Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anketa

+4
darla_
*madonna*
besposlenpop
whisperer
8 posters

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Anketa sprovedena na X-iću je...

Anketa - Page 2 Vote_lcap20%Anketa - Page 2 Vote_rcap 20% 
[ 2 ]
Anketa - Page 2 Vote_lcap50%Anketa - Page 2 Vote_rcap 50% 
[ 5 ]
Anketa - Page 2 Vote_lcap10%Anketa - Page 2 Vote_rcap 10% 
[ 1 ]
Anketa - Page 2 Vote_lcap20%Anketa - Page 2 Vote_rcap 20% 
[ 2 ]
Anketa - Page 2 Vote_lcap0%Anketa - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Anketa - Page 2 Vote_lcap0%Anketa - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno glasova : 10
 
 

Anketa - Page 2 Empty Re: Anketa

Postaj by *madonna* uto stu 10, 2015 3:33 pm

sta su ove pisuljice i primamone???? ke cazzo?????
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Anketa - Page 2 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost uto stu 10, 2015 3:51 pm

Ma to Whisp ukljuci svako malo cenzuru na neke rijeci.. I ja joj rekoh, gle, ako ti pises dre*ic i qrac, pa pusti druge da socno opsuju. Ali nis'. Tvrdoglavo to.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 2 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost uto stu 10, 2015 11:29 pm

*madonna* je napisao/la:sta su ove pisuljice i primamone???? ke cazzo?????

neznam. da probam:

primamona

ako natipkam cazzo na hrvatskom dobijem kako sam susreo gospodina pimpeka!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 2 Empty Re: Anketa

Postaj by besposlenpop sri stu 11, 2015 12:16 am

Esco je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:sta su ove pisuljice i primamone???? ke cazzo?????

neznam. da probam:

primamona

ako natipkam cazzo na hrvatskom dobijem kako sam susreo gospodina pimpeka!
A kako su glasovali Ukrasne figurice?  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Anketa - Page 2 Empty Re: Anketa

Postaj by *madonna* sri stu 11, 2015 6:07 am

Esco je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:sta su ove pisuljice i primamone???? ke cazzo?????

neznam. da probam:

primamona

ako natipkam cazzo na hrvatskom dobijem kako sam susreo gospodina pimpeka!


Grin
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Anketa - Page 2 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost sri stu 11, 2015 7:51 am

besposlenpop je napisao/la:
Btw je napisao/la:
whisperer je napisao/la:X je povrijeđen do srži, ranjen, zbunjen i porušen. Bez pojedinaca sa ovog foruma očito je da im se čini kako nemaju izlaza. Postavili smo im svoje zadnje granice sigurnosti na ramenima, bez lažne sućuti, bez prijetvorne ljubavi i otišli. Samo sirova ljubav kao takva je neizbrušena, ali ipak veličanstvenog sjaja, radi svoje iskrene prirode. 
Jesu li X ići mazohisti kada tako čeznu za bolnim danima?
zubo
alkarka whisp  Cool
Ka Stipe Breko!
a e!
i njegov momak LI  Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 2 Empty Re: Anketa

Postaj by besposlenpop sri stu 11, 2015 12:50 pm

Amketa im postala popularna, uključili su valjda sve altere, tak da im sad svi falimo podjednako.  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Anketa - Page 2 Empty Re: Anketa

Postaj by whisperer sri stu 11, 2015 11:58 pm

Ligeja je napisao/la:Vezano uz Most, zar se oni ne zalazu za privatiziranje zdravstva i oporezivanje nekretnina?!

Ja samo znam da sam na .....  listi Mosta vidjela jednog psihopatu i fakat, bolesnog lika, da mi se momentalno smračilo i ispred, i iza i pored Mosta.
Pazi, poznajemo se dugi niz godina, čak smo i intenzivno surađivali, sve na jednoj kolegijalnoj razini gdje bi se normalno družili i razgovarali o svačemu. No, tip je meni par puta poslao neke mailove i ispod svakog fckn maila on mi se potpiše sa dr . mr. sc. prof. ime prezime.  Laugh Pa hebote, kao da tebi ili darli u pp u pošaljem potpis sa titulama. : )))
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Anketa - Page 2 Empty Re: Anketa

Postaj by whisperer čet stu 12, 2015 12:00 am

Mislim, nije zbog tih potpisa psihopat, već zbog nekih drugih djelatnosti.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Anketa - Page 2 Empty Re: Anketa

Postaj by whisperer čet stu 12, 2015 12:03 am

besposlenpop je napisao/la:Bajdevej, evo nove amkete: http://kultnix.forumcroatian.com/t965-koliko-poznajemo-art-forum  Cool

Opa, to je nešto novo? Happy

_____

E, pope, mislila sam danas na tebe. Budući da si mi javno iskazao strastvenu prijateljsku naklonost i simpatiju, uslikala sam svoj današnji obrok samo za tebe. Postavim ga na temici o zdravlju pa ti vidi ako ti paše. 

Silly
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Anketa - Page 2 Empty Re: Anketa

Postaj by whisperer čet stu 12, 2015 12:04 am

Btw je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Btw je napisao/la:
whisperer je napisao/la:X je povrijeđen do srži, ranjen, zbunjen i porušen. Bez pojedinaca sa ovog foruma očito je da im se čini kako nemaju izlaza. Postavili smo im svoje zadnje granice sigurnosti na ramenima, bez lažne sućuti, bez prijetvorne ljubavi i otišli. Samo sirova ljubav kao takva je neizbrušena, ali ipak veličanstvenog sjaja, radi svoje iskrene prirode. 
Jesu li X ići mazohisti kada tako čeznu za bolnim danima?
zubo
alkarka whisp  Cool
Ka Stipe Breko!
a e!
i njegov momak LI  Grin

Stipe Breko liči na mog starog.  Cry
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Anketa - Page 2 Empty Re: Anketa

Postaj by darla_ čet stu 12, 2015 11:42 am

whisperer je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Vezano uz Most, zar se oni ne zalazu za privatiziranje zdravstva i oporezivanje nekretnina?!

Ja samo znam da sam na .....  listi Mosta vidjela jednog psihopatu i fakat, bolesnog lika, da mi se momentalno smračilo i ispred, i iza i pored Mosta.
Pazi, poznajemo se dugi niz godina, čak smo i intenzivno surađivali, sve na jednoj kolegijalnoj razini gdje bi se normalno družili i razgovarali o svačemu. No, tip je meni par puta poslao neke mailove i ispod svakog fckn maila on mi se potpiše sa dr . mr. sc. prof. ime prezime.  Laugh Pa hebote, kao da tebi ili darli u pp u pošaljem potpis sa titulama. : )))

A sta se vise ne mogu potpisivati u pp sa svim titulama?  Cry 

zubo

Mislila sam nesto napisati o politici, ali u biti sam skuzila da mi se ne da, ovi politicki scenariji su vise predosadni Happy))
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Anketa - Page 2 Empty Re: Anketa

Postaj by whisperer pet stu 13, 2015 1:15 pm

darla_ je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Vezano uz Most, zar se oni ne zalazu za privatiziranje zdravstva i oporezivanje nekretnina?!

Ja samo znam da sam na .....  listi Mosta vidjela jednog psihopatu i fakat, bolesnog lika, da mi se momentalno smračilo i ispred, i iza i pored Mosta.
Pazi, poznajemo se dugi niz godina, čak smo i intenzivno surađivali, sve na jednoj kolegijalnoj razini gdje bi se normalno družili i razgovarali o svačemu. No, tip je meni par puta poslao neke mailove i ispod svakog fckn maila on mi se potpiše sa dr . mr. sc. prof. ime prezime.  Laugh Pa hebote, kao da tebi ili darli u pp u pošaljem potpis sa titulama. : )))

A sta se vise ne mogu potpisivati u pp sa svim titulama?  Cry 

zubo

Mislila sam nesto napisati o politici, ali u biti sam skuzila da mi se ne da, ovi politicki scenariji su vise predosadni Happy))

Koliko sam ja shvatila, Most ne želi izvršnu vlast, već oni žele da oni koji budu na vlasti njihov program provode, a da ih oni kontroliraju? Meni se čini ovaj Božo drag, ali je neiskusan. Malo je sada ta politička platforma sa članstvima, ne članstvima za punjenje skandalnih vijesti, ali čini mi se da su i ovi nespremni za ovako veliki zalogaj. 
Presretna sam što je "pao" ovaj Živi zid. Kakve su to floskule bile malog napuhanca. Vidiš kako se politikom uvijek moraju baviti arogantni..
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Anketa - Page 2 Empty Re: Anketa

Postaj by besposlenpop pet stu 13, 2015 7:31 pm

whisperer je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Vezano uz Most, zar se oni ne zalazu za privatiziranje zdravstva i oporezivanje nekretnina?!

Ja samo znam da sam na .....  listi Mosta vidjela jednog psihopatu i fakat, bolesnog lika, da mi se momentalno smračilo i ispred, i iza i pored Mosta.
Pazi, poznajemo se dugi niz godina, čak smo i intenzivno surađivali, sve na jednoj kolegijalnoj razini gdje bi se normalno družili i razgovarali o svačemu. No, tip je meni par puta poslao neke mailove i ispod svakog fckn maila on mi se potpiše sa dr . mr. sc. prof. ime prezime.  Laugh Pa hebote, kao da tebi ili darli u pp u pošaljem potpis sa titulama. : )))
Trebala si mu odgovorit s titulom NSK. zubo
Vjerojatno bi mu zgasnul komp od guglanja te "titule".  Silly
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Anketa - Page 2 Empty Re: Anketa

Postaj by besposlenpop pet stu 13, 2015 7:34 pm

whisperer je napisao/la:

E, pope, mislila sam danas na tebe. ...
Happy
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Anketa - Page 2 Empty Re: Anketa

Postaj by besposlenpop pet stu 13, 2015 7:37 pm

darla_ je napisao/la:

A sta se vise ne mogu potpisivati u pp sa svim titulama?  Cry 

zubo

...
Kaj će ti to, samo da te pacijenti gnjave "Doktorice, žiga me u križima, teško dišem ... jel bi mi prepisali kaki antibjotik?"  Silly

P.S. Daj gljivu!
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Anketa - Page 2 Empty Re: Anketa

Postaj by Buffy sub stu 14, 2015 7:58 am

Da čovjek ne povjeruje... Prvo Ameri instaliraju Kolindu, nda sad most pristaj na Plenkovića koji je isto njihov, može li se nama dogoditi da na vlasti nije kvisling?

Plenković i njegovo zagovaranje TTIPa:

Hrvatski zastupnik pri Europskom parlamentu Andrej Plenković kazao je da će TTIP u pravnom karakteru biti mješoviti sporazum i za njegovo usvajanje bit će potrebna ratifikacija u nacionalnim parlamentima. “Zadaća je Europske komisije da ovim sporazumom olakša poslovanje u transatlantskom području”, rekao je Plenković.

Plenković je u uvodnom izlaganju rekao kako nije pretjerano ako se kaže da je TTIP Sporazum koji predstavlja najznačajniji element u razvoju odnosa EU i SAD u posljednjih nekoliko godina. Naglasio je kako ekonomska korist Sporazuma, zajedno s njegovim potencijalnim utjecajem da se definiraju globalna pravila i standardi, za obje strane pruža prednosti. Dodao je kako su pregovori oko Sporazuma privukli pozornost javnosti zbog nekoliko točaka, kao što je nedostatak transparentnosti te opća bojazan zbog mogućih promjena u europskom pristupu zdravstvenim i sigurnosnim standardima.
U pregovorima o trgovini, uvijek postoji rizik, da se u detaljnijim raspravama o kvotama i  carinama, pravilima i procedurama, izgubi iz vida šira slika o Sporazumu i njegovim prednostima, istaknuo je Plenković. Sporazum predstavlja puno više od smanjenja troškova od nekoliko postotnih bodova i pojednostavljenja postojećih standarda. On predstavlja značajan doprinos budućnosti transatlantskih odnosa i jačanju savezništva Unije sa SAD-a kao najvažnijim međunarodnim partnerom, zaključio je Plenković.

http://www.andrejplenkovic.hr/article.php?id=795&naslov=rasprava-o-ttip-u


Plenković na zadatku propafiranja TTIPa

https://moj.hdz.hr/vijest/eu/ttip-ce-pomoci-malim-i-srednjim-poduzetnicima


Reality check:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/who-o-tppu-mozete-li-podnijeti-cijenu-od-1000-dolara-po-tableti-za-lijecenje-hepatitisa-c/855588.aspx

VELIKI trgovinski sporazum između 12 nacija Pacifičkog prstena bi mogao ograničiti dostupnost pristupačnih lijekova, rekla je danas čelnica Svjetske zdravstvene organizacije uključujući se u raspravu o posljedicama daljnje globalizacije svjetskih tržišta. 

Margaret Chan je na konferenciji za novinare rekla da postoje "neke izrazito ozbiljne brige" oko Transpacifičkog partnerstva koje još uvijek moraju ratificirati potencijalne članice. 

"Ako ovi sporazumi otvore trgovinu, ali zatvore vrata pristupačnim lijekovima mi se moramo pitati: je li ovo uopće napredak?" rekla je Chan u Ženevi. 

Sporazum uživa podršku Sjedinjenih Država, Kanade, Japana i Australije uz argument da će on srušiti prepreke trgovini i postaviti zajedničke standarde na golemom tržištu koje predstavlja 40 posto svjetske ekonomije. 

No, druga tijela, uključujući lidere u 18 milijardi dolara vrijednoj indijskoj farmaceutskoj industriji, kažu da sporazum vodi zaštiti patenata moćnih kompanija unutar područja, na štetu proizvođača generičkih lijekova drugdje.

> Indija odbacila ključni patent, umanjila cijenu lijeka za hepatitis C tisuću puta 

"Možete li podnijeti cijenu od 1,000 dolara po tableti za liječenje hepatitisa C?" pitala je Chan publiku koju su sačinjavali stručnjaci s područja zdravstva, akademici i diplomati. "Ako ne spustimo ove cijene ostavit ćemo iza sebe mnogo milijuna ljudi".

"Ekonomska moć se spremno pretače u političku" 

Chan je rekla da WHO nema primjedbi na pravo privatnog sektora da uživa pošten profit, ali da je zabrinuta zbog utjecaja kompanija na nacionalne politike o zdravlju. 

"Ja sam zabrinuta zbog uplitanja moćnih ekonomskih operativaca u nove ciljeve za alkohol, duhan i druge neprenosive bolesti, uključujući one povezane s prehranom. Ekonomska moć se spremno pretače u političku". 

Čelnica kaže da je važno pronaći pravu ravnotežu između poticanja inovacija i održavanja pristupačnih cijena za lijekove, podsjetivši na nedavna "astronomska" podizanja cijena.

> Najomraženiji čovjek na svijetu: Povećao cijenu lijeka protiv AIDS-a za 5,000%

Nakon što je objavljen tekst sporazuma zabrinutost oko detalja izražava rastući broj sindikata, američkih zastupnika i drugih interesnih grupa što sugerira da će put prema ratifikaciji biti težak i u Sjedinjenim Državama, piše Trust.  

SAD i EU vode odvojene pregovore o Transatlantskom trgovinskom sporazumu (TTIP) čiji sadržaj još nije objavljen, a brojni komentatori drže da se neće značajno razlikovati od TPP-a.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Anketa - Page 2 Empty Re: Anketa

Postaj by whisperer sub stu 14, 2015 10:18 am

Broj žrtava u Parizu se penje, a mnogi su u kritičnom stanju... nažalost, ovakvi napadi su u mnogim zemljama svakodnevnica i ljudi koji bježe granicama, bježe upravo od ovakvih situacija. Islamofobija i podizanje žice nisu rješenje...
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Anketa - Page 2 Empty Re: Anketa

Postaj by whisperer sub stu 14, 2015 12:06 pm

Dakle...

http://net.hr/danas/svijet/isis-preuzeo-odgovornost-za-pariz-dok-nas-god-bombardirate-necete-zivjeti-u-miru/

Kakvo ispiranje mozgova strahom i terorom, kakvih li ispranih mozgova. Ovo su sve mulci, mladi ljudi odrasli u Francuskoj... Šteta što politički interesi uvijek idu ispred ljudi. Već odavno je bio trenutak, evo, pruža se i novi, da se napokon taj isis satre sa svih strana. Rusi i Ameri zakuhali i neka se sada napokon iskažu tim svim silnim naoružanjem. I dalje mislim da se ne smije podlijeći strahu već udružiti maksimalno u finiširanju ovog zla.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Anketa - Page 2 Empty Re: Anketa

Postaj by besposlenpop sub stu 14, 2015 12:36 pm

whisperer je napisao/la:Dakle...

Kakvo ispiranje mozgova strahom i terorom, kakvih li ispranih mozgova. Ovo su sve mulci, mladi ljudi odrasli u Francuskoj... 
Veli Izraelac Yehudi da su to sirijske izbjeglice.  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Anketa - Page 2 Empty Re: Anketa

Postaj by whisperer sub stu 14, 2015 1:12 pm

Ne znam gdje Yehudi i što veli, ali mogu komentirati da su izbjeglica ovakav fluidni francuski naučili vjerojatno negdje u Tovarniku ili Dobovi čekajući na registraciju. Nakon takvog marša kroz pol Evrope i nemirnog mora, mora da su hebeno militantni. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Anketa - Page 2 Empty Re: Anketa

Postaj by besposlenpop sub stu 14, 2015 4:06 pm

whisperer je napisao/la:Ne znam gdje Yehudi i što veli ...
http://kultnix.forumcroatian.com/t966p110-iz-zaraznih-medija#141717
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Anketa - Page 2 Empty Re: Anketa

Postaj by whisperer ned stu 15, 2015 1:00 am

besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Ne znam gdje Yehudi i što veli ...
http://kultnix.forumcroatian.com/t966p110-iz-zaraznih-medija#141717

A ha..

Isis nije Islam, oni ne reprezentiraju tu vjeru. To su čudovišta fanatizma.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Anketa - Page 2 Empty Re: Anketa

Postaj by whisperer ned stu 15, 2015 1:09 am

Veli retardirani Karamarko da izražava sućut obiteljima koje su OŠTEČENE gubitkom najbližih. Happy Koji komad budaletine i inače ograničenog vokabulara... to može, primjerice, reći jedan Horvatinčić da su mu turisti koje je pregazio OŠTETILI imovinu, koliko god grozno i apsurdno zvučalo od jednog bahatog wanna be tajkuna nije čak ni čudno, ali da netko tko želi postati premijer ima retoriku kojom veli da su obitelji oštećene gubitkom najbližih, zvuči jezivo. 
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Anketa - Page 2 Empty Re: Anketa

Postaj by Gost ned stu 15, 2015 9:13 am

"Nakon predsjednika SDP-a i premijera Zorana Milanovića, i HDZ se javno očitovao o napadima u Parizu, i javno izrazio sućut francuskom narodu i onima koji su oštećeni."

hm da. izgleda mi ko da citam Alan Ford. malo su osteceni imaju rupe od metaka u karoseriji, nekima ce trebat duzi popravak kod autolimara a neki su toliko osteceni da vise ne pale riknuo im motor.

Karamarko bi mogao prevadjat Alan Forda na rvacki. pok. Nenad Brixy je goli quratz za Karamarka.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa - Page 2 Empty Re: Anketa

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.