Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anketa

+4
darla_
*madonna*
besposlenpop
whisperer
8 posters

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Anketa sprovedena na X-iću je...

Anketa - Page 7 Vote_lcap20%Anketa - Page 7 Vote_rcap 20% 
[ 2 ]
Anketa - Page 7 Vote_lcap50%Anketa - Page 7 Vote_rcap 50% 
[ 5 ]
Anketa - Page 7 Vote_lcap10%Anketa - Page 7 Vote_rcap 10% 
[ 1 ]
Anketa - Page 7 Vote_lcap20%Anketa - Page 7 Vote_rcap 20% 
[ 2 ]
Anketa - Page 7 Vote_lcap0%Anketa - Page 7 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Anketa - Page 7 Vote_lcap0%Anketa - Page 7 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno glasova : 10
 
 

Anketa - Page 7 Empty Re: Anketa

Postaj by whisperer čet pro 10, 2015 1:45 pm

Btw je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
Btw je napisao/la:
.



ti se već toliko godina zanimaš za astrologiju da odavno znaš što je ključ tvojih "problema"... druga je stvar što ti se taj ključ čini primitivnim, zahrđalim, i ne da ti se otključavati baš ta vrata nego tražiš po drugim ladicama neki ljepši ključić koji bi otključao neka druga vrata iza kojih neće biti toliko direktnog suočavanja s onim što si učinila sebi i drugima... i ti i ja znamo da su rješenja uvijek jednostavna, ali jednostavnost je odavno potcijenjena i nepoželjna... kažeš, ne da ti se analizirati... tebi ne treba analiza, to je za djevice...strijelac je u stanju od usput pohvatanih fragmenata stvoriti cijelu sliku...
kuće su područja života, planeti su akteri (glumci) aspekti su uloge koje igraju u cijeloj priči... sjetiš se kakve karaktere imaju glumci (što predstavljaju sunce, mjesec, venera itd), pogledaš koje uloge su im dodijeljene  (u kojoj su kući), pogledaš u kakvom su odnosu do drugih učesnika (loš ili dobar), ako je odnos loš s nekim drugim, tražiš posrednika, ventil, odnosno s kim je "u ljubavi" i može li taj treći pomoći u "sukobu"... jako bitno je pogledati i gostitelja... primjer... mjesec ti je u strijelcu, a vladar strijelca je jupiter... dakle jupiter je ugostio mjesec... u kakvom su oni odnosu? ako je loš mjesec se sigurno neće dobro osjećati tamo gdje igra svoju ulogu...  
igraj se, zabavi se, a usput ćeš ponešto naučiti o sebi i drugima 

dosta... sad već samoj sebi idem na živce, mogu misliti kako je vama  zubo
odoh...

Malo sam si dala truda i shvatila logiku iščitavanja, lakše mi je kada netko konkretno u par crta objasni način, nego li da moram sama proučavati tonu tekstova.
Za onaj prvi dio teksta u kojem spominješ moj interes za astrologiju, to stoji, ali na jedan vrlo opušten i površan način (što uopće nije loše) i bez ovih alata kojih si ovdje ponudila. Više folklorski i kroz same karakteristike znakova, ništa dalje od toga. No, ostalo što spominješ zaista ne drži vodu. Uopće nemam nikakvo mišljenje o astrologiji, niti da je primitivna, a niti da mi pruža alate za neka rješenja. Jednostavno, to je polje na koje ne obraćam toliku (bitnu) pozornost i imam nedefinirano mišljenje. Također dio u kojem spominješ traženja lijepših ključića za rješavanja problema je potpuno pogrešno. Mislim da se jako dugo i duboko bavim sobom i kopanjem po sebi bez ikakvih pokušaja izbjegavanja, samo što za to isto tako koristim druge alate. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Anketa - Page 7 Empty Re: Anketa

Postaj by whisperer čet pro 10, 2015 1:53 pm

mac'caa je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
mac'ca je napisao/la:neeeeeeeee, ne, neeee!!! nemoj sad odustati!!!
šta govore moje sunce, merku i venera u blizancima, mjesec u ribama i mars u lavu. lilith u ovnu?


Jeeeee, vidi Mace! U qrcu je i ona! cheers cheers cheers

zubo  a što bi vama bilo bolje

Sad' ću ti ja reći...
Maco, ti si šarmantna, elokventna, brbljavica koju okolina obožava imati u društvu. Neuhvatljiva vrtirepka s kojom je nemoguć dublji odnos jer nitko nikada ne zna na čemu je u tom odnosu! Voliš često biti u pravu, ali nisi osvetoljubiva i zlopamtilo. U duši si maštalica, ljubiteljica umjetnosti, dobrog štiva, filma.... Za dobar štimung, često znaš malo i preokrenuti priču, ali ne smeta,  volimo te!

Nova TV
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Anketa - Page 7 Empty Re: Anketa

Postaj by whisperer čet pro 10, 2015 2:08 pm

Dakle, moj predragi otac je boravio kod mene nekih 4 dana. Kako ja ne gledam TV, nisam se s njim družila u boravku dok je on gledao tekme (čula po šumu masovnog navijanja koji nakon duljeg trajanja preraste u onaj šumovit huk)... I četvrti dan, skuham nam ja punč i sjednem pored njega. On čvrsto drži daljinski u ruci (valjda ga satima nije ispuštao), stišće usnama i mrmlja. Ja nehajno jurcam pogledima po sobi, odmjeravam plafon ako ima kakve paučine i vratim pogled na tv. Snimim neki program Arena (nešto) za koji nisam imala pojma da postoji. Pitam ja: Stari, koji je ovo program? Promrmlja on da ne zna... Upitam ja ponovo već pomalo sumnjivo; A kako si došao do njega? Veli on da je tražio ligu prvaka na teletekstu i da je stisnuo taj neki broj na kojem mu se pojavila opcija "Uzmi", on bi ju kliknuo i pogledao tekmu. Ispljuvala sam skoro svoj punč jer sam iste te seknude proračunala koliko je on tekmi u tih četiri dana sjedeći satima na kauču KUPIO! Danas je došao račun. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Anketa - Page 7 Empty Re: Anketa

Postaj by besposlenpop čet pro 10, 2015 2:53 pm

whisperer je napisao/la:Dakle, moj predragi otac je boravio kod mene nekih 4 dana. Kako ja ne gledam TV, nisam se s njim družila u boravku dok je on gledao tekme (čula po šumu masovnog navijanja koji nakon duljeg trajanja preraste u onaj šumovit huk)... I četvrti dan, skuham nam ja punč i sjednem pored njega. On čvrsto drži daljinski u ruci (valjda ga satima nije ispuštao), stišće usnama i mrmlja. Ja nehajno jurcam pogledima po sobi, odmjeravam plafon ako ima kakve paučine i vratim pogled na tv. Snimim neki program Arena (nešto) za koji nisam imala pojma da postoji. Pitam ja: Stari, koji je ovo program? Promrmlja on da ne zna... Upitam ja ponovo već pomalo sumnjivo; A kako si došao do njega? Veli on da je tražio ligu prvaka na teletekstu i da je stisnuo taj neki broj na kojem mu se pojavila opcija "Uzmi", on bi ju kliknuo i pogledao tekmu. Ispljuvala sam skoro svoj punč jer sam iste te seknude proračunala koliko je on tekmi u tih četiri dana sjedeći satima na kauču KUPIO! Danas je došao račun. Happy

Anketa - Page 7 11484130Anketa - Page 7 11484130Anketa - Page 7 11484130

I? Koliki je?
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Anketa - Page 7 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost sub pro 12, 2015 12:55 am

whisperer je napisao/la:Dakle, moj predragi otac je boravio kod mene nekih 4 dana. Kako ja ne gledam TV, nisam se s njim družila u boravku dok je on gledao tekme (čula po šumu masovnog navijanja koji nakon duljeg trajanja preraste u onaj šumovit huk)... I četvrti dan, skuham nam ja punč i sjednem pored njega. On čvrsto drži daljinski u ruci (valjda ga satima nije ispuštao), stišće usnama i mrmlja. Ja nehajno jurcam pogledima po sobi, odmjeravam plafon ako ima kakve paučine i vratim pogled na tv. Snimim neki program Arena (nešto) za koji nisam imala pojma da postoji. Pitam ja: Stari, koji je ovo program? Promrmlja on da ne zna... Upitam ja ponovo već pomalo sumnjivo; A kako si došao do njega? Veli on da je tražio ligu prvaka na teletekstu i da je stisnuo taj neki broj na kojem mu se pojavila opcija "Uzmi", on bi ju kliknuo i pogledao tekmu. Ispljuvala sam skoro svoj punč jer sam iste te seknude proračunala koliko je on tekmi u tih četiri dana sjedeći satima na kauču KUPIO! Danas je došao račun. Happy

A slatkica. Happy Jesi li jako posijedila kad si škicnula rn? Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 7 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost sub pro 12, 2015 1:01 am

Btw je napisao/la:
Olorin je napisao/la:A kad ja velim Sari da cu pocet' pit', ona meni veli - neeemoj. : )) Ma/sto neemoj. Trebala sam vec jucer! Happy

Salu na stranu, ovih sam se dana upoznavala s natalnom kartom i otkrila znacenje Lilith, juznog i sjevernog cvora, asteroida (najbolji mi je ovaj Hiron- kentauric moj) Happy i upoznat cu se sa svim detaljima ne bih li dokazala da je sve ovo jedan veliki d*ek. Silly Grin Ali zabavljam se, sto jest, jest. Happy Inace, Sunce mi je u Strijelcu (nije Vaga), Neptun isto, imam dva promjenljiva znaka (dakle, nisu samo cetiri po cetiri fiksnih i kardinalnih) i jos je tu svasta nesto sto moram vidjeti kako funkcionira. Skorpiju i Vagu navela sam kao znakove koji mi se najvise pojavljuju. Hvala. Postavim ti ja jos neka pitanja. Happy
navela si me na krivi trag  Cry

aj neka još jedne strjelčice Silly ... 
ne mogu a da ne udijelim savjet Cry ... ne stavljajte svoje natalne karte ako želite sačuvati privatnost... 






(pst...prouči kvadrate saturna i jupitera na mars i peto i osmo polje/kuću... to ti je ključ tvojih problema... izlaz je u veneri...)

Nisam, Bitwe, ti si brzopleto zaključila. :P I ne razumijem kako se narušava privatnost ako se postavi natalna karta? Osim što se može nešto zaključiti o datumu rođenja. Ako vjeruješ da me OTKRIVAŠ na temelju jedne pišljive karte, onda je to tvoja uobrazilja, ne moja.  zubo

I uoće nisam shvatila "pst". Grin I kad si prije uhvatila kartu (brzo sam je maknula)? : )) I, i, i...

P.S. Osjetila sam da si je spremila.. :P Velim ti da telempatiram. Happy
P.P.S. Hvala Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 7 Empty Re: Anketa

Postaj by whisperer uto pro 15, 2015 12:44 pm

besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Dakle, moj predragi otac je boravio kod mene nekih 4 dana. Kako ja ne gledam TV, nisam se s njim družila u boravku dok je on gledao tekme (čula po šumu masovnog navijanja koji nakon duljeg trajanja preraste u onaj šumovit huk)... I četvrti dan, skuham nam ja punč i sjednem pored njega. On čvrsto drži daljinski u ruci (valjda ga satima nije ispuštao), stišće usnama i mrmlja. Ja nehajno jurcam pogledima po sobi, odmjeravam plafon ako ima kakve paučine i vratim pogled na tv. Snimim neki program Arena (nešto) za koji nisam imala pojma da postoji. Pitam ja: Stari, koji je ovo program? Promrmlja on da ne zna... Upitam ja ponovo već pomalo sumnjivo; A kako si došao do njega? Veli on da je tražio ligu prvaka na teletekstu i da je stisnuo taj neki broj na kojem mu se pojavila opcija "Uzmi", on bi ju kliknuo i pogledao tekmu. Ispljuvala sam skoro svoj punč jer sam iste te seknude proračunala koliko je on tekmi u tih četiri dana sjedeći satima na kauču KUPIO! Danas je došao račun. Happy

Anketa - Page 7 11484130Anketa - Page 7 11484130Anketa - Page 7 11484130

I? Koliki je?

Ma nije previše, hrvatska liga je cca 16,00, engleska 30,00, za hokej ne znam... ali sve skupa ih je 16 kupio. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Anketa - Page 7 Empty Re: Anketa

Postaj by whisperer uto pro 15, 2015 12:47 pm

Anakin je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Dakle, moj predragi otac je boravio kod mene nekih 4 dana. Kako ja ne gledam TV, nisam se s njim družila u boravku dok je on gledao tekme (čula po šumu masovnog navijanja koji nakon duljeg trajanja preraste u onaj šumovit huk)... I četvrti dan, skuham nam ja punč i sjednem pored njega. On čvrsto drži daljinski u ruci (valjda ga satima nije ispuštao), stišće usnama i mrmlja. Ja nehajno jurcam pogledima po sobi, odmjeravam plafon ako ima kakve paučine i vratim pogled na tv. Snimim neki program Arena (nešto) za koji nisam imala pojma da postoji. Pitam ja: Stari, koji je ovo program? Promrmlja on da ne zna... Upitam ja ponovo već pomalo sumnjivo; A kako si došao do njega? Veli on da je tražio ligu prvaka na teletekstu i da je stisnuo taj neki broj na kojem mu se pojavila opcija "Uzmi", on bi ju kliknuo i pogledao tekmu. Ispljuvala sam skoro svoj punč jer sam iste te seknude proračunala koliko je on tekmi u tih četiri dana sjedeći satima na kauču KUPIO! Danas je došao račun. Happy

A slatkica. Happy Jesi li jako posijedila kad si škicnula rn? Happy

Ma smijala sam se. Sumnjam da i sad kuži što je napravio.. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Anketa - Page 7 Empty Re: Anketa

Postaj by Buffy čet pro 17, 2015 6:46 am

Dobro je dok si se smijala : ))
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Anketa - Page 7 Empty Re: Anketa

Postaj by *madonna* čet pro 17, 2015 10:49 am

whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Dakle, moj predragi otac je boravio kod mene nekih 4 dana. Kako ja ne gledam TV, nisam se s njim družila u boravku dok je on gledao tekme (čula po šumu masovnog navijanja koji nakon duljeg trajanja preraste u onaj šumovit huk)... I četvrti dan, skuham nam ja punč i sjednem pored njega. On čvrsto drži daljinski u ruci (valjda ga satima nije ispuštao), stišće usnama i mrmlja. Ja nehajno jurcam pogledima po sobi, odmjeravam plafon ako ima kakve paučine i vratim pogled na tv. Snimim neki program Arena (nešto) za koji nisam imala pojma da postoji. Pitam ja: Stari, koji je ovo program? Promrmlja on da ne zna... Upitam ja ponovo već pomalo sumnjivo; A kako si došao do njega? Veli on da je tražio ligu prvaka na teletekstu i da je stisnuo taj neki broj na kojem mu se pojavila opcija "Uzmi", on bi ju kliknuo i pogledao tekmu. Ispljuvala sam skoro svoj punč jer sam iste te seknude proračunala koliko je on tekmi u tih četiri dana sjedeći satima na kauču KUPIO! Danas je došao račun. Happy

Anketa - Page 7 11484130Anketa - Page 7 11484130Anketa - Page 7 11484130

I? Koliki je?

Ma nije previše, hrvatska liga je cca 16,00, engleska 30,00, za hokej ne znam... ali sve skupa ih je 16 kupio. Happy
hej, slucaj sa stiletom sam jednostavno morala prepricati doma. smijala sam se ko blesava a i ostali oko mene  Silly
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Anketa - Page 7 Empty Re: Anketa

Postaj by Lena sub pro 19, 2015 11:33 am

stile je zakon!!!
doduše nekako je veći zakon kad je tuđi otac  zubo

whisp ja ti svog tatu zovem zmaj.....taj ima snage i energije za 2 od 30!!!
mislim da sam pokupila tu njegovu energiju i nije mi mrsko....jedino malo boli kad lupim glavom u zid  Cry Grin


Zadnja promjena: Lena; sub pro 19, 2015 11:33 am; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : slova)
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Anketa - Page 7 Empty Re: Anketa

Postaj by whisperer ned pro 20, 2015 12:17 am

Pa imaš ti tu silnu energiju, osjeti se. Happy

Imaš pravo to za tuđe očeve, moj bi meni uvijek izazivao laganu neugodu u društvu. No, moji frendovi ga obožavaju slušati jer ima dobru spiku, uglavnom mulja. Kako je ratno dijete prepričava pregršt dogodovština koje za današnji period i djeluju poprilično filmski. Jednom je na druženju prijatelj uzbudljivo uzviknuo: Pa Stile, vi bi morali snimati film sa ovim pričama! Stari je istog trena narastao 5 cm i počeo još glasnije forsirati književni izgovor, stara bi regularno okretala očima, ja sve više tonula u fotelju od srama i tako... zaista može izgledati komično na van, ali je fakat neugodnjak iznutra. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Anketa - Page 7 Empty Re: Anketa

Postaj by *madonna* pon pro 21, 2015 10:54 am

whisperer je napisao/la:Pa imaš ti tu silnu energiju, osjeti se. Happy

Imaš pravo to za tuđe očeve, moj bi meni uvijek izazivao laganu neugodu u društvu. No, moji frendovi ga obožavaju slušati jer ima dobru spiku, uglavnom mulja. Kako je ratno dijete prepričava  pregršt dogodovština koje za današnji period i djeluju poprilično filmski. Jednom je na druženju prijatelj uzbudljivo uzviknuo: Pa Stile, vi bi morali snimati film sa ovim pričama! Stari je istog trena narastao 5 cm i počeo još glasnije forsirati književni izgovor, stara bi regularno okretala očima, ja sve više tonula u fotelju od srama i tako... zaista može izgledati komično na van, ali je fakat neugodnjak iznutra. Happy
ajme meni, isto i kod mene ..... bilo.  Happy


a moja mama se uzasno voli praviti pametna pred drugima i pocne pricati viceve koji bi trebali biti cool .... meni pozli .... Sad Laugh
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Anketa - Page 7 Empty Re: Anketa

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.