Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IKEA

+5
Buffy
whisperer
Aimee
Lena
Sco
9 posters

Stranica 3 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by Gost uto kol 26, 2014 10:46 pm

escaped je napisao/la:ma to su polpette, cufte. ako je Ikea od obicnih polpeta napravila religioznu hostiju onda su svedi sposobni u reklami ili su ljudi glupi ko kurac a svedi samo iskoristavaju ljudsku glupost.
angel  bedak, to ti je nekaj posebnog
Dok obletiš sve te silne kvadrate i vidiš sve izloženo zmučiš se ko Isus Krist, pa normalno da ti šmeka i da ti se čini da je to nekaj spešl
To ti je ko na sajmu u Sesvetama, rasprostrli robu po ogromnoj livadi . Sunce piči , prašina se diže po stazama di su kola vozila i velike grabe izrovala.
Tam je kotlovina, tam se vrti odojak,tam janjac, kuhane kobasice,raćnjići, pljeskavice , čevapi, pržene u ulju pogače, staklena vuna na štapu.
Mirisi stoke, mirisi klope ,mirisi znojne rulje i mirisnih damica i fićfiriča.
Pojest  nešto tamo, neprocjenjivo  Laugh
I onda dođeš doma ko moja sveki i skužiš da si kupil dve leve sandale vrlo povoljno  Laugh
Pa strepiš tjedan dana hoćeš li uspjeti zamjeniti jednu lijevu za jednu desnu. Laugh
Uspjela je  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by Gost uto kol 26, 2014 11:00 pm

dromsin je napisao/la:
escaped je napisao/la:ma to su polpette, cufte. ako je Ikea od obicnih polpeta napravila religioznu hostiju onda su svedi sposobni u reklami ili su ljudi glupi ko kurac a svedi samo iskoristavaju ljudsku glupost.
angel  bedak, to ti je nekaj posebnog
Dok obletiš sve te silne kvadrate i vidiš sve izloženo zmučiš se ko Isus Krist, pa normalno da ti šmeka i da ti se čini da je to nekaj spešl
To ti je ko na sajmu u Sesvetama, rasprostrli robu po ogromnoj livadi . Sunce piči , prašina se diže po stazama di su kola vozila i velike grabe izrovala.
Tam je kotlovina, tam se vrti odojak,tam janjac, kuhane kobasice,raćnjići, pljeskavice , čevapi, pržene u ulju pogače, staklena vuna na štapu.
Mirisi stoke, mirisi klope ,mirisi znojne rulje i mirisnih damica i fićfiriča.
Pojest  nešto tamo, neprocjenjivo  Laugh
I onda dođeš doma ko moja sveki i skužiš da si kupil dve leve sandale vrlo povoljno  Laugh
Pa strepiš tjedan dana hoćeš li uspjeti zamjeniti jednu lijevu za jednu desnu. Laugh
Uspjela je  zubo

ali trava kod susjeda je uvijek zelenija, nekako neznam kako funkcionira taj mentalni fenomen u rvata ali naucno je dokazano da sve sto je tudje je bolje, ljepse, pametnije, korisnije, jeftinije itd. a domae je srot treba ignorirat unistit itd. pa da su tako svedi razmisljali nikad Ikea ne bi postojala. tu da se sad ne bi provukli oni koji pjevaju moja domovina todoric atlantic zlocinacka i ostale zlocinake organizacije proizasle iz pljacke narodne imovine kojima je tudjman dao carte blanche da rade sto zele dok je rat bio u hard core fazi a ljudi na ratistu u bunkerima ili rotjerani. u takvim uvjetima je danasnja zlocinacka rvacka elita pljackala narod... i ta ista zlocinacka bagra misli da ce to past u zaborav? nece.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by besposlenpop sri kol 27, 2014 8:43 pm

Jebemu, danas nijednog novog članka o IKEA-i.  Sad
A jučer je samo onaj Urbin Baltazar spominjal da im daju Dračevac.
Moš mislit - samo tak daju građevinski plac. Nek taj dubidus da meni makar 2 kvadrata na Lovrincu, akonto kaj sam IKEA-in navijač.  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by Gost sri kol 27, 2014 8:47 pm

besposlenpop je napisao/la:Jebemu, danas nijednog novog članka o IKEA-i.  Sad
A jučer je samo onaj Urbin Baltazar spominjal da im daju Dračevac.
Moš mislit - samo tak daju građevinski plac. Nek taj dubidus da meni makar 2 kvadrata na Lovrincu, akonto kaj sam IKEA-in navijač.  teet
Laugh Laugh ikein fan

Gost
Gost


[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by besposlenpop sri kol 27, 2014 9:06 pm

dromsin je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Jebemu, danas nijednog novog članka o IKEA-i.  Sad
A jučer je samo onaj Urbin Baltazar spominjal da im daju Dračevac.
Moš mislit - samo tak daju građevinski plac. Nek taj dubidus da meni makar 2 kvadrata na Lovrincu, akonto kaj sam IKEA-in navijač.  teet
Laugh Laugh ikein fan
Nu me:
IKEA - Page 3 GetImage
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by Gost sri kol 27, 2014 9:09 pm

besposlenpop je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Jebemu, danas nijednog novog članka o IKEA-i.  Sad
A jučer je samo onaj Urbin Baltazar spominjal da im daju Dračevac.
Moš mislit - samo tak daju građevinski plac. Nek taj dubidus da meni makar 2 kvadrata na Lovrincu, akonto kaj sam IKEA-in navijač.  teet
Laugh Laugh ikein fan
Nu me:
IKEA - Page 3 GetImage
ma da

Gost
Gost


[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by besposlenpop sub ruj 13, 2014 5:57 pm

IKEA - Page 3 CroatianTragedies007
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by whisperer ned ruj 14, 2014 12:55 am

Bila u IKEI! Nekada sam sa podsmjehom primjećivala kako vani davaju smjernice kupcima k'o da su maloumni, a danas me nije nimalo iznenadilo što su isti dućan kod nas usmjeravali teletabisi. Dakle, ukoliko nemaš gps, vrlo je lako moguće da završiš u Slavonskom Brodu na paprikašu, što nakon ludilo manevra po cestama da dođeš do parkinga uopće ne bi bilo nimalo loše. Vraćajući sam skoro zaglibila u nekom selu, kako bih skrenula za Split i došla do Zagreba. Šteta što nisam imala fotoaparat da usnimim kako ljudi s kolicima prelaze travnjake kako bi ukrcali stvari u auto, a dojam euforije ostavlja blago predratno stanje. Ako mi još netko kaže da je ova zemlja u krizi, drage ga volje prošetam do Ikee, sada barem znam put.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by besposlenpop ned ruj 14, 2014 12:59 am

whisperer je napisao/la:Bila u IKEI! ...
Jesi kaj tržila?  Grin
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by whisperer ned ruj 14, 2014 1:07 am

!! Happy

IKEA - Page 3 20143_cocc04a_01_PH004774
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by besposlenpop ned ruj 14, 2014 1:12 am

Čestitam! Happy
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by Gost ned ruj 14, 2014 2:19 am

whisperer je napisao/la:Bila u IKEI! Nekada sam sa podsmjehom primjećivala kako vani davaju smjernice kupcima k'o da su maloumni, a danas me nije nimalo iznenadilo što su isti dućan kod nas usmjeravali teletabisi. Dakle, ukoliko nemaš gps, vrlo je lako moguće da završiš u Slavonskom Brodu na paprikašu, što nakon ludilo manevra po cestama da dođeš do parkinga uopće ne bi bilo nimalo loše. Vraćajući sam skoro zaglibila u nekom selu, kako bih skrenula za Split i došla do Zagreba. Šteta što nisam imala fotoaparat da usnimim kako ljudi s kolicima prelaze travnjake kako bi ukrcali stvari u auto, a dojam euforije ostavlja blago predratno stanje. Ako mi još netko kaže da je ova zemlja u krizi, drage ga volje prošetam do Ikee, sada barem znam put.
Laugh  ludilo još ne jenjava

Gost
Gost


[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by Buffy ned ruj 14, 2014 10:31 am

IKEA je super Silly 
Kao nekad Nama, od igle do lokomotive Grin
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by besposlenpop ned ruj 14, 2014 12:42 pm

Buffy je napisao/la:IKEA je super Silly 
Kao nekad Nama, od igle do lokomotive Grin
Touche! IKEA - Page 3 JC_Hi-Five

Da sam otvoril themu o Nami, odma bi se počelo s nostalgičnim upišima ... a IKEA je eto (još jedna) kapitalistička podvala napaćenom rvackom narodu.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by Gost ned ruj 14, 2014 7:42 pm

besposlenpop je napisao/la:
Buffy je napisao/la:IKEA je super Silly 
Kao nekad Nama, od igle do lokomotive Grin
Touche! IKEA - Page 3 JC_Hi-Five

Da sam otvoril themu o Nami, odma bi se počelo s nostalgičnim upišima ... a IKEA je eto (još jedna) kapitalistička podvala napaćenom rvackom narodu.
u Nami je još uvjek lijep izbor robe

Gost
Gost


[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by besposlenpop pon ruj 15, 2014 9:07 pm

Male tajne

Četiri trika kojima IKEA osvaja kupce



Popularni švedski proizvođač namještaja, koji je nedavno otvorio svoju prvu trgovinu u Hrvatskoj, poznato je, zanimljivim dizajnom i pristupačnim cijenama mami kupce. No, to nije sve. Veliki svjetski igrač ima svoje male tajne.

Uspjeh švedske kompanije koja kupce diljem svijeta osvaja već 70 godina leži u konceptu koji je postavio njen osnivač i vlasnik Ingvar Kamprad. U gotovo 350 trgovina, koliko ih danas IKEA ima, na snazi su četiri dizajnerska pravila, piše Inc.com.

Riječ je o svojevrsnim lekcijama kojima se rukovodi pri poslovanju, a koje su vrlo važne za pridobivanje kupaca i kontinuirani rast kompanije. 


Smanjenje troškova na svakom koraku

U proizvodnim pogonima IKEA-e vodi se računa da se troškovi svedu na minimum. Tako se, primjerice, namještaj izrađuje od jeftinih ploča koje se naručuju u velikim formatima i ogromnim količinama, čime se postiže niža cijena. Štedi se i na troškovima za radnike. Šveđani proizvodnju zadnjih godina sve više sele u zemlje u razvoju, gdje je znatno jeftinija radna snaga.

Držanje kupaca u neizvjesnosti


Svaki kvadrat IKEA-inih trgovina je pomno osmišljen da bi bio neodoljiv kupcima. Svaki put vodi do novog proizvoda, kako bi kupci vidjeli što više proizvoda i 'zapeli' za neki po koji nisu došli.

Praktičnost


Dobro osmišljenim dizajnom za kupce mame i svi drugi trgovci. No, ono čime je švedski lanac namještaja posebno prepoznatljiv je praktičnost kada je u pitanju pakiranje proizvoda i transport. Velika većina proizvoda dolazi u dijelovima, kojima se uz pomoć jednostavnog alata brzo slažu komadi namještaja. To značajno pojednostavljuje transport i smanjuje troškove prijevoza robe od tvornica do trgovina.

'Uradi sam' 


Koncept po kojem kupci doma sami slažu kupljeni namještaj izgleda kao "Lego za odrasle". Vrlo je zanimljiv jer se kupci u pravilu vraćaju u IKEA-u, a kompaniji ostavlja prostor za niže cijene proizvoda.


Danas.hr/Inc.com
15.09.2014.



Eto.  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by besposlenpop uto ruj 16, 2014 6:23 pm

Danas samo dva nova članka (al polako ... dan još nije gotov ...):

IKEA povlači jedan proizvod i poziva kupce da ga odmah demontiraju i vrate

IKEA poziva kupce koji imaju GUNGGUNG ljuljačku da je odmah demontiraju i vrate u bilo koju robnu kuću IKEA gdje će dobiti puni povrat novca.



Prijavljeni su slučajevi koji ukazuju na to da ovjesi armature GUNGGUNG ljuljačke ne odgovaraju IKEA standardima kvalitete i mogu uzrokovati opasne ozljede.


"Naši su proizvodi namijenjeni poticanju dječje kreativnosti i prirodne potrebe za igrom uz tjelesni razvoj. Dok se igraju, djeca ne razmišljaju o sigurnosti i zato mi o tome vodimo računa već u fazi dizajna proizvoda. Mi u tvrtki IKEA želimo prodavati isključivo proizvode koje bismo i sami dali našoj djeci. Unatoč tome što svi naši proizvodi podliježu opsežnoj analizi i testiranju u skladu s važećim standardima i propisima, ponekad se dogodi pogreška. GUNGGUNG dječju ljuljačku povlačimo kako bismo izbjegli moguće ozljede", naglasila je Cindy Andersen, voditeljica odjela Dječja IKEA.


GUNGGUNG ljuljačka prodaje se na svim IKEA tržištima od 3. ožujka 2014., a u Hrvatskoj su prodane ukupno tri.


...
Danas.hr
16.09.2014.

Iz trgovine ih ispratili zaštitari



IKEA je jutros evakuirana, ali nije bilo panike



Kupci koji su u utorak ujutro obilazili robnu kuću IKEA nemalo su se iznenadili kada su ih zaštitari zamolili da izađu izvan zgrade. No već kad su izišli vani rečeno im je da je riječ o desetominutnoj vježbi koju u toj robnoj kući redovito provode.



 "U robnoj kući IKEA Zagreb danas oko 10.20 h provedena je evakuacijska vježba (u trajanju od 10 min.) koja se uobičajeno izvodi dva puta godišnje, od toga jedan puta s kupcima, a drugi put samo sa zaposlenicima. 



Takav postupak uobičajen je u IKEA robnim kućama , a radi se o dodatnoj provjeri sigurnosti, koja je iznad zakonom propisanog minimuma. Zahvaljujemo svim posjetiteljima što su sudjelovali u vježbi i tako nam omogućili da provjerimo jesu li sve mjere sigurnosti u funkciji i učinkovite za dobrobit svih zaposlenika i posjetitelja", izjavila je Jelena Granić, voditeljica lokalnog marketinga IKEA Hrvatska.


Danas.hr
16.09.2014.

Neizmjerno blagodarim net-ha-eru kaj nas izvještava o svakom pezdecu iz Ivanje Reke.
Mislim, kaj je sljedeće? Neko nije u WC-u IKEA-ine robne kuće pustil vodu ...? teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by besposlenpop sri ruj 17, 2014 9:44 pm

Danas je bil dan P.
Dan kad je Pop pohodio IKEA-u. IKEA - Page 3 C075





















IKEA - Page 3 Yahoo
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by Gost čet ruj 18, 2014 9:04 pm

besposlenpop je napisao/la:Danas je bil dan P.
Dan kad je Pop pohodio IKEA-u. IKEA - Page 3 C075





















IKEA - Page 3 Yahoo
tak je bilo dobro  Laugh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by Lena pet ruj 19, 2014 3:40 pm

pa jesi šta pazario?
vidio da ti je korisno?

da je bliže i ja bi škicnula šta sve ima.....ovako ne znam kad ću.....
ali imaju neke najave da će možda ikea doći u split i to jedan centar.....
najave su još mutne  zubo
ako i ne dođe preživjet ću  teet
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by besposlenpop ned ruj 21, 2014 2:08 am

Lena je napisao/la:pa jesi šta pazario?
Štoplciger, valjke za dlake, knäckerbröd råg i paštete od ikre i rakova. Cool


Smilja je napisao/la:da je bliže i ja bi škicnula šta sve ima.....ovako ne znam kad ću.....

Kad opet dođeš, pa ćemo na ćufte.  Wink
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by Lena pet ruj 26, 2014 7:46 pm

besposlenpop je napisao/la:
Lena je napisao/la:pa jesi šta pazario?
Štoplciger, valjke za dlake, knäckerbröd råg i paštete od ikre i rakova. Cool


Smilja je napisao/la:da je bliže i ja bi škicnula šta sve ima.....ovako ne znam kad ću.....

Kad opet dođeš, pa ćemo na ćufte.  Wink

može!!!

a i ako šta bude za pazarit neće bit loše....makar kakva sitnica.....
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by Sco pon lis 20, 2014 1:12 pm

Eo.... bio sam i ja.... Veliki zajeb.... u subotu

Već dugo ne vidjeh toliko zombija kao tamo.... Širom razrogačenih očiju... Bauljaju kao da se dijeli badave.... Grin 

Registracije vozila iz regiona, pa i šire.... (bilo je i par Talijanaca)


Pazaril sam 2 kom jastuka, 6 kom čaša, 3 kom nožova i vrećica.... Strošek 108,00 kn.....

Na izlazu sam si štel zet i okruglice, ali...... Red na blagajni jebil prestrašan, tak da sam odustal....
Sco
Sco

Posts : 44
Join date : 12.06.2014

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by besposlenpop pon lis 20, 2014 11:41 pm

Sco je napisao/la:Eo.... bio sam i ja.... Veliki zajeb.... u subotu

...

Na izlazu sam si štel zet i okruglice, ali...... Red na blagajni jebil prestrašan, tak da sam odustal....
Drugi put odi radnim danom posle posla. Jebiga, pa nije ti to sad u Grazu! teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by Gost uto lis 21, 2014 5:24 am

Sco je napisao/la:Eo.... bio sam i ja.... Veliki zajeb.... u subotu

Već dugo ne vidjeh toliko zombija kao tamo.... Širom razrogačenih očiju... Bauljaju kao da se dijeli badave.... Grin 

Registracije vozila iz regiona, pa i šire.... (bilo je i par Talijanaca)


Pazaril sam 2 kom jastuka, 6 kom čaša, 3 kom nožova i vrećica.... Strošek 108,00 kn.....

Na izlazu sam si štel zet i okruglice, ali...... Red na blagajni jebil prestrašan, tak da sam odustal....
odmah sam dobila volju da i ja idem  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.