Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

+4
bitvica
besposlenpop
Gnječ i tvornica čokolade
darla_
8 posters

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pon vel 08, 2021 8:38 pm

darla_ je napisao/la:
le mac mac je napisao/la:
ljube, darl8ng, n3mam dijagnozu.

Meni bi bilo draze da si rekla iskreno sto te ustvari boli, ali mozda ni sama nisi svjesna.

Znaci svo to divljanje o kojem se pricalo danas je realnost, ono za sto si Pizdu optuzivala i ostale forumase?

Pa jasno je kao dan sto me boli, sto se Andrejina bolest nije shvacala dovoljno ozbiljno, to je old news.
Da, ali zamjeras mu sto? Mene? Ili meni zamjeras mene?
O, znam ja jako dob4o da je vajter jedan i jedini, bogu fala, jedete mu iz ruke godinama... bice istina o ona 34...  Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ pon vel 08, 2021 8:45 pm

le mac mac je napisao/la:
.
Da, ali zamjeras mu sto? Mene? Ili meni zamjeras mene?
O, znam ja jako dob4o da je vajter jedan i jedini, bogu fala, jedete mu iz ruke godinama... bice istina o ona 34...  Grin

Nisi mi odgovorila na pitanje. Nemas dijagonzu, to znaci da sve sto si govorila tada a ja pokusavam dokuciti sto je to sve bilo zglavnom vrijedjanje Pizde i drugih forumasa, to je plod tvoje maste ili imas neko uporiste u realnosti za to?

Sto se tebe tice niti imam sta njemu zamjerati niti sto tebi, jer nemam jos uvijek blagogo pojma sto se dogoilo, svi ste misteriozni.

Je, ja pogtovo sam poznata jedacica iz ruke. Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj by bitvica pon vel 08, 2021 8:58 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:Bitvice, cestitam na novom poslu! Bravo! Love Love

I dodji nam cesce! Happy

Eto, ja te poslusala pa sam napravila po savjesti...


Maco, Darla, izvinite, ali nije mi ono bilo okej.


Ugodna vecer svima. pocinak
Hvala Vi.  Love

Nadam se da će potrajati.

Neka si. 

Daleko je to od zdrave komunikacije. 

Ne stignem na forum tako često. Čak ni Denkić ne čitam redovno, a vidjela sam neki dan da ste tamo.
Znaš, malo sam zahrđala. Pozna se da sam zadnju godinu radila doma, nemam kondicije. Ono, spremna sam za mirovinu  zubo
Navečer sam u krpama već u 22 h, a vikendom pranje robe, spremanje stana, pa zero druženja i proleti vrijeme. Plus još uzimam i online sate njemačkog.
bitvica
bitvica

Posts : 161
Join date : 16.08.2020

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pon vel 08, 2021 9:00 pm

darla_ je napisao/la:
le mac mac je napisao/la:
.
Da, ali zamjeras mu sto? Mene? Ili meni zamjeras mene?
O, znam ja jako dob4o da je vajter jedan i jedini, bogu fala, jedete mu iz ruke godinama... bice istina o ona 34...  Grin

Nisi mi odgovorila na pitanje. Nemas dijagonzu, to znaci da sve sto si govorila tada a ja pokusavam dokuciti sto je to sve bilo zglavnom vrijedjanje Pizde i drugih forumasa, to je plod tvoje maste ili imas neko uporiste u realnosti za to?

Sto se tebe tice niti imam sta njemu zamjerati niti sto tebi, jer nemam jos uvijek blagogo pojma sto se dogoilo, svi ste misteriozni.

Je, ja pogtovo sam poznata jedacica iz ruke. Grin
Znas sta... "bojim" se da mu iskreno zamjeras mene radi mene, radi uzasa koji je moja furka...  da mu otvaras oci... mozda grijesim, ali ti se ne zelis ocitovati...
Pa da ne saramo po temama, zadrzimo se na junakovoj, posto sam ja ionako samo kolaterala... trokut, u ovom slucaju, prijateljica ti, junak i djeva iz druge pricice.

Odgovor na pitanje - da, pa naravno da je on moj stalker koji je upregnuo svjetski cirkus u svoju soap operu. To mi je bilo nebitno i za osvrt... ali ne, as world goes by, we do not stop spinning around.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pon vel 08, 2021 9:05 pm

bitvica je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:Bitvice, cestitam na novom poslu! Bravo! Love Love

I dodji nam cesce! Happy

Eto, ja te poslusala pa sam napravila po savjesti...


Maco, Darla, izvinite, ali nije mi ono bilo okej.


Ugodna vecer svima. pocinak
Hvala Vi.  Love

Nadam se da će potrajati.

Neka si. 

Daleko je to od zdrave komunikacije. 

Ne stignem na forum tako često. Čak ni Denkić ne čitam redovno, a vidjela sam neki dan da ste tamo.
Znaš, malo sam zahrđala. Pozna se da sam zadnju godinu radila doma, nemam kondicije. Ono, spremna sam za mirovinu  zubo
Navečer sam u krpama već u 22 h, a vikendom pranje robe, spremanje stana, pa zero druženja i proleti vrijeme. Plus još uzimam i online sate njemačkog.
BLitvo moja, zar zaista, nakon svega i svih mojih podastiranja emocionalne inteligencije... ovakvim eskapadama vec odavno o sebi govoris i strastvenosti ovnojskoj, boli, boli... mimo svete geometrije, ovo su tvoje i samo tvoje privatne tastine.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ pon vel 08, 2021 9:11 pm

le mac mac je napisao/la:
Znas sta... "bojim" se da mu iskreno zamjeras mene radi mene, radi uzasa koji je moja furka...  da mu otvaras oci... mozda grijesim, ali ti se ne zelis ocitovati...
Pa da ne saramo po temama, zadrzimo se na junakovoj, posto sam ja ionako samo kolaterala... trokut, u ovom slucaju, prijateljica ti, junak i djeva iz druge pricice.

Odgovor na pitanje - da, pa naravno da je on moj stalker koji je upregnuo svjetski cirkus u svoju soap operu. To mi je bilo nebitno i za osvrt... ali ne, as world goes by, we do not stop spinning around.

Sta mu imam zamjerati za tebe, ne kuzim te? Da mu otvorim oci za sta, bogte koliko ja shvacam njemu su oci sirom otvorene kad si ti u pitanju, banira te cim te vidi.

Kakva kolaterala cega, ti si Matzo glavni lik, pitanje je samo jesi li odlepila ili nisi. To je jedino pitanje.

primamona ima svakakvih osobina, ali stalker tesko.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj by bitvica pon vel 08, 2021 9:12 pm

darla_ je napisao/la:
le mac mac je napisao/la:
.
Da, ali zamjeras mu sto? Mene? Ili meni zamjeras mene?
O, znam ja jako dob4o da je vajter jedan i jedini, bogu fala, jedete mu iz ruke godinama... bice istina o ona 34...  Grin

Nisi mi odgovorila na pitanje. Nemas dijagonzu, to znaci da sve sto si govorila tada a ja pokusavam dokuciti sto je to sve bilo zglavnom vrijedjanje Pizde i drugih forumasa, to je plod tvoje maste ili imas neko uporiste u realnosti za to?

Sto se tebe tice niti imam sta njemu zamjerati niti sto tebi, jer nemam jos uvijek blagogo pojma sto se dogoilo, svi ste misteriozni.

Je, ja pogtovo sam poznata jedacica iz ruke. Grin
A ti ne odustaješ? Happy
Bez veze si se posvađala s Pizdom. Ono što je on tada izdržao... bome... ne bi svatko. I to duet.
bitvica
bitvica

Posts : 161
Join date : 16.08.2020

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ pon vel 08, 2021 9:18 pm

bitvica je napisao/la:
A ti ne odustaješ? Happy
Bez veze si se posvađala s Pizdom. Ono što je on tada izdržao... bome... ne bi svatko. I to duet.

Ja se nisam s njim svadjala ja sam pitala pitanje, totalno bez primisli, bilo je nacina da mi odgovori, ali eto drama je predvladala nad razumom. Jebote tri recenice su bile dovoljne, ali ne, bolje okretati recenice 50 puta zubo .
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj by bitvica pon vel 08, 2021 9:20 pm

le mac mac je napisao/la:
bitvica je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:Bitvice, cestitam na novom poslu! Bravo! Love Love

I dodji nam cesce! Happy

Eto, ja te poslusala pa sam napravila po savjesti...


Maco, Darla, izvinite, ali nije mi ono bilo okej.


Ugodna vecer svima. pocinak
Hvala Vi.  Love

Nadam se da će potrajati.

Neka si. 

Daleko je to od zdrave komunikacije. 

Ne stignem na forum tako često. Čak ni Denkić ne čitam redovno, a vidjela sam neki dan da ste tamo.
Znaš, malo sam zahrđala. Pozna se da sam zadnju godinu radila doma, nemam kondicije. Ono, spremna sam za mirovinu  zubo
Navečer sam u krpama već u 22 h, a vikendom pranje robe, spremanje stana, pa zero druženja i proleti vrijeme. Plus još uzimam i online sate njemačkog.
BLitvo moja, zar zaista, nakon svega i svih mojih podastiranja emocionalne inteligencije... ovakvim eskapadama vec odavno o sebi govoris i strastvenosti ovnojskoj, boli, boli... mimo svete geometrije, ovo su tvoje i samo tvoje privatne tastine.
Mrš. Poserem ti se na tvoju inteligenciju. I emocionalnu i onu običnu. Jalova inteligencija koja ti služi jedino da maltretiraš sve oko sebe. 

Ne da mi se više trošiti ni vrijeme ni riječi na neku šmizlu koja ima snage biti iskrena tek kad se sakrije iza dijagnoza, ludila ili kvaziludila. 

Imaš ti dovoljno ljudi oko sebe za te svoje manipulacije. Šetaj...
bitvica
bitvica

Posts : 161
Join date : 16.08.2020

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pon vel 08, 2021 9:21 pm

Deca, ajde ak smo svi iskulirani kak mislim da jesmo trenutno... mislim da bez obzira na sve nase direktne/indirektne/vake/nake interakcije, ipak ste vi svi junakovi igraci... posebno forumski zivalj. Tu ne mislim da patim od djecjih bolesti kak mene nitko ne voli, nadam se da to ne mislite niti vi, je, pokazano vam je i svi ste vidjeli koja sam ja plemenita divota u biti i blablabal... ali zaista vas dozivljavam dubokim strancima. I zaista, i iskljucivo samo njegovim ljudima. A mislim da mi to nije filing koji si zelim. Mislim da smo si svi sve rekli... barem unutar podrucja za koje smatram da su trebala biti pokrivena rijecima. Mislim da je to to od mene na ovim forumima.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj by bitvica pon vel 08, 2021 9:41 pm

darla_ je napisao/la:
bitvica je napisao/la:
A ti ne odustaješ? Happy
Bez veze si se posvađala s Pizdom. Ono što je on tada izdržao... bome... ne bi svatko. I to duet.

Ja se nisam s njim svadjala ja sam pitala pitanje, totalno bez primisli, bilo je nacina da mi odgovori, ali eto drama je predvladala nad razumom. Jebote tri recenice su bile dovoljne, ali ne, bolje okretati recenice 50 puta zubo .
Vjerojatno se osjetio napadnutim i od tebe, što je razumljivo nakon onoliko prozivki i napada. 
Bila sam prisutna pa znam... 

Bome ni ja tad nisam prošla lišo. 
Ni od gospođice "nemam dijagnozu" ni od one što je najprije zbog Pizde "izgubila posao", a onda je to ipak bilo zbog mene.  zubo
Bilo je odvratno. Stvarno odvratno.... 
Toliko je bilo napada da sam se stalno nešto pravdala i branila a nisam bila kriva ama baš ništa.. I uopće mi nije bilo jasno zašto sam napadnuta, od kuda tolika zloća od osoba koje su mi bile izuzetno drage. 
A najgore je bilo ono bezbroj puta ponovljeno pitanje:  Jebote kako sam se tako mogla zeznuti u procjeni? 
Lako... Vrlo lako je zeznuti se... Neki ljudi fakat znaju glumiti, obmana im je igra. Ne vide u tome ništa loše. 

I tako... grizeš se i mučiš glupim pitanjima, tjednima, mjesecima.... I jednostavno shvatiš da uopće nije bitno što si se zajebo u procjeni. Fakat nebitno.
Na kraju je bitno samo to kakve su naše namjere bile u cijeloj toj priči. Jer bez svih možemo, svakom možemo dati pedalu, ali sebe nosimo stalno sa sobom i ako sami nismo išli u cijelu priču čista srca, a imamo i zrno morala u sebi, jebiga... 

Eto... tako je bilo... A ovo su posljedice toga što je bilo. 


Laku noć.
Vrijeme je za krpice...Happy
bitvica
bitvica

Posts : 161
Join date : 16.08.2020

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica uto vel 09, 2021 8:58 am

darla_ je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:


Maco, Darla, izvinite, ali nije mi ono bilo okej.


Ugodna vecer svima. pocinak

Nisam bas shvatila sto nije bilo okej, ali meni sve isto u principu, cisto znatizelja, iako sam veliki dio pretpostavila.


Do mojeg pitanja vas ste dvije sasvim lijepo razgovarale... Nakon njega, postovi su se zakotrljali i razgovor je krenuo smjerom koji bi ponovno nalikovao razgovorima prije nekoliko mjeseci. A taj dio price nije dobar za nikoga. Ne nudi odgovore, samo jako ruzne osjecaje.


Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica uto vel 09, 2021 9:00 am

Naravno, stekat se jucer ponovno napunio. E pa jebite se. Mogli ste doci i predloziti knjige za citanje.


https://www.instagram.com/reel/CKwdUsLp0Sv/?igshid=abajvqezg1l6

Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica uto vel 09, 2021 9:10 am

bitvica je napisao/la:[Ne stignem na forum tako često. Čak ni Denkić ne čitam redovno, a vidjela sam neki dan da ste tamo.
Znaš, malo sam zahrđala. Pozna se da sam zadnju godinu radila doma, nemam kondicije. Ono, spremna sam za mirovinu  zubo
Navečer sam u krpama već u 22 h, a vikendom pranje robe, spremanje stana, pa zero druženja i proleti vrijeme. Plus još uzimam i online sate njemačkog.

Ma i meni je plafon 22h. Grin Mislim, znam otici i kasnije na spavanje, ali informacije vise nigdje ne ulaze. Samo leprsam izmedju sna i jave.

Znaci, opet je krenuo njemacki. Je l' opet onako udarno da ti se glava zarotira? Grin

Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ uto vel 09, 2021 9:58 am

bitvica je napisao/la:

Vjerojatno se osjetio napadnutim i od tebe, što je razumljivo nakon onoliko prozivki i napada. 
Bila sam prisutna pa znam... 

Bome ni ja tad nisam prošla lišo. 
Ni od gospođice "nemam dijagnozu" ni od one što je najprije zbog Pizde "izgubila posao", a onda je to ipak bilo zbog mene.  zubo
Bilo je odvratno. Stvarno odvratno.... 
Toliko je bilo napada da sam se stalno nešto pravdala i branila a nisam bila kriva ama baš ništa.. I uopće mi nije bilo jasno zašto sam napadnuta, od kuda tolika zloća od osoba koje su mi bile izuzetno drage. 
A najgore je bilo ono bezbroj puta ponovljeno pitanje:  Jebote kako sam se tako mogla zeznuti u procjeni? 
Lako... Vrlo lako je zeznuti se... Neki ljudi fakat znaju glumiti, obmana im je igra. Ne vide u tome ništa loše. 

I tako... grizeš se i mučiš glupim pitanjima, tjednima, mjesecima.... I jednostavno shvatiš da uopće nije bitno što si se zajebo u procjeni. Fakat nebitno.
Na kraju je bitno samo to kakve su naše namjere bile u cijeloj toj priči. Jer bez svih možemo, svakom možemo dati pedalu, ali sebe nosimo stalno sa sobom i ako sami nismo išli u cijelu priču čista srca, a imamo i zrno morala u sebi, jebiga... 

Eto... tako je bilo... A ovo su posljedice toga što je bilo. 


Laku noć.
Vrijeme je za krpice...Happy

Eto jedan kratki resimeaux i sve normalishe, ali dobro necu cackat mecku vise vidim da su svi poosjetljivi po tom pitanju.

Sta se imas gristi, kad bi svim ludjacima pisalo na lgavi da su ludi, 90% drzavnih institucija bi bile prazne  zubo
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ uto vel 09, 2021 9:59 am

Tomica.Bombadil je napisao/la:



Do mojeg pitanja vas ste dvije sasvim lijepo razgovarale... Nakon njega, postovi su se zakotrljali i razgovor je krenuo smjerom koji bi ponovno nalikovao razgovorima prije nekoliko mjeseci. A taj dio price nije dobar za nikoga. Ne nudi odgovore, samo jako ruzne osjecaje.



Okei kuzim  Happy
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ uto vel 09, 2021 10:01 am

Tomica.Bombadil je napisao/la:Naravno, stekat se jucer ponovno napunio. E pa jebite se. Mogli ste doci i predloziti knjige za citanje.


https://www.instagram.com/reel/CKwdUsLp0Sv/?igshid=abajvqezg1l6


Pa to je dosadno, knjige neke, bloodshead to je izvorna hrana Kultnih, sve je uvijek isto samo se akteri mijenjaju.

Ja citam upravo Elementarne Cestice cool su  Grin.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost uto vel 09, 2021 10:20 am

bitvica je napisao/la:
darla_ je napisao/la:
bitvica je napisao/la:
A ti ne odustaješ? Happy
Bez veze si se posvađala s Pizdom. Ono što je on tada izdržao... bome... ne bi svatko. I to duet.

Ja se nisam s njim svadjala ja sam pitala pitanje, totalno bez primisli, bilo je nacina da mi odgovori, ali eto drama je predvladala nad razumom. Jebote tri recenice su bile dovoljne, ali ne, bolje okretati recenice 50 puta zubo .
Vjerojatno se osjetio napadnutim i od tebe, što je razumljivo nakon onoliko prozivki i napada. 
Bila sam prisutna pa znam... 

Bome ni ja tad nisam prošla lišo. 
Ni od gospođice "nemam dijagnozu" ni od one što je najprije zbog Pizde "izgubila posao", a onda je to ipak bilo zbog mene.  zubo
Bilo je odvratno. Stvarno odvratno.... 
Toliko je bilo napada da sam se stalno nešto pravdala i branila a nisam bila kriva ama baš ništa.. I uopće mi nije bilo jasno zašto sam napadnuta, od kuda tolika zloća od osoba koje su mi bile izuzetno drage. 
A najgore je bilo ono bezbroj puta ponovljeno pitanje:  Jebote kako sam se tako mogla zeznuti u procjeni? 
Lako... Vrlo lako je zeznuti se... Neki ljudi fakat znaju glumiti, obmana im je igra. Ne vide u tome ništa loše. 

I tako... grizeš se i mučiš glupim pitanjima, tjednima, mjesecima.... I jednostavno shvatiš da uopće nije bitno što si se zajebo u procjeni. Fakat nebitno.
Na kraju je bitno samo to kakve su naše namjere bile u cijeloj toj priči. Jer bez svih možemo, svakom možemo dati pedalu, ali sebe nosimo stalno sa sobom i ako sami nismo išli u cijelu priču čista srca, a imamo i zrno morala u sebi, jebiga... 

Eto... tako je bilo... A ovo su posljedice toga što je bilo. 


Laku noć.
Vrijeme je za krpice...Happy
e, ovo fakat ne znam na šta se odnosi a vidim da sam uključena kao "gospođica dijagnoza"... na šta se to odnosi gospođa "osluhni Zemlju i diši s njom"?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost uto vel 09, 2021 10:21 am

ja i dalje ne mislim da ste zloće nit zloćkani... samo mislim da ste dosadili više i bogu i vragu...


a ovaj dio sa mučenjima - pa kak? - to je bogu hvala davno iza mene... tu ste me spržili kiselinom 2009.

a bilo je i jebeno peckavo onaj prvi put u prahistoriji dok je bilo samo forumsko...
ovak je bilo to prvo forumsko zaljevanje kiselinom:

Jeste li znali Marčelinu,
ženu iz one ulice?
Smijeh je tražila,
bol upoznala,
Marčelina.
Na čelu nosila je tugu,
u oku joj je sjala noć.
Pramen kose živ,
čuvala je crn,
Marčelina.


Zadnja promjena: le mac mac; uto vel 09, 2021 10:26 am; ukupno mijenjano 3 put/a.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost uto vel 09, 2021 10:22 am

darla_ je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:Naravno, stekat se jucer ponovno napunio. E pa jebite se. Mogli ste doci i predloziti knjige za citanje.


https://www.instagram.com/reel/CKwdUsLp0Sv/?igshid=abajvqezg1l6


Pa to je dosadno, knjige neke, bloodshead to je izvorna hrana Kultnih, sve je uvijek isto samo se akteri mijenjaju.

Ja citam upravo Elementarne Cestice cool su  Grin.
i meni su bile jako dobre... desetke su uglavnom pobrale na našem book kružoku...
ti si tim sjebanog pametnjakovića pretpostavljam, ne razvratnog brune? jel je bruno?  Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost uto vel 09, 2021 10:30 am

znaš šta mi je još slatko kod vaših dvostrukih aršina - ja doma u boravku promrmljam sebi u bradu, gledajući friške darline slike - nešto u stilu - ups, prije je bolje izgledala... slično tomu... i to namjerno naravno, pa moram se i ja malo igrati... nisam baš toliki plićak Wink
i wuuuuš - forumske sućuti i empatije na tonu - ko da sam rekla maltene da je retardirani prljavi invalid

a mene ste jebeno raskomodavali da se krv još danas nije osušila... al valjda, predmnijevate koliko tko može ishendlati Wink to mi je slatko Happy
nemojte misliti da mene ne boli, da ja nisam nježna, da ja nisam tankoćutna, da sam balvančuga gruba, hladna koja može govna na veliku žlicu... mislim, znam da ne mislite, ali zašto si to dozvoljavate kad sam ja u pitanju, a na svoje drugarice/re iz stada reagirate vrlo zaštitinički i promptno i na najmanje zrno prašine?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost uto vel 09, 2021 10:31 am

je li gospeti, junak je nježan i suptilan, a ja sam cijanid... s njim treba nježno... njemu treba šećera i vate... a meni treba govana u hrpama... pa dokad više?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost uto vel 09, 2021 10:32 am

sama si slažem horore? ma nemoj bogati? svaki put kad krenem putem svojg vedrog i veselog karaktera - wuuuš - nova hrpa govana, e nećeš razbopjnice... i tako bez kraja i konca... dokad dico moa malena i musava?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ uto vel 09, 2021 11:04 am

le mac mac je napisao/la:znaš šta mi je još slatko kod vaših dvostrukih aršina - ja doma u boravku promrmljam sebi u bradu, gledajući friške darline slike - nešto u stilu - ups, prije je bolje izgledala... slično tomu... i to namjerno naravno, pa moram se i ja malo igrati... nisam baš toliki plićak Wink
i wuuuuš - forumske sućuti i empatije na tonu - ko da sam rekla maltene da je retardirani prljavi invalid

a mene ste jebeno raskomodavali da se krv još danas nije osušila... al valjda, predmnijevate koliko tko može ishendlati Wink to mi je slatko Happy
nemojte misliti da mene ne boli, da ja nisam nježna, da ja nisam tankoćutna, da sam balvančuga gruba, hladna koja može govna na veliku žlicu... mislim, znam da ne mislite, ali zašto si to dozvoljavate kad sam ja u pitanju, a na svoje drugarice/re iz stada reagirate vrlo zaštitinički i promptno i na najmanje zrno prašine?
 
Laugh Laugh Laugh Laugh Laugh

A jebate u sekundi od knjige do Gomore.

Tko ti je to rekao duhovi u boravku jer actually nisi to napisala, mislim da sam prije bolje izgledala, pa jasta da jesam imama sam 15 godina manje i cca 20 kila manje  zubo.

Nemoj se ljutiti ja bi rekla da tebe jedino tvoji demoni raskomadavaju.

Nego kaj u ludari imate pristup internetu? To mi je fascinantno, onda se ne cudim raznim upisima po portalima  zubo.

Oko moje ljubomorno i totalno ludo, nece niko tebi igracke uzeti, miiiir.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost uto vel 09, 2021 11:15 am

darla_ je napisao/la:
le mac mac je napisao/la:znaš šta mi je još slatko kod vaših dvostrukih aršina - ja doma u boravku promrmljam sebi u bradu, gledajući friške darline slike - nešto u stilu - ups, prije je bolje izgledala... slično tomu... i to namjerno naravno, pa moram se i ja malo igrati... nisam baš toliki plićak Wink
i wuuuuš - forumske sućuti i empatije na tonu - ko da sam rekla maltene da je retardirani prljavi invalid

a mene ste jebeno raskomodavali da se krv još danas nije osušila... al valjda, predmnijevate koliko tko može ishendlati Wink to mi je slatko Happy
nemojte misliti da mene ne boli, da ja nisam nježna, da ja nisam tankoćutna, da sam balvančuga gruba, hladna koja može govna na veliku žlicu... mislim, znam da ne mislite, ali zašto si to dozvoljavate kad sam ja u pitanju, a na svoje drugarice/re iz stada reagirate vrlo zaštitinički i promptno i na najmanje zrno prašine?
 
Laugh Laugh Laugh Laugh Laugh

A jebate u sekundi od knjige do Gomore.

Tko ti je to rekao duhovi u boravku jer actually nisi to napisala, mislim da sam prije bolje izgledala, pa jasta da jesam imama sam 15 godina manje i cca 20 kila manje  zubo.

Nemoj se ljutiti ja bi rekla da tebe jedino tvoji demoni raskomadavaju.

Nego kaj u ludari imate pristup internetu? To mi je fascinantno, onda se ne cudim raznim upisima po portalima  zubo.

Oko moje ljubomorno i totalno ludo, nece niko tebi igracke uzeti, miiiir.
ma daj darla... s tobom sam i propričala jer sam te smatrala najinteligentnijom i najracionalnijom ovdje... al ipak si ti...
zlatna jabuko
crno oko moje
dilber djevojko



a ti si se i makla valjda jer se nisi mogla sa svojim demonima nositi... jel... o tome smo jučer... i ne poteži ljubomore, ne pravi se glupa.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.