Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

+4
bitvica
besposlenpop
Gnječ i tvornica čokolade
darla_
8 posters

Stranica 15 / 40. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ pet oľu 19, 2021 10:35 am

Jebote opet se probijam kroz barikade, dakle vidite me rijedje jer doma rijetko imam vremena pisati, a ovdje u pauzama imam, ali onda moram nositi laptop sa sobom, jerbo ne mogu uci na forum preko poslovnog kompa  Wajter raport - Page 15 1f621  Wajter raport - Page 15 1f621  Wajter raport - Page 15 1f621  Wajter raport - Page 15 1f621 .
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ pet oľu 19, 2021 11:00 am

Joj i Tomica pretvorila Escobara u Geralda dWitchera ufff, kad ce nastavci Laugh Laugh .

Meni je Esco najbolji kao Esco i Karemlino, just saying Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost ned oľu 21, 2021 8:57 pm

le mac mac je napisao/la:jebate kakovu sam sad sintesu doživjela flower flower flower flower
slušam radio korzo (definitvno meni najbolši lokalni radio) i svira ova billie eilesh nova james bond pjesmičica i paralelno mi se na ie uključila ova forumska mjuzičica - and winter came... i slušam i ne kužim da dvije stvari idu paralelno... ono, perfect harmony... mala šapće Jamesu a ispod klavir lomi zimu... ej - ma ne bi ih bolje sastavio niti svjesno ikada ni ikako itko uklopio i ukomponirao!!! fenomenalno!!! uljepša mi bezvoljno jutro ponedjeljkom... jebokogasmisli... ponedelak
Ispravak netocnog navoda...
Ova je svirala...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica sri oľu 24, 2021 11:24 am

Ako imate kakvih fotkica s proljetnim motivima, hajde ih postavite ovdje da malo promijenimo naslovnicu... Happy


Hvala!
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sri oľu 24, 2021 11:40 am

Ima li sto proljetnije od nasega vincenta...

Wajter raport - Page 15 Vincen10

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica sri oľu 24, 2021 1:55 pm

Ma ja sam vise mislila na vase fotografije. Idem probat' s Vincentom.


Edit: je l' to sad nesto ogromno ispalo gore? Grin
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sri oľu 24, 2021 8:39 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:Ma ja sam vise mislila na vase fotografije. Idem probat' s Vincentom.


Edit: je l' to sad nesto ogromno ispalo gore? Grin
Vincent je ogroman sam po sebi... pravo se pitam kako je uopce rodjen tako ogroman i je li uopce rodjen...

Meni je ispalo potaman na svim uredjajima, da ne kazem aparatima.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sri oľu 24, 2021 8:46 pm

Sad me ova grandomanija sjetila na dokumentarac o nicku caveu kojega sam gledala prije saznanja o njegovom pecinarskom porijeklu... i gledala sam ga, na pocetku s ushitom, a onda sam u jednom trenutku, kad je sve to skupa zabrazdilo u tesku, hermeticku znanost s filozofijom, pomislila - boze, kako usamljen taj covjek mora biti... koliko sam sa sobom i u sebi, ima li tko, ima li itko tko ga moze makar pratiti, ako ne vec ravnopravno sudjelovati u toj cijeloj njegovoj komplikaciji, da ne kazem kompliciranosti, dubini i pickama mile matere... uglavnom, bilo mi zao covjeka i nisam dalje gledala... jer sam zaspala bla😇😊, je4 mi vise nije drzao paznju, jer je bio sam sa sobom i zbog sebe.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj by bitvica sri oľu 24, 2021 9:07 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:Ma ja sam vise mislila na vase fotografije. Idem probat' s Vincentom.


Edit: je l' to sad nesto ogromno ispalo gore? Grin
Imam gomilu prigodni, cak nekih vrlo lijepih, ali na kompu. A to je za ovaj forum isto kao da ih1 nemam Grin
Ali lijepa ti je i ova koju si stavila
bitvica
bitvica

Posts : 161
Join date : 16.08.2020

Tomica likes this post

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade čet oľu 25, 2021 5:10 pm

darla_ je napisao/la:Joj i Tomica pretvorila Escobara u Geralda dWitchera ufff, kad ce nastavci Laugh Laugh .

Meni je Esco najbolji kao Esco i Karemlino, just saying Grin

tu nas malo ima pa da si ne dopizdimo mjenjamo nickove. tako imaš dojam da da nas ima puno. evo Blitva me upravo preimenovala u drug Staljin zubo  dobro, i ja nju zovem svakako: blitva, broskva, alpska štetočina, mojca, anka čarapanka itd...
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade čet oľu 25, 2021 5:19 pm

bitvica je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:Ma ja sam vise mislila na vase fotografije. Idem probat' s Vincentom.


Edit: je l' to sad nesto ogromno ispalo gore? Grin
Imam gomilu prigodni, cak nekih vrlo lijepih, ali na kompu. A to je za ovaj forum isto kao da ih1 nemam Grin
Ali lijepa ti je i ova koju si stavila

ajde molim te možeš ti kroz minska polja i žilet žicu prošvercati i laptop na forum.

usput, sretan rođendan i evo ti mac šparuga. jaja si kupi sama.

Wajter raport - Page 15 1600x3200-5a668d88-64be-11eb-ac4d-0242ac130010
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj by bitvica čet oľu 25, 2021 7:24 pm

Geralt_dWitcher je napisao/la:
bitvica je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:Ma ja sam vise mislila na vase fotografije. Idem probat' s Vincentom.


Edit: je l' to sad nesto ogromno ispalo gore? Grin
Imam gomilu prigodni, cak nekih vrlo lijepih, ali na kompu. A to je za ovaj forum isto kao da ih1 nemam Grin
Ali lijepa ti je i ova koju si stavila

ajde molim te možeš ti kroz minska polja i žilet žicu prošvercati i laptop na forum.

usput, sretan rođendan i evo ti mac šparuga. jaja si kupi sama.

Wajter raport - Page 15 1600x3200-5a668d88-64be-11eb-ac4d-0242ac130010
Uf sparoge 🤩
Fala ti Atila.
Ne jedem ih so jajci, najvolim s vrhnjem i njokiima.

Pa i jesam probala s laptop. Ne ide. Ono s HDZ om je bilo presudno. Ti se zaigrao kao faza kad se zayebe 😋
bitvica
bitvica

Posts : 161
Join date : 16.08.2020

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade čet oľu 25, 2021 11:11 pm

bitvica je napisao/la:
Geralt_dWitcher je napisao/la:
bitvica je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:Ma ja sam vise mislila na vase fotografije. Idem probat' s Vincentom.


Edit: je l' to sad nesto ogromno ispalo gore? Grin
Imam gomilu prigodni, cak nekih vrlo lijepih, ali na kompu. A to je za ovaj forum isto kao da ih1 nemam Grin
Ali lijepa ti je i ova koju si stavila

ajde molim te možeš ti kroz minska polja i žilet žicu prošvercati i laptop na forum.

usput, sretan rođendan i evo ti mac šparuga. jaja si kupi sama.

Wajter raport - Page 15 1600x3200-5a668d88-64be-11eb-ac4d-0242ac130010
Uf sparoge 🤩
Fala ti Atila.
Ne jedem ih so jajci, najvolim s vrhnjem i njokiima.

Pa i jesam probala s laptop. Ne ide. Ono s HDZ om je bilo presudno. Ti se zaigrao kao faza kad se zayebe 😋

jojca nisam htio poslati jer dok stignu u prijestolnicu K.u.K monarhije dobit ćeš piliće a ne jojca.

i sad šta? dajte više jel tebi i drugima jasno da ja apsolutno nikakve veze nemam sa problemom Google browsera! ali svi vi "experti informatike"
"znate" da sam ja nešto zajebo. samo nikako da vi "experti informatike" kažete što sam ja to točno zajebo da vi Chrome fanatici ne možete sa vašim Bogom Chrome browserom na forum? forum nije moj čak ni vlasnica foruma Whisp ne može ništa napraviti po tom pitanju. vlasnik foruma je firma Forumotion.com i jedino oni imaju pristupa serveru i otklanjanju kvara ako ga ima. a oni i sami kažu da sa Chrome browserom imaju stotinu i kusur problema koji se ne mogu otkloniti jer firma Google čiji je browser istog ažurira svakih sat vremena sa pun kako sam susreo gospodina pimpeka bugova i ostalih sranja. odi prosurfaj po netu pa vidi kolika masa ljudi ima problema sa Chrome browserom prilikom logiranja na razne forume.

ja sam samo koristio dostupne opcije u admin panelu i te opcije su tu oduvijek. da te opcije stvaraju probleme onda bi ih firma Forumotion.com popravila ili skroz ukinula.

i prestanite me opanjkavati u svezi toga vi "informatički exprerti" a ne znate spojiti dva USB kabla.

kao drugo, kad vas gledam, smiješno i komično je to što ste fanatički zapeli za Chrome browser kad ima zilion drugih browsera koji se mogu instalirati u čas posla i rade sa ovim forumom.

kao treće, ja sam si zbog vašeg malicioznog rekao bi psihopatskog opanjkavanja i silent tretmenta, dao truda pa sam instalirao redom dvadesetak verzija Crome browsera pa dokazao da Chrome radi i ovdje dakle može se logirati i pisati postove samo što ove zadnje verzije Crome browsera ne rade. dao sam i link malo starijih verzija koje rade.

drugarice Anka Gates-Jobs-Einstein ?
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica sub oľu 27, 2021 5:06 pm

bitvica je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:Ma ja sam vise mislila na vase fotografije. Idem probat' s Vincentom.


Edit: je l' to sad nesto ogromno ispalo gore? Grin
Imam gomilu prigodni, cak nekih vrlo lijepih, ali na kompu. A to je za ovaj forum isto kao da ih1 nemam Grin
Ali lijepa ti je i ova koju si stavila

Taj mi je Matza izabrala. Happy

Kako to mislis - imam na kompu? Na kompu je Chrome? Pa imas onaj USB stick, napuni ga s par fotkica pa na poslu prebacis. Happy Vidis kako drugarica Darla i laptop nosi sa sobom da bi se mogla javit'! : ))
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica sub oľu 27, 2021 5:24 pm

le mac mac je napisao/la:Sad me ova grandomanija sjetila na dokumentarac o nicku caveu kojega sam gledala prije saznanja o njegovom pecinarskom porijeklu... i gledala sam ga, na pocetku s ushitom, a onda sam u jednom trenutku, kad je sve to skupa zabrazdilo u tesku, hermeticku znanost s filozofijom, pomislila - boze, kako usamljen taj covjek mora biti... koliko sam sa sobom i u sebi, ima li tko, ima li itko tko ga moze makar pratiti, ako ne vec ravnopravno sudjelovati u toj cijeloj njegovoj komplikaciji, da ne kazem kompliciranosti, dubini i pickama mile matere... uglavnom, bilo mi zao covjeka i nisam dalje gledala... jer sam zaspala bla😇😊, je4 mi vise nije drzao paznju, jer je bio sam sa sobom i zbog sebe.

Laugh

Smijesno mi je kako ti to prikazes...

____

Nick je oduvijek bio mracni melankolik, to me je njemu i privuklo, ali sad mi je nekako i bolno pratiti njegove glazbene pomake i razmisljanja zbog velike tuge koja ga je preslozila... Mislim da si u pravu kad iscitavas ogromnu usamljenost. Smrt najdrazih uvijek te iscasi iz zivota, posebice kad se roditelji moraju oprostiti od djeteta. Arthur je imao 15 godina.
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica sub oľu 27, 2021 5:32 pm

Znaci, novodoseljeni susjed oglusio se o zelje drugih suvlasnika, posjekao stabla na zajednickoj okucnici i, jos fino, oznacio ona koja nije stigao zbog nedostatka vremena. To valjda misli u drugom sutu. Kakav lik! Sto biste mu napravili da je vas susjed!?

https://www.novilist.hr/rijeka-regija/rijeka/stanari-na-trsatu-ogorceni-cinom-susjeda-posjekao-je-desetak-stabala-izmedu-zgrada-i-nikom-nista/
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sub oľu 27, 2021 9:09 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:
bitvica je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:Ma ja sam vise mislila na vase fotografije. Idem probat' s Vincentom.


Edit: je l' to sad nesto ogromno ispalo gore? Grin
Imam gomilu prigodni, cak nekih vrlo lijepih, ali na kompu. A to je za ovaj forum isto kao da ih1 nemam Grin
Ali lijepa ti je i ova koju si stavila

Taj mi je Matza izabrala. Happy

Kako to mislis - imam na kompu? Na kompu je Chrome? Pa imas onaj USB stick, napuni ga s par fotkica pa na poslu prebacis. Happy Vidis kako drugarica Darla i laptop nosi sa sobom da bi se mogla javit'! : ))
Ili si moze poslati na mail par fotkica i otvoriti mail na bilo kojem kompu i prikeljiti odjekarce... nisam ljubitelj usbova a ovo je elegantis rjesenje...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sub oľu 27, 2021 9:32 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:
le mac mac je napisao/la:Sad me ova grandomanija sjetila na dokumentarac o nicku caveu kojega sam gledala prije saznanja o njegovom pecinarskom porijeklu... i gledala sam ga, na pocetku s ushitom, a onda sam u jednom trenutku, kad je sve to skupa zabrazdilo u tesku, hermeticku znanost s filozofijom, pomislila - boze, kako usamljen taj covjek mora biti... koliko sam sa sobom i u sebi, ima li tko, ima li itko tko ga moze makar pratiti, ako ne vec ravnopravno sudjelovati u toj cijeloj njegovoj komplikaciji, da ne kazem kompliciranosti, dubini i pickama mile matere... uglavnom, bilo mi zao covjeka i nisam dalje gledala... jer sam zaspala bla😇😊, je4 mi vise nije drzao paznju, jer je bio sam sa sobom i zbog sebe.

Laugh

Smijesno mi je kako ti to prikazes...

____

Nick je oduvijek bio mracni melankolik, to me je njemu i privuklo, ali sad mi je nekako i bolno pratiti njegove glazbene pomake i razmisljanja zbog velike tuge koja ga je preslozila... Mislim da si u pravu kad iscitavas ogromnu usamljenost. Smrt najdrazih uvijek te iscasi iz zivota, posebice kad se roditelji moraju oprostiti od djeteta. Arthur je imao 15 godina.
Namjerno tako prikazem Wink Grin

J3je, stoji sve, samo mi malo isto na đejđej ide sto je uvazena publika  nj3govih koncerata pocela zvati bogojavljanjima... a malo sam alergicna na grandecu... ali, ok, on  barem ima pokrice.

Ali dobro je danas u komentarima na n3ku k3jvovu fotku neko komentirao kako je kao klinac bio na njegovom koncertu i kako mu je djelovao kao matori folirant (imao je 30 tada), da je ocekivao pravog tipa, tipa good old country boy doing his job, a da mu je na tu opasku netko odgovorio - pa dobro, nik  ne odgovara tvojoj viziji pravog tipa ali odgovara svojoj viziji pravog tipa...
I mirna bosna i hercegovina Silly

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sub oľu 27, 2021 9:36 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:Znaci, novodoseljeni susjed oglusio se o zelje drugih suvlasnika, posjekao stabla na zajednickoj okucnici i, jos fino, oznacio ona koja nije stigao zbog nedostatka vremena. To valjda misli u drugom sutu. Kakav lik! Sto biste mu napravili da je vas susjed!?

https://www.novilist.hr/rijeka-regija/rijeka/stanari-na-trsatu-ogorceni-cinom-susjeda-posjekao-je-desetak-stabala-izmedu-zgrada-i-nikom-nista/
Ma guarda ke slucajnost... u toj ulici mi je delo...
Ah, sto reci, busiti mu gume svojevoljno narednih 6 mjeseci, z8vot je pred njima, kruha i igara... Grin
#Homoludens

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sub oľu 27, 2021 11:32 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:Znaci, novodoseljeni susjed oglusio se o zelje drugih suvlasnika, posjekao stabla na zajednickoj okucnici i, jos fino, oznacio ona koja nije stigao zbog nedostatka vremena. To valjda misli u drugom sutu. Kakav lik! Sto biste mu napravili da je vas susjed!?

https://www.novilist.hr/rijeka-regija/rijeka/stanari-na-trsatu-ogorceni-cinom-susjeda-posjekao-je-desetak-stabala-izmedu-zgrada-i-nikom-nista/

kad dođe ljeto skužit će da se zajebo u proračunu.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade ned oľu 28, 2021 12:04 am

sometimes we have to look back to move forward.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade ned oľu 28, 2021 12:04 am

Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade ned oľu 28, 2021 12:06 am

Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade ned oľu 28, 2021 12:11 am

Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade ned oľu 28, 2021 12:25 am

Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 15 / 40. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.