pomakao. A ni ona. : ))
Grin  sta to gledate *ebala vas opcina?
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Anketa - Page 5 Empty Re: Anketa

Postaj by saritica pet stu 20, 2015 7:08 am

pa tipove gledamo. ima i za tebe jedan poprave finog sam ti namienila. hahahaha
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Anketa - Page 5 Empty Re: Anketa

Postaj by *madonna* pet stu 20, 2015 8:10 am

saritica je napisao/la:pa tipove gledamo. ima i za tebe jedan poprave finog sam ti namienila. hahahaha
na mobitelu sam pa ne mogu vidjeti. ajde postaj mi to ponovo ako ti se da da vidim tu snagu i ljepotu ....  Grin



bas sam tuzna. dobro je kada forum dobro dodje .....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Anketa - Page 5 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost pet stu 20, 2015 11:24 am

whisperer je napisao/la:
Esco je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
Esco je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
Esco je napisao/la:ISIL je americki proizvod Made in USA.

Tako je, sami su ih stvorili. Slali su ljude, plaćenike, obučavali vojnike, stvarali pobunjenike, obskrbljavali ih oružjem.. da bi se svi oni jednog dana pretvorili u Isil.
Ma ne mogu oni srediti Isil bez pješadije, ali sumnjam da bi itko poslao svoje ljude u takvu borbu...

ma rijesit ce se Isil cim USA ljude uvjere da je NWO jedino sto treba ispravno i kad se ratificiraju i potpisu i "ozakoni" Transatlantic Trade and Investment Partnership (TTIP). onda i tek onda ce Isil nestat onako odmah snap! Isil je inace USA vojna pjesadija na terenu buduci USA ne smije poslati vlastitu vojsku na teren druge drzave jer bi to bila okupacija, onda to radi pomocu proxy imbecila indoktriniranih  vjeronaukom  koje su izmanipulirali na religiju isto kao sto su krkane i zlocince u bivsoj  SFRJ izmanipulirali nacionalizmom. nacionalizam i religija oduvjek pali to su botuni jos iz doba kamenog.

Čekaj, treba mi dva dana da prevedem što si napisao. : ))
U međuvremenu pogledaj ovaj video gdje prijete novim napadom na USA. Majketi, baci pogled na ovog desno koliko je samo izdrogiran da jedva stoji na nogama i drži tu pušku, baci pogled na disanje. On to jedva izdržava održati se na nogama.. a ovaj lijevo zabrijao u jednu točku i drži se te fiksacije, nema pojma što radi tamo. Kako su ušlagirani. Happy


jednostavno je. treba odvratiti paznju ljudi na ovo dok iza kulisa ne potpisu TTIP i ne uvjere lude da je NWO jedini ispravni put, onaj sto je Blair, Orwell pisao. sijanje straha, panike islamofobije i masovne histerije je samo dio tog projekta  a ovi jadnici na snimci su samo izmanipulirani vjeronaukom uz to sto su naduvani ko deve sa hashishom. to je stara receptura religija i hashish-->hashashin-->

https://en.wikipedia.org/wiki/Assassins

Ajoj, nije to hašiš... to je nešto puno jače. Happy

snifaju Kuran?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 5 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost pet stu 20, 2015 11:31 am

saritica je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
saritica je napisao/la:



hahah joj koji zgodni tipovi. ovog u sredini sto dize prst i docira cemo za btw. pravo ce se slagati. ja cu ovog sto je fixiro pogled - poprave je izgubit. a lasti cemo ovog desnog jer je najkrupniji. ona voli velike. haha samo cemo ih morat malo oprat i otusirat i obriat.

Ha ha... a brižna Lasta kojeg si joj nametnula. Taj bi zalego' na nju i ne bi se dva dana pomakao. A ni ona. : ))
haha. da. toliko je zdrogiran da se ni pomaknuti ne bi mogao. nego, sta mislis koja je droga u pitanju? meni djeluje na travu, al opet ne znam. jedan frend iz palestine mi je pricao kako su u yemenu svi drogirani. zvacu nekakvu biljku... zaboravila sam ime kava kava ili tak nesto ne da mi se guglast sad a kad esco ovo vidi dobicu po prstima ako sam pogrijesila ime... uglavnom, veli on svi su u kurtzu od te droge... cijela drzava... mozda su na tome

Khat; Qat; Kat; Quat; Chat; Miraa

stimulant

Catha edulis is an drought-tolerant evergreen shrub thats leaves contain cathinone and cathine. These leaves are traditionally chewed by people of E. Africa and the Middle East as a stimulant. It has a long history of human use.

Khat was used in Yemen even before coffee and it was immensely
popular.  Lewin described khat markets to which khat was brought in
bundles of branches from the mountains.
  Khat contains cathine (d-norisoephedrine), cathidine, and cathinine.
Cathine is also one of the alkaloids found in _Ephedra vulgaris_.  It is
fortunate, perhaps, that khat is also very rich in ascorbic acid which
is an excellent antidote to amphetamine-type compounds.
  In animals, khat produces excitation and increased motor activity. In
humans, it is a stimulant producing a feeling of exaltation, a feeling of
being liberated from space and time.  It may produce extreme loquacity,
inane laughing, and eventually semicoma.  It may also be an euphorient
and used chronically can lead to a form of delirium tremens.

Anketa - Page 5 IPIZ3UR

https://www.erowid.org/plants/khat/

https://en.wikipedia.org/wiki/Khat

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 5 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost pet stu 20, 2015 12:07 pm

saritica je napisao/la:e da jos i ovo whisp, da u vezi ove cure dodam. nesto u tome ima toliko istoga kao i svi ovi ljevicari ovdje u usa. ja tebi reci ne mogu koliko su oni glasni i agresivni. na svaku malenu sitnicu skacu i forsiraju political correctness. e taj political correctness, to je nesto toliko grozno i maligno da ja jednostavno nemam rijeci. recimo ja sam takvo sta dozivjela citajuci neke pizdine i malanine postove. meni se cijeli taj koncept politicke korektnosti ne svidja jer je jako militantan. ta djevojka je mlada, dobila je privilegiju studirati na prestiznom fakultetu, engleska joj je dala azil, utociste, a ona ipak pljuje po engleskoj. razumijem ja to da ona mrzi zapad, ali eto - neka se onda zaista okrene saudijskoj arabiji, ili bilo kojoj drugoj islamskoj zemlji koja bi joj dala utociste (a koja naravno nije htjela joj to dati) pa neka onda lijepo zivi tamo. ok je.

zena je agent Mossad-a.

a sto se tice politicke korektnosti vise se ne spominje svjetski rat. sad je to globalni rat. semantika je jebena stvar jer globalni rat zvuci benignije od svjetskog rata.

SVJETSKE sile pripremaju zajedničku rezoluciju Vijeća sigurnosti Ujedinjenih naroda kojom bi se objavio globalni rat protiv Islamske države, doznaje Independent.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/independent-vijece-sigurnosti-una-proglasit-ce-globalni-rat-protiv-islamske-drzave/857230.aspx

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 5 Empty Re: Anketa

Postaj by saritica sub stu 21, 2015 12:27 am

Esco je napisao/la:
saritica je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
saritica je napisao/la:



hahah joj koji zgodni tipovi. ovog u sredini sto dize prst i docira cemo za btw. pravo ce se slagati. ja cu ovog sto je fixiro pogled - poprave je izgubit. a lasti cemo ovog desnog jer je najkrupniji. ona voli velike. haha samo cemo ih morat malo oprat i otusirat i obriat.

Ha ha... a brižna Lasta kojeg si joj nametnula. Taj bi zalego' na nju i ne bi se dva dana pomakao. A ni ona. : ))
haha. da. toliko je zdrogiran da se ni pomaknuti ne bi mogao. nego, sta mislis koja je droga u pitanju? meni djeluje na travu, al opet ne znam. jedan frend iz palestine mi je pricao kako su u yemenu svi drogirani. zvacu nekakvu biljku... zaboravila sam ime kava kava ili tak nesto ne da mi se guglast sad a kad esco ovo vidi dobicu po prstima ako sam pogrijesila ime... uglavnom, veli on svi su u kurtzu od te droge... cijela drzava... mozda su na tome

Khat; Qat; Kat; Quat; Chat; Miraa

stimulant

Catha edulis is an drought-tolerant evergreen shrub thats leaves contain cathinone and cathine. These leaves are traditionally chewed by people of E. Africa and the Middle East as a stimulant. It has a long history of human use.

Khat was used in Yemen even before coffee and it was immensely
popular.  Lewin described khat markets to which khat was brought in
bundles of branches from the mountains.
  Khat contains cathine (d-norisoephedrine), cathidine, and cathinine.
Cathine is also one of the alkaloids found in _Ephedra vulgaris_.  It is
fortunate, perhaps, that khat is also very rich in ascorbic acid which
is an excellent antidote to amphetamine-type compounds.
  In animals, khat produces excitation and increased motor activity. In
humans, it is a stimulant producing a feeling of exaltation, a feeling of
being liberated from space and time.  It may produce extreme loquacity,
inane laughing, and eventually semicoma.  It may also be an euphorient
and used chronically can lead to a form of delirium tremens.

Anketa - Page 5 IPIZ3UR

https://www.erowid.org/plants/khat/

https://en.wikipedia.org/wiki/Khat
e da da, khat ... nisam se odma mogla sjetit. ma cim je to na bazi efedrina, odma je jasno kakav ucinak ima. vidi ovo - stimulant producing a feeling of exaltation, a feeling of being liberated from space and time, extreme loquacity, inane laughing, euphorient ---------------> ti bokca, esco, sad mi je jasno cega se namarisu prije nego krenu u akciju za osvajanje djevica na nebu. a jesi l vidio kako tip prstom objasnjava? i svi to tako rade? je l to kao neka prijetnja? ti bokca, ja se moram i nasmijat kad to sve skupa vidim
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Anketa - Page 5 Empty Re: Anketa

Postaj by saritica sub stu 21, 2015 12:28 am

Esco je napisao/la:
saritica je napisao/la:e da jos i ovo whisp, da u vezi ove cure dodam. nesto u tome ima toliko istoga kao i svi ovi ljevicari ovdje u usa. ja tebi reci ne mogu koliko su oni glasni i agresivni. na svaku malenu sitnicu skacu i forsiraju political correctness. e taj political correctness, to je nesto toliko grozno i maligno da ja jednostavno nemam rijeci. recimo ja sam takvo sta dozivjela citajuci neke pizdine i malanine postove. meni se cijeli taj koncept politicke korektnosti ne svidja jer je jako militantan. ta djevojka je mlada, dobila je privilegiju studirati na prestiznom fakultetu, engleska joj je dala azil, utociste, a ona ipak pljuje po engleskoj. razumijem ja to da ona mrzi zapad, ali eto - neka se onda zaista okrene saudijskoj arabiji, ili bilo kojoj drugoj islamskoj zemlji koja bi joj dala utociste (a koja naravno nije htjela joj to dati) pa neka onda lijepo zivi tamo. ok je.

zena je agent Mossad-a.

a sto se tice politicke korektnosti vise se ne spominje svjetski rat. sad je to globalni rat. semantika je jebena stvar jer globalni rat zvuci benignije od svjetskog rata.

SVJETSKE sile pripremaju zajedničku rezoluciju Vijeća sigurnosti Ujedinjenih naroda kojom bi se objavio globalni rat protiv Islamske države, doznaje Independent.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/independent-vijece-sigurnosti-una-proglasit-ce-globalni-rat-protiv-islamske-drzave/857230.aspx
e da da, vidi ti kako se to sad lijepo kaze, upakira u celofan
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Anketa - Page 5 Empty Re: Anketa

Postaj by saritica sub stu 21, 2015 12:31 am

Esco je napisao/la:
saritica je napisao/la:e da jos i ovo whisp, da u vezi ove cure dodam. nesto u tome ima toliko istoga kao i svi ovi ljevicari ovdje u usa. ja tebi reci ne mogu koliko su oni glasni i agresivni. na svaku malenu sitnicu skacu i forsiraju political correctness. e taj political correctness, to je nesto toliko grozno i maligno da ja jednostavno nemam rijeci. recimo ja sam takvo sta dozivjela citajuci neke pizdine i malanine postove. meni se cijeli taj koncept politicke korektnosti ne svidja jer je jako militantan. ta djevojka je mlada, dobila je privilegiju studirati na prestiznom fakultetu, engleska joj je dala azil, utociste, a ona ipak pljuje po engleskoj. razumijem ja to da ona mrzi zapad, ali eto - neka se onda zaista okrene saudijskoj arabiji, ili bilo kojoj drugoj islamskoj zemlji koja bi joj dala utociste (a koja naravno nije htjela joj to dati) pa neka onda lijepo zivi tamo. ok je.

zena je agent Mossad-a.

a sto se tice politicke korektnosti vise se ne spominje svjetski rat. sad je to globalni rat. semantika je jebena stvar jer globalni rat zvuci benignije od svjetskog rata.

SVJETSKE sile pripremaju zajedničku rezoluciju Vijeća sigurnosti Ujedinjenih naroda kojom bi se objavio globalni rat protiv Islamske države, doznaje Independent.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/independent-vijece-sigurnosti-una-proglasit-ce-globalni-rat-protiv-islamske-drzave/857230.aspx
e da da, vidi ti kako se to sad lijepo kaze, upakira u celofan... a za ovu krmacu je dobro da nisam nis odgovorila - lako se krkat sa ovim nasim forumasima, svi smo mi neka vrsta prijatelja i poznanika i niko nikom ne zeli nista lose, al sa kojekakvim nepoznatim se ne usudim. sta ja znam, malo paranoje nie na odmet.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Anketa - Page 5 Empty Re: Anketa

Postaj by whisperer sub stu 21, 2015 12:35 am

Samo da vas pozdravim prije spavanja. Danas je baš bio onaj dan D, puno posla i ugodnog umora.

Ostavit' ću samo jedan prekrasan video... kada bi ih barem bilo više! 

A man identifying himself as a Muslim offered hugs of empathy on Monday (November 16) to mourners at a vigil for the Paris attacks.
Media reports say the man, who did not give his name, brought a placard proclaiming: "I'm a Muslim and I'm told I'm a terrorist. I trust you, do you trust me? If yes, hug me?"



Lijepo spavajte. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Anketa - Page 5 Empty Re: Anketa

Postaj by saritica sub stu 21, 2015 12:55 am

ljepe snove i ja tebi zelim. laku noc.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Anketa - Page 5 Empty Re: Anketa

Postaj by saritica sub stu 21, 2015 1:19 am

opet je napad. u maliju. dobro esco rece na pc korektan nacin - ovo je "globalni rat"
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Anketa - Page 5 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost sub stu 21, 2015 9:25 am

VIJEĆE sigurnosti Ujedinjenih naroda jednoglasno je u petak prihvatilo francusku rezoluciju kojom dopušta "poduzimanje svih potrebnih mjera" u borbi protiv takozvane Islamske države (IS), tjedan dana nakon napada u Parizu u kojima je poginulo 130 osoba.

Rezolucijom se "traži od svih država da u skladu s međunarodnim zakonima, a posebno s poveljom UN-a, poduzmu sve potrebne mjere na teritoriju u Iraku i Siriji koji kontrolira IS".



------------

jebo ja UeNu mamica psihopatsku. prokleto ih je mlijeko dojilo.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/vijece-sigurnosti-una-objavilo-rat-isisu-u-borbi-protiv-dzihadista-odobrene-sve-potrebne-mjere/857393.aspx

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 5 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost ned stu 22, 2015 10:25 am

saritica je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
Esco je napisao/la:
whisperer je napisao/la:

Tako je, sami su ih stvorili. Slali su ljude, plaćenike, obučavali vojnike, stvarali pobunjenike, obskrbljavali ih oružjem.. da bi se svi oni jednog dana pretvorili u Isil.
Ma ne mogu oni srediti Isil bez pješadije, ali sumnjam da bi itko poslao svoje ljude u takvu borbu...

ma rijesit ce se Isil cim USA ljude uvjere da je NWO jedino sto treba ispravno i kad se ratificiraju i potpisu i "ozakoni" Transatlantic Trade and Investment Partnership (TTIP). onda i tek onda ce Isil nestat onako odmah snap! Isil je inace USA vojna pjesadija na terenu buduci USA ne smije poslati vlastitu vojsku na teren druge drzave jer bi to bila okupacija, onda to radi pomocu proxy imbecila indoktriniranih  vjeronaukom  koje su izmanipulirali na religiju isto kao sto su krkane i zlocince u bivsoj  SFRJ izmanipulirali nacionalizmom. nacionalizam i religija oduvjek pali to su botuni jos iz doba kamenog.

Čekaj, treba mi dva dana da prevedem što si napisao. : ))
U međuvremenu pogledaj ovaj video gdje prijete novim napadom na USA. Majketi, baci pogled na ovog desno koliko je samo izdrogiran da jedva stoji na nogama i drži tu pušku, baci pogled na disanje. On to jedva izdržava održati se na nogama.. a ovaj lijevo zabrijao u jednu točku i drži se te fiksacije, nema pojma što radi tamo. Kako su ušlagirani. Happy

hahah joj koji zgodni tipovi. ovog u sredini sto dize prst i docira cemo za btw. pravo ce se slagati. ja cu ovog sto je fixiro pogled - poprave je izgubit. a lasti cemo ovog desnog jer je najkrupniji. ona voli velike. haha samo cemo ih morat malo oprat i otusirat i obriat.
zubo
kad bi ovaj desni ustao sa laste ostala bi na njemu zalijepljena ko tetovaža  Grin
ne saro, loša ti je to podjela... zamisli dva dignuta prsta, jedan naspram drugog... raaaaaat...
ovaj fiksiranog pogleda izgleda upravo tako kao da mu ja tumačim tranzit urana preko natalnog marsa... taj je za me   zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 5 Empty Re: Anketa

Postaj by *madonna* ned stu 22, 2015 10:17 pm

whisperer je napisao/la:
saritica je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
Esco je napisao/la:

hahah joj koji zgodni tipovi. ovog u sredini sto dize prst i docira cemo za btw. pravo ce se slagati. ja cu ovog sto je fixiro pogled - poprave je izgubit. a lasti cemo ovog desnog jer je najkrupniji. ona voli velike. haha samo cemo ih morat malo oprat i otusirat i obriat.

Ha ha... a brižna Lasta kojeg si joj nametnula. Taj bi zalego' na nju i ne bi se dva dana pomakao. A ni ona. : ))


pa taj desno je najkrupniji ali nije baš krupan, ne ulazi u gabarite moje preferencije. jedino je dobro što šuti. ja volim muškarce koji ne pričaju mnogo ... Happy 
ali baš izgleda kao da bi zalego malo ali i prilego  Laugh
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Anketa - Page 5 Empty Re: Anketa

Postaj by saritica pon stu 23, 2015 12:15 am

a dobro cure, dogovoriti cemo se. nije beg cicija.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Anketa - Page 5 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost pon stu 23, 2015 11:38 am

Btw je napisao/la:
saritica je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
Esco je napisao/la:
whisperer je napisao/la:

Tako je, sami su ih stvorili. Slali su ljude, plaćenike, obučavali vojnike, stvarali pobunjenike, obskrbljavali ih oružjem.. da bi se svi oni jednog dana pretvorili u Isil.
Ma ne mogu oni srediti Isil bez pješadije, ali sumnjam da bi itko poslao svoje ljude u takvu borbu...

ma rijesit ce se Isil cim USA ljude uvjere da je NWO jedino sto treba ispravno i kad se ratificiraju i potpisu i "ozakoni" Transatlantic Trade and Investment Partnership (TTIP). onda i tek onda ce Isil nestat onako odmah snap! Isil je inace USA vojna pjesadija na terenu buduci USA ne smije poslati vlastitu vojsku na teren druge drzave jer bi to bila okupacija, onda to radi pomocu proxy imbecila indoktriniranih  vjeronaukom  koje su izmanipulirali na religiju isto kao sto su krkane i zlocince u bivsoj  SFRJ izmanipulirali nacionalizmom. nacionalizam i religija oduvjek pali to su botuni jos iz doba kamenog.

Čekaj, treba mi dva dana da prevedem što si napisao. : ))
U međuvremenu pogledaj ovaj video gdje prijete novim napadom na USA. Majketi, baci pogled na ovog desno koliko je samo izdrogiran da jedva stoji na nogama i drži tu pušku, baci pogled na disanje. On to jedva izdržava održati se na nogama.. a ovaj lijevo zabrijao u jednu točku i drži se te fiksacije, nema pojma što radi tamo. Kako su ušlagirani. Happy

hahah joj koji zgodni tipovi. ovog u sredini sto dize prst i docira cemo za btw. pravo ce se slagati. ja cu ovog sto je fixiro pogled - poprave je izgubit. a lasti cemo ovog desnog jer je najkrupniji. ona voli velike. haha samo cemo ih morat malo oprat i otusirat i obriat.
zubo
kad bi ovaj desni ustao sa laste ostala bi na njemu zalijepljena ko tetovaža  Grin
ne saro, loša ti je to podjela... zamisli dva dignuta prsta, jedan naspram drugog... raaaaaat...
ovaj fiksiranog pogleda izgleda upravo tako kao da mu ja tumačim tranzit urana preko natalnog marsa... taj je za me   zubo

I onda ona meni uvredljivo spocitava spominjanje kvantne neodredjenosti, a to je goli q naspram ovog. Sta si ti sad rekla!? Sta? Sta? Je l' taj Uran neki madafaka? A mislila sam da je to Saturn.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 5 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost uto stu 24, 2015 8:28 am

Olorin je napisao/la:
Btw je napisao/la:

ovaj fiksiranog pogleda izgleda upravo tako kao da mu ja tumačim tranzit urana preko natalnog marsa... taj je za me   zubo

I onda ona meni uvredljivo spocitava spominjanje kvantne neodredjenosti, a to je goli q naspram ovog. Sta si ti sad rekla!? Sta? Sta? Je l' taj Uran neki madafaka? A mislila sam da je to Saturn.
aj pogodi...  Silly
ma uopće ti nisam spočitavala, nasmijalo me jer je taj "okršaj" izgledao kao da se svjetleći mač (kvantna fizika) suprostavio kvrgavoj toljagi (astrologija)  zubo

ne vjeruj Duporu, Saturn nije loš Silly ... on je Veliki učitelj, šarafa nas dok ne naučimo lekciju, uporno docira  zubo dok mu se ne prepustimo, a onda slijedi nagrada - mudrost... kad Saturn dođe u loš aspekt s natalnim Marsom imamo osjećaj kao da se moramo boriti, a oružje (Mars) je mač zaboden u kamen (Saturn)... nemoćni smo, a kako je on simbol vremena, to traje i traje i ponavlja se i ponavlja Grin ... u tom periodu postajemo agresivni, okrutni prema okolini ili depresivni i autodestruktivni (ovisi o ostatku ćoroskopa)...ali on nije simbol za ovo što se događa, njemu se ipak sviđaju tradicionalniji načini nanošenja boli... 

s druge strane kad tranzitni Uran tvori loš aspekt s natalnim Marsom to je podmukli aspekt kojeg ne vidimo, čak ga ni ne osjetimo dok ne eksplodira.... po mogućnosti u najgorem mogućem trenutku...
Uran je simbol za eksplozije, električni udar, udar groma, pad zrakolova, pad interneta (jer Uran je simbol i za virtualu), slobodu, globalno, nepredvidivo, simbol za slom živaca itd... 
eto...


Li, vidim da si se potrudila i našla mi simpa avatar... hvala  ali postoji ralog zašto nemam avatar ni tu ni na kultnix-u... osim toga, davno kad ste tu imale frku oko mijenjanja avatara forumašima, komentirali smo to na kultnix-u i izjasnila sam se da ne bih voljela da mi bilo tko (bez moje dozvole ili zamolbe) stavi avatar... vjerujem da to tada nisi pročitala i da si me samo željela nasmijati, ali molim te makni ga... hvala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 5 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost uto stu 24, 2015 10:25 am

a promijeni si sama avatar jebote avatar zar je to toliko tesko. koja komocija bokte. os jos i pticjeg mlijeka?


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 5 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost uto stu 24, 2015 1:05 pm

Btw je napisao/la:
Olorin je napisao/la:
Btw je napisao/la:

ovaj fiksiranog pogleda izgleda upravo tako kao da mu ja tumačim tranzit urana preko natalnog marsa... taj je za me   zubo

I onda ona meni uvredljivo spocitava spominjanje kvantne neodredjenosti, a to je goli q naspram ovog. Sta si ti sad rekla!? Sta? Sta? Je l' taj Uran neki madafaka? A mislila sam da je to Saturn.
aj pogodi...  Silly
ma uopće ti nisam spočitavala, nasmijalo me jer je taj "okršaj" izgledao kao da se svjetleći mač (kvantna fizika) suprostavio kvrgavoj toljagi (astrologija)  zubo

ne vjeruj Duporu, Saturn nije loš Silly ... on je Veliki učitelj, šarafa nas dok ne naučimo lekciju, uporno docira  zubo dok mu se ne prepustimo, a onda slijedi nagrada - mudrost... kad Saturn dođe u loš aspekt s natalnim Marsom imamo osjećaj kao da se moramo boriti, a oružje (Mars) je mač zaboden u kamen (Saturn)... nemoćni smo, a kako je on simbol vremena, to traje i traje i ponavlja se i ponavlja Grin ... u tom periodu postajemo agresivni, okrutni prema okolini ili depresivni i autodestruktivni (ovisi o ostatku ćoroskopa)...ali on nije simbol za ovo što se događa, njemu se ipak sviđaju tradicionalniji načini nanošenja boli... 

s druge strane kad tranzitni Uran tvori loš aspekt s natalnim Marsom to je podmukli aspekt kojeg ne vidimo, čak ga ni ne osjetimo dok ne eksplodira.... po mogućnosti u najgorem mogućem trenutku...
Uran je simbol za eksplozije, električni udar, udar groma, pad zrakolova, pad interneta (jer Uran je simbol i za virtualu), slobodu, globalno, nepredvidivo, simbol za slom živaca itd... 
eto...


Li, vidim da si se potrudila i našla mi simpa avatar... hvala  ali postoji ralog zašto nemam avatar ni tu ni na kultnix-u... osim toga, davno kad ste tu imale frku oko mijenjanja avatara forumašima, komentirali smo to na kultnix-u i izjasnila sam se da ne bih voljela da mi bilo tko (bez moje dozvole ili zamolbe) stavi avatar... vjerujem da to tada nisi pročitala i da si me samo željela nasmijati, ali molim te makni ga... hvala

Okej, vratim se na Uran jos, ne mogu tipkati s moba. Na avataru je Durica iz Smiba, cupava temperamentna djevojcica. Ne da nisam vidjela to izjasnjavanje, vec se sjecam i da sam ti postavljala Sarandonku pa nisam mislila da ce biti problem. Okej, avatar cu maknuti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 5 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost uto stu 24, 2015 1:10 pm

Esco je napisao/la:a promijeni si sama avatar jebote avatar zar je to toliko tesko. koja komocija bokte. os jos i pticjeg mlijeka?


Dobro, ja sam joj postavila, ja cu i maknuti. Nije problem. Ima nas nekolicinakojima takve stvari ne smetaju, meni je to malo zesca pizdarija, da budem iskrena. :-D Ali dobro, nismo svi isti i vecini to smeta. Da sam znala da ce i njoj smetati, ne bih..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 5 Empty Re: Anketa

Postaj by besposlenpop uto stu 24, 2015 3:47 pm

saritica je napisao/la:
Esco je napisao/la:
saritica je napisao/la:
whisperer je napisao/la:

Ha ha... a brižna Lasta kojeg si joj nametnula. Taj bi zalego' na nju i ne bi se dva dana pomakao. A ni ona. : ))
haha. da. toliko je zdrogiran da se ni pomaknuti ne bi mogao. nego, sta mislis koja je droga u pitanju? meni djeluje na travu, al opet ne znam. jedan frend iz palestine mi je pricao kako su u yemenu svi drogirani. zvacu nekakvu biljku... zaboravila sam ime kava kava ili tak nesto ne da mi se guglast sad a kad esco ovo vidi dobicu po prstima ako sam pogrijesila ime... uglavnom, veli on svi su u kurtzu od te droge... cijela drzava... mozda su na tome

Khat; Qat; Kat; Quat; Chat; Miraa

stimulant

Catha edulis is an drought-tolerant evergreen shrub thats leaves contain cathinone and cathine. These leaves are traditionally chewed by people of E. Africa and the Middle East as a stimulant. It has a long history of human use.

Khat was used in Yemen even before coffee and it was immensely
popular.  Lewin described khat markets to which khat was brought in
bundles of branches from the mountains.
  Khat contains cathine (d-norisoephedrine), cathidine, and cathinine.
Cathine is also one of the alkaloids found in _Ephedra vulgaris_.  It is
fortunate, perhaps, that khat is also very rich in ascorbic acid which
is an excellent antidote to amphetamine-type compounds.
  In animals, khat produces excitation and increased motor activity. In
humans, it is a stimulant producing a feeling of exaltation, a feeling of
being liberated from space and time.  It may produce extreme loquacity,
inane laughing, and eventually semicoma.  It may also be an euphorient
and used chronically can lead to a form of delirium tremens.

Anketa - Page 5 IPIZ3UR

https://www.erowid.org/plants/khat/

https://en.wikipedia.org/wiki/Khat
e da da, khat ... nisam se odma mogla sjetit. ma cim je to na bazi efedrina, odma je jasno kakav ucinak ima. vidi ovo - stimulant producing a feeling of exaltation, a feeling of being liberated from space and time, extreme loquacity, inane laughing, euphorient ---------------> ti bokca, esco, sad mi je jasno cega se namarisu prije nego krenu u akciju za osvajanje djevica na nebu. a jesi l vidio kako tip prstom objasnjava? i svi to tako rade? je l to kao neka prijetnja? ti bokca, ja se moram i nasmijat kad to sve skupa vidim
Borci ISIS-a se masovno drogiraju Captagonom, a ovo je 13 najvažnijih stvari koje dosad znamo o tome

Turci su za vikend na granici sa Sirijom zaplijenili 2 tone Captagona

Tuske vlasti ovoga su vikenda zaplijenile 11 milijuna tableta Captagona, amfetamina koji masovno koriste borci ISIS-a kako bi dugo ostali budni i energizirani, javlja Independent. Captagon zovu tabletom koja pogoni sirijski rat i od šverca te droge profitiraju sve zaraćene strane. Captagon je od početka građanskog rata u Siriji velika tema. Ovo su najvažnije stvari dosad poznate o tome:

1. Policajac koje pregovarao s napadačima u Parizu tvrdi da su bili drogirani

Francuski policajac, specijalist pregovarač u talačkim krizama, koji je prošlog petka tijekom terorističkih napada na Pariz u četiri navrata pregovarao s napadačima u dvorani Bataclan, za Sky News je izjavio da je prilično uvjeren kako su bili drogirani.





Pregovarač identificiran samo kao Pascal pregovarao je s Omarom Mostefaijem i Samijem Amimourom i tvrdi da su “bili jako nervozni, uznemireni, zbunjeni, kao da su pod utjecajem nekih droga… unedogled su ponavljali iste fraze: ‘Mi smo vojnici kalifata. Ovo je krivnja predsjednika Hollandea. Vi napadate naše žene i djecu u Siriji. Mi se sad branimo napadajući žene i djecu u Parizu'”.
Da su napadači djelovali kao da su drogirani ispričalo je i niz svjedoka napada. Forenzički nalazi još nisu potvrdili njihove dojmove.

2. Captagon je pronađen u sobi Salaha Abdeslama

Po izvještajima francuskih medija, koji se pozivaju na izvore u policiji, Captagon je pronađen u pretresu stana terorista Salaha Abdeslama, koji je sudjelovao u napadima u Parizu, a koji je sada u bijegu i traži ga cijela Europa.

3. Captagon je zaplijenjen na granici sa Sirijom

Tursko ministarstvo unutarnjih poslova potvrdilo je da su policijske jedinice za suzbijanje trgovine narkoticima zaplijenile gotovo dvije tone Captagona u dvije odvojene racije i pokrajini Hatay na istoku zemlje, u blizini granice sa Sirijom.

4. Zaplijenjena droga vrijedi 220 milijuna dolara

U prvoj raciji zaplijenjeno je 7,3 milijuna tableta spremnih za slanje, skrivene u 1300 filtara za ulje, javio je AFP. Drugih 3,6 milijuna zaplijenjeno je u tajnom skladištu. Ukupna vrijednost zaplijenjene droge procjenjuje se na 220 milijuna dolara. Uhićeni su jedan Sirijac i dvoje turskih državljana, osumnjičenih za organiziranje šverca.

5. Captagon je lijek za hiperaktivnost, zabranjen 80-ih

Captagon je ime sintetskog stimulansa. Dobiva se miješanjem fenetilina (koji pripada amfetaminima), kofeina i nekoliko drugih tvari. Prvi je put proizveden 60-ih godina za liječenje hiperaktivnosti, narkolepsije i depresije, ali je do 80-ih zabranjen u većini zemalja jer izaziva ovisnost.

6. Ostao je popularan na Bliskom istoku

Na Bliskom istoku Captagon je ostao vrlo popularan. U Saudijskoj Arabiji zaplijeni se 55 milijuna tableta godišnje, a pretpostavlja se da je 10 posto od toga prokrijumčareno u zemlju. Prema UN-ovim izvještajima iz 2013.  64 posto svih zapljena amfetamina na svijetu dogodi se na Bliskom istoku, većina u obliku Captagon tableta.

7. Saudijski princ uhvaćen je nedavno s dvije tone

Nedavno smo pisali o princu iz vladajuće obitelji Al Saud kojemu je libanonska policija u privatnom avionu na aerodromu u Bejrutu pronašla 40 torbi punih Captagona, dvije tone droge, što je najveća zapljena narkotika u povijesti tog aerodroma. Riječ je vrlo prometnom mjestu kad je u pitanju krijumčarenje droge na Bliskom istoku. Uhićeno je deset osoba, među njima i princ. Libanonski sud optužio ih je za šverc narkotika.

8. Captagon je jeftin i jednostavan za proizvodnju

Captagon je jednostavan i jeftin za proizvodnju, jer se većina sastojaka može legalno nabaviti. Prodaje se za oko 20 dolara po tableti. Ima tipične efekte stimulansa, izaziva euforiju, pričljivost, nestaje potreba za snom i hranom i čovjek ima puno energije.

9. Ali, navodno nije tako jak stimulans kao što se piše

Nakon što je Washington Post objavio slavni članak o Captagonu kao “tableti koja pokreće sirijski rat” i daje nadljudske sposobnosti borcima,Vox je objavio uravnoteženiji nastavak priče s analizama farmaceuta koji tvrde da “te tablete, poput drugih amfetamina, daju nalet energije, povećavaju fokus i umanjuju potrebu za snom na dulje vrijeme, ali ne mogu ni u kome izazvati osjećaj nadljudske budnosti, hrabrosti, snage ni otpornosti na bol, osim ako nije riječ o rijetkom slučaju placebo efekta”. Nadalje, stručnjaci tvrde da je Adderallstimulans popularan, primjerice, na američkim koledžima, puno jači od Captagona, a i on rijetko izaziva psihotične epizode koje se pripisuju omiljenoj drogi ISIS-a.

10. Kažu da Al-Qa’ida ne uzima Captagon

Priča se da jedino vojnici iz skupina povezanih s Al-Qa’idom ne uzimaju Captagon jer smatraju da im vjera to brani. Ostali ga navodno masovno troše, najčešće u noćnim misijama i dugim bitkama. Liječnici, međutim, upozoravaju da se potražnja za tom drogom nažalost širi i među očajnim civilima u Siriji.

11. Proizvodi se u istočnim članicama EU

Prema UN-ovu Uredu za narkotike i kriminal, Sirija je već godinama tranzit za drogu, koja dolazi iz Europe, Turske i LIbanona i ide uzemlje  Zaljeva. Posljednjih godina počela je proizvodnja u Bugarskoj, Češkoj, Mađarskoj, Poljskoj i Rumunjskoj. Libanonska policija lani je u Bejrutu uhitila bugarskog kemičara B. Karbozova (47) koji je vodio centralnu mrežu za proizvodnju u toj zemlji. Karbozova su zvali “zloglasnim kuharom”.

12. Proizvodnja na istoku iz Libanona seli u Siriju

Otkad je počeo rat i raspala se infrastruktura države, oružane skupine Siriju su pretvorile u glavnog proizvođača, piše Reuters. Nekadašnji centar, libanonska dolina Bekaa, od 2011. je izgubio 90 posto proizvodnje Captagona, jer se sve preselilo u Siriju.

13. Tržište još drži Hezbollah i profit koristi za pomoć Asadu

Iako nema čvrstih dokaza, pretpostavlja se da se najveći dio zarade od šverca Captagona koristi za kupovinu oružja. Bivši dužnosnik američkog ministarstva financija Matthew Levitt, direktor Antiterorističkog i obavještajnog programa Stein na Institutu Washington, objavio je nekolikoistraživanja o ulozi libanonskog Hezbollaha u sirijskom ratu, koja su fokusirana na njihovo korištenje iranskog novca i vlastite mreže za proizvodnju i prodaju droge za pomoć sirijskom diktatoru Bašaru al-Asadu.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Anketa - Page 5 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost uto stu 24, 2015 11:20 pm

Olorin je napisao/la:
Btw je napisao/la:
Olorin je napisao/la:
Btw je napisao/la:

ovaj fiksiranog pogleda izgleda upravo tako kao da mu ja tumačim tranzit urana preko natalnog marsa... taj je za me   zubo

I onda ona meni uvredljivo spocitava spominjanje kvantne neodredjenosti, a to je goli q naspram ovog. Sta si ti sad rekla!? Sta? Sta? Je l' taj Uran neki madafaka? A mislila sam da je to Saturn.
aj pogodi...  Silly
ma uopće ti nisam spočitavala, nasmijalo me jer je taj "okršaj" izgledao kao da se svjetleći mač (kvantna fizika) suprostavio kvrgavoj toljagi (astrologija)  zubo

ne vjeruj Duporu, Saturn nije loš Silly ... on je Veliki učitelj, šarafa nas dok ne naučimo lekciju, uporno docira  zubo dok mu se ne prepustimo, a onda slijedi nagrada - mudrost... kad Saturn dođe u loš aspekt s natalnim Marsom imamo osjećaj kao da se moramo boriti, a oružje (Mars) je mač zaboden u kamen (Saturn)... nemoćni smo, a kako je on simbol vremena, to traje i traje i ponavlja se i ponavlja Grin ... u tom periodu postajemo agresivni, okrutni prema okolini ili depresivni i autodestruktivni (ovisi o ostatku ćoroskopa)...ali on nije simbol za ovo što se događa, njemu se ipak sviđaju tradicionalniji načini nanošenja boli... 

s druge strane kad tranzitni Uran tvori loš aspekt s natalnim Marsom to je podmukli aspekt kojeg ne vidimo, čak ga ni ne osjetimo dok ne eksplodira.... po mogućnosti u najgorem mogućem trenutku...
Uran je simbol za eksplozije, električni udar, udar groma, pad zrakolova, pad interneta (jer Uran je simbol i za virtualu), slobodu, globalno, nepredvidivo, simbol za slom živaca itd... 
eto...


Li, vidim da si se potrudila i našla mi simpa avatar... hvala  ali postoji ralog zašto nemam avatar ni tu ni na kultnix-u... osim toga, davno kad ste tu imale frku oko mijenjanja avatara forumašima, komentirali smo to na kultnix-u i izjasnila sam se da ne bih voljela da mi bilo tko (bez moje dozvole ili zamolbe) stavi avatar... vjerujem da to tada nisi pročitala i da si me samo željela nasmijati, ali molim te makni ga... hvala

Okej, vratim se na Uran jos, ne mogu tipkati s moba. Na avataru je Durica iz Smiba, cupava temperamentna djevojcica. Ne da nisam vidjela to izjasnjavanje, vec se sjecam i da sam ti postavljala Sarandonku pa nisam mislila da ce biti problem. Okej, avatar cu maknuti.
Ma Li nisam se naljutila, slatkica je i paše mom karakteru (premda ne nosi gaćice zubo )... lijepo od tebe što si se potrudila, ali mi sad ne paše ni jedan avatar...
hvala da si ga maknula Happy
a ako stvarno želiš upoznati astrologiju, ne vjerujem da sam ti ja prava osoba za to... jednostavno ćutim tvoje nepovjerenje, tako da ću vjerojatno napraviti više štete no koristi... osim toga kad objašnjavam astrologiju koristim previše izraza koji laicima ništa ne govore i sve skupa izgleda kao kad whispica piše o duhovnosti... sve mi je nešto jasno, ali nikad do kraja, dok ne dođe darlinjo pa sve to što je whispica napisala na svahiliju ne prevede na jezik nas smrtnika  Grin

ova ženskica piše o astrologiji na vrlo orginalan način, ima dobrih stvari pa ako te zanima pročitaj astro 
i ona ima mjesec u škorpionu  Silly

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 5 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost uto stu 24, 2015 11:20 pm

Esco je napisao/la:a promijeni si sama avatar jebote avatar zar je to toliko tesko. koja komocija bokte. os jos i pticjeg mlijeka?

razguli

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 5 Empty Re: Anketa

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.