Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anketa

+4
darla_
*madonna*
besposlenpop
whisperer
8 posters

Stranica 6 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Anketa sprovedena na X-iću je...

Anketa - Page 6 Vote_lcap20%Anketa - Page 6 Vote_rcap 20% 
[ 2 ]
Anketa - Page 6 Vote_lcap50%Anketa - Page 6 Vote_rcap 50% 
[ 5 ]
Anketa - Page 6 Vote_lcap10%Anketa - Page 6 Vote_rcap 10% 
[ 1 ]
Anketa - Page 6 Vote_lcap20%Anketa - Page 6 Vote_rcap 20% 
[ 2 ]
Anketa - Page 6 Vote_lcap0%Anketa - Page 6 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Anketa - Page 6 Vote_lcap0%Anketa - Page 6 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno glasova : 10
 
 

Anketa - Page 6 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost uto stu 24, 2015 11:46 pm

Btw je napisao/la:
Esco je napisao/la:a promijeni si sama avatar jebote avatar zar je to toliko tesko. koja komocija bokte. os jos i pticjeg mlijeka?

razguli

ja da tebe razgulim kucko??? pa vec si se sama razgulila eto ti sto si sijala to sad pusis glupaco ustaska. nakon svih tvojih neosnovanih objeda i trac fabrikacija prema i protiv mene nemam sta razgulit. sama si se razgulila. kujo nedojebana. jebo te primamona da te jebo konacno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 6 Empty Re: Anketa

Postaj by iluzija sri stu 25, 2015 2:45 pm

,,,
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Anketa - Page 6 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost sri stu 25, 2015 3:37 pm

iluzija je napisao/la:,,,

nema dalje. tocka, period, ende, the end, fine.

zaboravi da ces uzivati u necijoj svadji i prepucavanju Iluzijo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 6 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost sri stu 25, 2015 5:39 pm

Esco je napisao/la:
Btw je napisao/la:
Esco je napisao/la:a promijeni si sama avatar jebote avatar zar je to toliko tesko. koja komocija bokte. os jos i pticjeg mlijeka?

razguli

ja da tebe razgulim kucko??? pa vec si se sama razgulila eto ti sto si sijala to sad pusis glupaco ustaska. nakon svih tvojih neosnovanih objeda i trac fabrikacija prema i protiv  mene nemam sta razgulit. sama si se razgulila. kujo nedojebana. jebo te primamona da te jebo konacno.
Shocked
čime ba?


vidim da ne čitaš po vuku nego po hijenu, možda ćeš bolje razumjeti ove izraze
-odjebi
-odlepršaj
-šetaj
-sevaj

.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 6 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost sri stu 25, 2015 5:50 pm

Btw je napisao/la:
Esco je napisao/la:
Btw je napisao/la:
Esco je napisao/la:a promijeni si sama avatar jebote avatar zar je to toliko tesko. koja komocija bokte. os jos i pticjeg mlijeka?

razguli

ja da tebe razgulim kucko??? pa vec si se sama razgulila eto ti sto si sijala to sad pusis glupaco ustaska. nakon svih tvojih neosnovanih objeda i trac fabrikacija prema i protiv  mene nemam sta razgulit. sama si se razgulila. kujo nedojebana. jebo te primamona da te jebo konacno.
Shocked
čime ba?


vidim da ne čitaš po vuku nego po hijenu, možda ćeš bolje razumjeti ove izraze
-odjebi
-odlepršaj
-šetaj
-sevaj

.

neznam ti ja taj tvoj ustaski junk r-vacki.

jedino sam napisao da si sama mozes mijenjati avatar i da nema potrebe za tvojim ustaskim naredjivanjem. nemozes adminu nista narediti jer nemozes. a admin ima pravo mijenjati svaciji avatar ako smatra da treba. i ne treba niti reci razloge zbog cega je nekome promjenio avatar.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 6 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost pet stu 27, 2015 1:54 pm

Btw je napisao/la:Ma Li nisam .se naljutila, slatkica je i paše mom karakteru (premda ne nosi gaćice zubo )... lijepo od tebe što si se potrudila, ali mi sad ne paše ni jedan avatar...
hvala da si ga maknula Happy
a ako stvarno želiš upoznati astrologiju, ne vjerujem da sam ti ja prava osoba za to... jednostavno ćutim tvoje nepovjerenje, tako da ću vjerojatno napraviti više štete no koristi... osim toga kad objašnjavam astrologiju koristim previše izraza koji laicima ništa ne govore i sve skupa izgleda kao kad whispica piše o duhovnosti... sve mi je nešto jasno, ali nikad do kraja, dok ne dođe darlinjo pa sve to što je whispica napisala na svahiliju ne prevede na jezik nas smrtnika  Grin

ova ženskica piše o astrologiji na vrlo orginalan način, ima dobrih stvari pa ako te zanima pročitaj astro 
i ona ima mjesec u škorpionu  Silly

Ako si u tuzi ovih dana, žao mi je..

---

Što se astrologije tiče, kako to misliš "i ona ima Mjesec u Škorpiji"? :P Upratila je l`? ljuta

Škicnula sam, razvezala se ona tamo, ali nije mi to - to. Nema dijaloga. Happy

Meni su u Škorpiji, osim Mjeseca, još i ovaj nesretni Uran, zatim Merkur i Venera. Jesam li normalna, Durice? nestocudno



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 6 Empty Re: Anketa

Postaj by whisperer sub stu 28, 2015 1:23 pm

Au škorpiona! Meni je samo u podznaku i u Merkuru Embarassed , a Venera mi je u jarcu. Cry
Blitva?
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Anketa - Page 6 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost sub stu 28, 2015 8:06 pm

whisperer je napisao/la:Au škorpiona!


Je, Škorpija i Vaga mi dominiraju. Obje zauzele po četiri pozicije. I sve mi je tako nešto izjednačeno. Po pet muških i ženskih znakova. Po četiri kardinalnih i fiksnih (štogod to sad značilo, ali provjerim već)...

whisperer je napisao/la:Meni je samo u podznaku i u Merkuru  Embarassed , a Venera mi je u jarcu.  Cry
Blitva?

Blitva se sprema da nam umilno i krajnje obazrivo priopći kako smo u q-rcu. 

Sjećam se da je Merkur u Škorpionu kralj cinizma. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 6 Empty Re: Anketa

Postaj by whisperer pon stu 30, 2015 9:19 pm

Olorin je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Au škorpiona!


Blitva se sprema da nam umilno i krajnje obazrivo priopći kako smo u q-rcu. 

Sjećam se da je Merkur u Škorpionu kralj cinizma. Happy[/quote]

Meni je netko rekao, više se ne sjećam tko, da sa Merkurom u škorpionu možeš biti dobar špijun. Silly

A brižna, nema je već par dana, sigurno joj je teško saopćit nam što nas ide. Cry

Podnijet ćemo mi to sve blitvice!
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Anketa - Page 6 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost sri pro 02, 2015 7:44 pm

Esco je napisao/la:
Btw je napisao/la:
Esco je napisao/la:
Btw je napisao/la:
razguli

ja da tebe razgulim kucko??? pa vec si se sama razgulila eto ti sto si sijala to sad pusis glupaco ustaska. nakon svih tvojih neosnovanih objeda i trac fabrikacija prema i protiv  mene nemam sta razgulit. sama si se razgulila. kujo nedojebana. jebo te primamona da te jebo konacno.
Shocked
čime ba?


vidim da ne čitaš po vuku nego po hijenu, možda ćeš bolje razumjeti ove izraze
-odjebi
-odlepršaj
-šetaj
-sevaj

.

neznam ti ja taj tvoj ustaski junk r-vacki.

jedino sam napisao da si sama mozes mijenjati avatar i da nema potrebe za tvojim ustaskim naredjivanjem. nemozes adminu nista narediti jer nemozes. a admin ima pravo mijenjati svaciji avatar ako smatra da treba. i ne treba niti reci razloge zbog cega je nekome promjenio  avatar.
Anketa - Page 6 127fs2928878

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 6 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost sri pro 02, 2015 7:53 pm

Olorin je napisao/la:


Ako si u tuzi ovih dana, žao mi je..

---

Što se astrologije tiče, kako to misliš "i ona ima Mjesec u Škorpiji"? :P Upratila je l`? ljuta

Škicnula sam, razvezala se ona tamo, ali nije mi to - to. Nema dijaloga. Happy

Meni su u Škorpiji, osim Mjeseca, još i ovaj nesretni Uran, zatim Merkur i Venera. Jesam li normalna, Durice? nestocudno


nisam u tuzi... avatar je oduvijek bio odraz mene, nekog trenutnog stanja ili želja... trenutno ne znam kako se osjećam... došlo je do zasićenja virtualnog, na svim područjima... uistinu mi treba odmak jer sam počela preosobno doživljavati stvari koje nemaju veze sa mnom, a to nije dobro... Happy

upratila... a znaš da pamtim nepotrebne gluposti  Cry


nisi  Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 6 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost sri pro 02, 2015 8:54 pm

whisperer je napisao/la:
Olorin je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Au škorpiona!


Blitva se sprema da nam umilno i krajnje obazrivo priopći kako smo u q-rcu. 

Sjećam se da je Merkur u Škorpionu kralj cinizma. Happy

Meni je netko rekao, više se ne sjećam tko, da sa Merkurom u škorpionu možeš biti dobar špijun. Silly

A brižna, nema je već par dana, sigurno joj je teško saopćit nam što nas ide. Cry

Podnijet ćemo mi to sve blitvice![/quote]


Anketa - Page 6 Smiley-scared002  Anketa - Page 6 Smiley-scared004

kako vam to priopćiti na lijep način? nikako... žene, vi niste u q... vi ste u debelom kurcu   zubo

Li, dakle, otrovna vagica si  Silly 
nije ti lako...sirota vagica teži harmoniji i ljepoti, ali joj škorpion ne da disati, malo malo pa je ušutka...  Grin
bez obzira što ti je sunce (ego) u vagi, ti odišeš škorpionovskom energijom jer su  ti i venera (žena ljubavnica) i mjesec (žena psihološki) u tom znaku... moram priznati da sam te doživjela više kao škorpionku, manje kao vagu... možda zato jer ja imam jak stelij u ribama (mjesec, merkur i jupiter), pa sam "osjetila" i tvoj merkur (racio, um) i mjesec (duša)... hahaha, sad sam se sjetila kako si odregirala na mene i orionku kad smo se našalile na taj račun...  
ljubav s tobom je vrlo zahtjevna... ti tražiš i tijelo i dušu i još nešto pride, tražiš sve do dna, uvijek i zauvijek... mjesec u škorpionu šapuće-moj si i poslije smrti zubo ... i sve bi bilo ok, ali tu nered unosi taj uran koji se buni i kaže da je pametnije biti u slobodnoj vezi (vjerojatno je blizu veneri) pa si zbunjena kako zadovoljiti i jednu i drugu potrebu... možda na način da se veza ne ozakoni, ali da ostane duga i trajna, prepuna predanosti, strasti, ljubomore itd... možda je kompromis u vezi s razvedenim (uran uz veneru donosi ljubav s razvedenim muškarcem, a o ostalim aspektima da li se razveo prije ili je veza započela dok je bio u braku)... naravno, nagađam, jer nemam pojma kakav orbis (udaljenost) je od venere do urana... da skratim, nije ti lako u tvojoj koži...  angel

kardinalno=gibajuće, aktivno, prodorno=tvoj stelij (grupa planeta) u vagi...  ili jarcu, ovnu, raku, oni su također kardinalni znakovi
fiksno =čekajuće, statično, vreba priliku stelij u škorpionu...  lav vodenjak i bik su također fiksni 
nemaš ništa u promjenjivim odnosno prilagodljivim znakovima (ribe, strijelac, djevica, blizanac)
vaga je ženski princip (princip Venere), škorpion je muški princip (suvladar mu je Mars), otud takva preraspodjela muško ženskog principa... 
je, slobodoljubivi uran je fakat nesretan u posesivnom škorpionu  Silly

za obje... 
merkur u škorpionu je um koji kopa i istražuje najtamnije strane ljudske duše... idealan je za psihoanalizu, špijune, krvnike i prevarante (ovisi o aspektima s drugim planetama) ... je majstor cinizma je (ali nije bolji ni u jarcu), nepovjerljiv do bola, pesimističan i sklon depresijama i anksioznosti... on se ne sablažnjava, njemu ništa nije nastrano, ništa bolesno i ništa čudno jer uistinu može zaviriti u najtamniju stranu ljudskog bića... zanima se za okultno (ne astrologija, to je za jak uran ili merkur u vodenjaku, izraženo 11 polje ili znak vodenjaka, nego crna i/ili bijela magija), za tuđe tajne, za neobjašnjive pojave... mističan je Happy

Whisp... venera u jarcu... kao ljubavnica si konzervativna Silly  voliš li misionarsku pozu?  zubo  ... i privlače te jarci i puno stariji ili puno mlađi muškarci... nikako tvoja generacija Happy
ako si podznak škorpion, onda ti je vjerojatno u drugom polju... novac zarađen kroz umjetnost (glazba, ples), ako je u jarcu znači da se svojom zaradom nećeš obogatiti, ali nikad nećeš ni biti bez njega (novca) 

eto... curke... najte kaj zameriti... ako vam što ne paše shvatite to kao zezu... što u konačnici i jeste... Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 6 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost sri pro 02, 2015 9:23 pm

A kad ja velim Sari da cu pocet' pit', ona meni veli - neeemoj. : )) Ma/sto neemoj. Trebala sam vec jucer! Happy

Salu na stranu, ovih sam se dana upoznavala s natalnom kartom i otkrila znacenje Lilith, juznog i sjevernog cvora, asteroida (najbolji mi je ovaj Hiron- kentauric moj) Happy i upoznat cu se sa svim detaljima ne bih li dokazala da je sve ovo jedan veliki d*ek. Silly Grin Ali zabavljam se, sto jest, jest. Happy Inace, Sunce mi je u Strijelcu (nije Vaga), Neptun isto, imam dva promjenljiva znaka (dakle, nisu samo cetiri po cetiri fiksnih i kardinalnih) i jos je tu svasta nesto sto moram vidjeti kako funkcionira. Skorpiju i Vagu navela sam kao znakove koji mi se najvise pojavljuju. Hvala. Postavim ti ja jos neka pitanja. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 6 Empty Re: Anketa

Postaj by whisperer čet pro 03, 2015 1:51 am

Šteka mi citiranje za blitvicu, pa ću ovako.  Rolling Eyes

Znaš blitvice, ja sam se pomirila s time da jedino škorpion, na spomen mojih škorpiončića u natalnoj karti, može veselo zaškripiti zubićima ili mu možeš nazrijeti sjaj iz podmuklo stisnutih okica. Jedino mi se oni vesele, muško- žensko, nije bitno, pa kako mi onda neće biti dragi!? Laugh Vidiš, to za mističnost često čujem, ali ja tako u sebi to ne doživljavam... kada mi netko veli da sam "mistična", ili u bilo kojem sličnom kontekstu spomene taj pojam, mene to skroz zbuni jer je po meni sve jasno, što imaš objašnjavati objašnjeno? : )
Inače, o sexu ovdje nećemo, potvrđena sam konzerva! Cool  A je, inače,  jarčići su uvijek tu oko mene. Ako ne u znaku, imaju ga u mjesecu ili kojem drugom planetu.. no ne funkcionira, ne može jarac sa strijelcem. Happy Zamisli taj život... jedno jutro doručkuju strijelac i jarac.. strijelac- dragi, idemo prodati sve i preseliti u drugu državu!... jarac- panično se pakira i bježi. ali od strijelca! : ))
Happy..  astrologija je po meni kao paukova mreža. Sve se isprepliće, spaja, odvaja.. i mislim da je puno kompliciranija nego li ću ja ikada dublje moći ući u srž. Površinski se mogo oko toga zabavljati, ali Bože moj.. zabavljam se i gatanjem u talog kave! : ))

Ti si blitvica s mjesecom u ribici, jesam li dobro zapamtila? Znaš kako moj frend veli za jednu našu zajedničku frendicu ribicu... Ona je zaljubljiva! Njoj priđe muškarac pružajući joj ruku s upaljačem kako bi joj pripalio cigaretu, ona vidi svjetlost! Laugh
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Anketa - Page 6 Empty Re: Anketa

Postaj by whisperer čet pro 03, 2015 1:59 am

Olorin je napisao/la:A kad ja velim Sari da cu pocet' pit', ona meni veli - neeemoj. : )) Ma/sto neemoj. Trebala sam vec jucer! Happy

Salu na stranu, ovih sam se dana upoznavala s natalnom kartom i otkrila znacenje Lilith, juznog i sjevernog cvora, asteroida (najbolji mi je ovaj Hiron- kentauric moj) Happy i upoznat cu se sa svim detaljima ne bih li dokazala da je sve ovo jedan veliki d*ek. Silly Grin Ali zabavljam se, sto jest, jest. Happy Inace, Sunce mi je u Strijelcu (nije Vaga), Neptun isto, imam dva promjenljiva znaka (dakle, nisu samo cetiri po cetiri fiksnih i kardinalnih) i jos je tu svasta nesto sto moram vidjeti kako funkcionira. Skorpiju i Vagu navela sam kao znakove koji mi se najvise pojavljuju. Hvala. Postavim ti ja jos neka pitanja. Happy

Štreberu. Silly

Sada sam se sjetila jedne frendice kada je rekla da se nikada nije napila u životu. Meni to nije pojmljivo, kako se netko može nikada ne napit' u životu?!
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Anketa - Page 6 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost pon pro 07, 2015 6:00 pm

whisperer je napisao/la:Zamisli taj život... jedno jutro doručkuju strijelac i jarac.. strijelac- dragi, idemo prodati sve i preseliti u drugu državu!... jarac- panično se pakira i bježi. ali od strijelca! : ))
Happy..  astrologija je po meni kao paukova mreža. Sve se isprepliće, spaja, odvaja.. i mislim da je puno kompliciranija nego li ću ja ikada dublje moći ući u srž. Površinski se mogo oko toga zabavljati, ali Bože moj.. zabavljam se i gatanjem u talog kave! : ))

Ti si blitvica s mjesecom u ribici, jesam li dobro zapamtila? Znaš kako moj frend veli za jednu našu zajedničku frendicu ribicu... Ona je zaljubljiva! Njoj priđe muškarac pružajući joj ruku s upaljačem kako bi joj pripalio cigaretu, ona vidi svjetlost! Laugh
zamislila sam  zubo

je, a zaljubljenost im traje točno toliko dok se ne zapali cigareta Grin 
ne miješaj pojmove... ne zaljubljuje se mjesec nego venera... ona poželi, merkur skuha, sunce blagoslovi, a mars odradi... mjesec je samo zapisničar, refleksija svega onog što smo radili i što su nam uradili... duša...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 6 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost pon pro 07, 2015 6:13 pm

Olorin je napisao/la:A kad ja velim Sari da cu pocet' pit', ona meni veli - neeemoj. : )) Ma/sto neemoj. Trebala sam vec jucer! Happy

Salu na stranu, ovih sam se dana upoznavala s natalnom kartom i otkrila znacenje Lilith, juznog i sjevernog cvora, asteroida (najbolji mi je ovaj Hiron- kentauric moj) Happy i upoznat cu se sa svim detaljima ne bih li dokazala da je sve ovo jedan veliki d*ek. Silly Grin Ali zabavljam se, sto jest, jest. Happy Inace, Sunce mi je u Strijelcu (nije Vaga), Neptun isto, imam dva promjenljiva znaka (dakle, nisu samo cetiri po cetiri fiksnih i kardinalnih) i jos je tu svasta nesto sto moram vidjeti kako funkcionira. Skorpiju i Vagu navela sam kao znakove koji mi se najvise pojavljuju. Hvala. Postavim ti ja jos neka pitanja. Happy
navela si me na krivi trag  Cry

aj neka još jedne strjelčice Silly ... 
ne mogu a da ne udijelim savjet Cry ... ne stavljajte svoje natalne karte ako želite sačuvati privatnost... 






(pst...prouči kvadrate saturna i jupitera na mars i peto i osmo polje/kuću... to ti je ključ tvojih problema... izlaz je u veneri...)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 6 Empty Re: Anketa

Postaj by whisperer uto pro 08, 2015 12:55 am

Btw je napisao/la:
zamislila sam  zubo

je, a zaljubljenost im traje točno toliko dok se ne zapali cigareta Grin 
ne miješaj pojmove... ne zaljubljuje se mjesec nego venera... ona poželi, merkur skuha, sunce blagoslovi, a mars odradi... mjesec je samo zapisničar, refleksija svega onog što smo radili i što su nam uradili... duša...

Eh, sada ona meni ne miješaj pojmove... a koliko god ti zaljubljivanje inicirala jednim, pa kuhala i dokuhavala, odrađivala i sređivala drugim, trećim planetom, sve ti se to vrati na isto, blitvice draga. Mjesec u ribi, što bi pak taj mogao zapisivati i reflektirati? Ti zapravo u veneri možeš biti bilo što, riba će i dalje po svome vidjeti svega onog čega nema! Silly

A u kog se moj konzerva jarac može zaljubiti ( venera), u istu takvu konzervu? O h djizus... onda to uhvati škorpion (merkur) i uđe u dark side konzerviranja pa oboje završe na rubu suicida, strijelac (sunce) ga tapšne malo po ramenu i veli; ma daj nemoj hebote, idemo se zahebavat'... raspali se ovan (mars) na tako neodgovornog strijelca i rasturi sve živo i mrtvo, a strijelac ( mjesec) to, ko foll, sve zapiše, procesuira i zaboravi nakon 5 minuta.  Plain
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Anketa - Page 6 Empty Re: Anketa

Postaj by whisperer uto pro 08, 2015 12:57 am

Daj i meni ključ mojih problema, komplicirano mi je analizirati. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Anketa - Page 6 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost uto pro 08, 2015 7:19 am

whisperer je napisao/la:
Btw je napisao/la:
zamislila sam  zubo

je, a zaljubljenost im traje točno toliko dok se ne zapali cigareta Grin 
ne miješaj pojmove... ne zaljubljuje se mjesec nego venera... ona poželi, merkur skuha, sunce blagoslovi, a mars odradi... mjesec je samo zapisničar, refleksija svega onog što smo radili i što su nam uradili... duša...

Eh, sada ona meni ne miješaj pojmove... a koliko god ti zaljubljivanje inicirala jednim, pa kuhala i dokuhavala, odrađivala i sređivala drugim, trećim planetom, sve ti se to vrati na isto, blitvice draga. Mjesec u ribi, što bi pak taj mogao zapisivati i reflektirati? Ti zapravo u veneri možeš biti bilo što, riba će i dalje po svome vidjeti svega onog čega nema! Silly

A u kog se moj konzerva jarac može zaljubiti ( venera), u istu takvu konzervu? O h djizus... onda to uhvati škorpion (merkur) i uđe u dark side konzerviranja pa oboje završe na rubu suicida, strijelac (sunce) ga tapšne malo po ramenu i veli; ma daj nemoj hebote, idemo se zahebavat'... raspali se ovan (mars) na tako neodgovornog strijelca i rasturi sve živo i mrtvo, a strijelac ( mjesec) to, ko foll, sve zapiše, procesuira i zaboravi nakon 5 minuta.  Plain
Laugh 
čak će se pretvoriti u žrtvu zbog onog čega nema  Cool

super si ovo skupusala... usput, konzervasta venera se ne mora zaljubiti u konzervu, ali čim se zaljubi počne kovati planove na duge staze i ponašati se kao zakonita supruga, a mjesec u strijelcu na kraju svega kaže mislit ću o tome sutra....pizdarija je kad to sutra dođe Grin
kod mene bi to izgledalo otprilike ovako... venera u vodenjaku pomiješa ljubav i prijateljstvo, merkur u ribama zamagli sve racionalno. sunce u ovnu se prvo pobuni, ali kaže, aj dobro da vidimo kud sve to vodi oslanjajući se na prikana jupitera koji mu stoji uz rame, pusti lavu da napravi požar i da ga na kraju pogasi ponosom... u principu ništa strašno, sve je pod kontrolom,  nadrlja jedino mjesec koji je zbunjen i nema pojma što da upiše u svoj arhiv, gubitak ljubavi ili prijateljstva... ili oboje  Happy

ti se već toliko godina zanimaš za astrologiju da odavno znaš što je ključ tvojih "problema"... druga je stvar što ti se taj ključ čini primitivnim, zahrđalim, i ne da ti se otključavati baš ta vrata nego tražiš po drugim ladicama neki ljepši ključić koji bi otključao neka druga vrata iza kojih neće biti toliko direktnog suočavanja s onim što si učinila sebi i drugima... i ti i ja znamo da su rješenja uvijek jednostavna, ali jednostavnost je odavno potcijenjena i nepoželjna... kažeš, ne da ti se analizirati... tebi ne treba analiza, to je za djevice...strijelac je u stanju od usput pohvatanih fragmenata stvoriti cijelu sliku...
kuće su područja života, planeti su akteri (glumci) aspekti su uloge koje igraju u cijeloj priči... sjetiš se kakve karaktere imaju glumci (što predstavljaju sunce, mjesec, venera itd), pogledaš koje uloge su im dodijeljene  (u kojoj su kući), pogledaš u kakvom su odnosu do drugih učesnika (loš ili dobar), ako je odnos loš s nekim drugim, tražiš posrednika, ventil, odnosno s kim je "u ljubavi" i može li taj treći pomoći u "sukobu"... jako bitno je pogledati i gostitelja... primjer... mjesec ti je u strijelcu, a vladar strijelca je jupiter... dakle jupiter je ugostio mjesec... u kakvom su oni odnosu? ako je loš mjesec se sigurno neće dobro osjećati tamo gdje igra svoju ulogu...  
igraj se, zabavi se, a usput ćeš ponešto naučiti o sebi i drugima 

dosta... sad već samoj sebi idem na živce, mogu misliti kako je vama  zubo
odoh...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 6 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost uto pro 08, 2015 7:31 am

neeeeeeeee, ne, neeee!!! nemoj sad odustati!!!
šta govore moje sunce, merku i venera u blizancima, mjesec u ribama i mars u lavu. lilith u ovnu?

ps. bila sam prije tjedan-dva kod riječke astrologinje karin baloh martić.... neš mi je spominjala da se razdoblje čistki, završavanja i stavljanja točke na i koje je trajalo zadnjih 7-8 godina konačno završava i da mi u drugom mjesecu pošinje velko razdoblje transformacija i to na ljubavnom planu  👼curke.... učim se jahati da mogu naskončitit na konja s kojim mi printz stiže  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 6 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost uto pro 08, 2015 8:02 am

a viđu mene - imadem dva nika, ha, pravi blizanac...
I to oba aktivna I očito oba s istim paswordom... svuda mi je isti...
al kako sam ga nabola jutros, nkon neprospavane noći... hihihihihi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 6 Empty Re: Anketa

Postaj by whisperer sri pro 09, 2015 12:38 pm

[quote="Btw"]
whisperer je napisao/la:
Btw je napisao/la:
Laugh 
čak će se pretvoriti u žrtvu zbog onog čega nema  Cool

super si ovo skupusala... usput, konzervasta venera se ne mora zaljubiti u konzervu, ali čim se zaljubi počne kovati planove na duge staze i ponašati se kao zakonita supruga, a mjesec u strijelcu na kraju svega kaže mislit ću o tome sutra....pizdarija je kad to sutra dođe Grin
kod mene bi to izgledalo otprilike ovako... venera u vodenjaku pomiješa ljubav i prijateljstvo, merkur u ribama zamagli sve racionalno. sunce u ovnu se prvo pobuni, ali kaže, aj dobro da vidimo kud sve to vodi oslanjajući se na prikana jupitera koji mu stoji uz rame, pusti lavu da napravi požar i da ga na kraju pogasi ponosom... u principu ništa strašno, sve je pod kontrolom,  nadrlja jedino mjesec koji je zbunjen i nema pojma što da upiše u svoj arhiv, gubitak ljubavi ili prijateljstva... ili oboje  Happy

ti se već toliko godina zanimaš za astrologiju da odavno znaš što je ključ tvojih "problema"... druga je stvar što ti se taj ključ čini primitivnim, zahrđalim, i ne da ti se otključavati baš ta vrata nego tražiš po drugim ladicama neki ljepši ključić koji bi otključao neka druga vrata iza kojih neće biti toliko direktnog suočavanja s onim što si učinila sebi i drugima... i ti i ja znamo da su rješenja uvijek jednostavna, ali jednostavnost je odavno potcijenjena i nepoželjna... kažeš, ne da ti se analizirati... tebi ne treba analiza, to je za djevice...strijelac je u stanju od usput pohvatanih fragmenata stvoriti cijelu sliku...
kuće su područja života, planeti su akteri (glumci) aspekti su uloge koje igraju u cijeloj priči... sjetiš se kakve karaktere imaju glumci (što predstavljaju sunce, mjesec, venera itd), pogledaš koje uloge su im dodijeljene  (u kojoj su kući), pogledaš u kakvom su odnosu do drugih učesnika (loš ili dobar), ako je odnos loš s nekim drugim, tražiš posrednika, ventil, odnosno s kim je "u ljubavi" i može li taj treći pomoći u "sukobu"... jako bitno je pogledati i gostitelja... primjer... mjesec ti je u strijelcu, a vladar strijelca je jupiter... dakle jupiter je ugostio mjesec... u kakvom su oni odnosu? ako je loš mjesec se sigurno neće dobro osjećati tamo gdje igra svoju ulogu...  
igraj se, zabavi se, a usput ćeš ponešto naučiti o sebi i drugima 

dosta... sad već samoj sebi idem na živce, mogu misliti kako je vama  zubo
odoh...

Super, tnx. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Anketa - Page 6 Empty Re: Anketa

Postaj by whisperer sri pro 09, 2015 12:39 pm

mac'ca je napisao/la:neeeeeeeee, ne, neeee!!! nemoj sad odustati!!!
šta govore moje sunce, merku i venera u blizancima, mjesec u ribama i mars u lavu. lilith u ovnu?


Jeeeee, vidi Mace! U qrcu je i ona! cheers cheers cheers
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Anketa - Page 6 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost sri pro 09, 2015 3:46 pm

whisperer je napisao/la:
mac'ca je napisao/la:neeeeeeeee, ne, neeee!!! nemoj sad odustati!!!
šta govore moje sunce, merku i venera u blizancima, mjesec u ribama i mars u lavu. lilith u ovnu?


Jeeeee, vidi Mace! U qrcu je i ona! cheers cheers cheers

zubo  a što bi vama bilo bolje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 6 Empty Re: Anketa

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.