Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

+4
bitvica
besposlenpop
Gnječ i tvornica čokolade
darla_
8 posters

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ uto vel 09, 2021 11:24 am

le mac mac je napisao/la:

ma daj darla... s tobom sam i propričala jer sam te smatrala najinteligentnijom i najracionalnijom ovdje... al ipak si ti...
zlatna jabuko
crno oko moje
dilber djevojko



a ti si se i makla valjda jer se nisi mogla sa svojim demonima nositi... jel... o tome smo jučer... i ne poteži ljubomore, ne pravi se glupa.

Ja sam se makla jer ste mi bili dosadni za uvuci se u bizarne price prozete humorom. I jer mi je na fb postalo super zabavno i jer sam u svijet pasa usla i u biti samo o tome pricam i sve se vrti oko toga. A ljude ovdje volim vecinu sa svim njihovim manama i vrlinama i dragi su mi, jedan su lijep dio zivota. Ono i mama mi je dosadna ali volim ju kontas?

Jebote dosadna si vise sa samoprojekcijama, ali fakat. Ti si samnom popricala jer si mislila da me mozes izmanipulirati pa si se zajebala  Grin.

Moji demoni su okice u reali, nisu na nikakvom forumu, mi se gledamo oci u oci, to je nesto za sto ti nemas muda, pa radis monade po virtuali gdje si skrivena.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost uto vel 09, 2021 11:32 am

darla_ je napisao/la:
le mac mac je napisao/la:

ma daj darla... s tobom sam i propričala jer sam te smatrala najinteligentnijom i najracionalnijom ovdje... al ipak si ti...
zlatna jabuko
crno oko moje
dilber djevojko



a ti si se i makla valjda jer se nisi mogla sa svojim demonima nositi... jel... o tome smo jučer... i ne poteži ljubomore, ne pravi se glupa.

Ja sam se makla jer ste mi bili dosadni za uvuci se u bizarne price prozete humorom. I jer mi je na fb postalo super zabavno i jer sam u svijet pasa usla i u biti samo o tome pricam i sve se vrti oko toga. A ljude ovdje volim vecinu sa svim njihovim manama i vrlinama i dragi su mi, jedan su lijep dio zivota. Ono i mama mi je dosadna ali volim ju kontas?

Jebote dosadna si vise sa samoprojekcijama, ali fakat. Ti si samnom popricala jer si mislila da me mozes izmanipulirati pa si se zajebala  Grin.

Moji demoni su okice u reali, nisu na nikakvom forumu, mi se gledamo oci u oci, to je nesto za sto ti nemas muda, pa radis monade po virtuali gdje si skrivena.
da, točno tako kako si i rekla, tvoji su demoni prvenstveno bili iz reale, a onda su se promiješali.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica uto vel 09, 2021 12:09 pm

darla_ je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:



Do mojeg pitanja vas ste dvije sasvim lijepo razgovarale... Nakon njega, postovi su se zakotrljali i razgovor je krenuo smjerom koji bi ponovno nalikovao razgovorima prije nekoliko mjeseci. A taj dio price nije dobar za nikoga. Ne nudi odgovore, samo jako ruzne osjecaje.



Okei kuzim  Happy

Badava sam krecila.. Grin

Ja cu sve ovo opet maknuti.

Ako vam je gust razgovarati, ostavit cu vas na miru jos neko vrjeme, ali do kraja dana, mozda i puno prije, opet cu malo dovuci kantu bijele boje, napraviri si kapicu od novinskog papira i valjkom za farbanje osvjeziti zidove.
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ uto vel 09, 2021 3:16 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:
Badava sam krecila.. Grin

Ja cu sve ovo opet maknuti.

Ako vam je gust razgovarati, ostavit cu vas na miru jos neko vrjeme, ali do kraja dana, mozda i puno prije, opet cu malo dovuci kantu bijele boje, napraviri si kapicu od novinskog papira i valjkom za farbanje osvjeziti zidove.

Sto se mene tice mozes i ne moras kako ti smatras da je ispravno. Ja ne vidim tu nesto ekstravagantno, ali vidim da ste svi uslplahireni da ce biti nekih razmjernih drama, tak da kak god mislite da je ispravno,

Po meni jedino ruku na srce onda je bolje da ju banirate i mirna bosna, ovako cim pocne sa natruhama razgvora koji su "pikantniji" imas posla za kreciti. No posto vidim da ste svi danas nestali u vidu lastina repa onda brisi, baniraj, kako god se ljudi osjecaju ugodno.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica uto vel 09, 2021 3:40 pm

Tebi je mozda ovo jos i zanimljivo i imas joj volje odgovarati, meni nije, a cini mi se da je i drugima dozlogrdilo jer su se ovakvi (i gorii) upisi protezali i natezali tjednima...

Kad pozeli razgovarati normalno, komuniciram s njom. Kad je prebaci u zavjerenicki "mode", onda to ode u krasan k pa i meni izazove ljutnju.

Inace, nastavila bih razgovor o Omelasu jer imam dosta toga za rec', kao i odgovoriti na onaj tvoj poduzi upis..

Shebala sam si ruku prije 15ak dana, bolje mi je ali nakon tipkanja dosta boli. Isprobala sam nedavno, ostavih nekoliko upisa kod Kica. Privuku me ondje neke ideje pa se lijepo samaram s libertarijancima.. Happy


Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade uto vel 09, 2021 3:57 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:Tebi je mozda ovo jos i zanimljivo i imas joj volje odgovarati, meni nije, a cini mi se da je i drugima dozlogrdilo jer su se ovakvi (i gorii) upisi protezali i natezali tjednima...

Kad pozeli razgovarati normalno, komuniciram s njom. Kad je prebaci u zavjerenicki "mode", onda to ode u krasan k pa i meni izazove ljutnju.

Inace, nastavila bih razgovor o Omelasu jer imam dosta toga za rec', kao i odgovoriti na onaj tvoj poduzi upis..

Shebala sam si ruku prije 15ak dana, bolje mi je ali nakon tipkanja dosta boli. Isprobala sam nedavno, ostavih nekoliko upisa kod Kica. Privuku me ondje neke ideje pa se lijepo samaram s libertarijancima.. Happy



otvori novu temu za fajt, sve postove prebaci na tu novu temu pa da vidimo who's mother black vuna prede zubo
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica uto vel 09, 2021 4:17 pm

Uopce nije losa ideja. Happy Jos ako se moze uciniti nevidljivom za neregistrirane clanove... flower
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica uto vel 09, 2021 4:23 pm

Okej, otvorit cu novu temu gdje cu prebaciti sve upise s razlicitih tema (nije bas fora to spamanje po razlicitim topicima) pa se lijepo ispovracajte, tko se pozeli ispovracati.. A mozda i Matza konacno otvoreno progovori tko joj je naudio, kada, s kime, bez nekih rebusa..


Naravno, pod uvjetom da to znam napraviti.
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica uto vel 09, 2021 5:26 pm

Gnjec Cry

Idemo mi to zajedno napraviti molim te...

Otvorila bih temu, ti je napravi nevidljivom, a onda cemo je "napunit'".
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade uto vel 09, 2021 6:25 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:Gnjec Cry

Idemo mi to zajedno napraviti molim te...

Otvorila bih temu, ti je napravi nevidljivom, a onda cemo je "napunit'".

ti otvori temu pa ću je napraviti vidljivom samo za logirane. štekat prc... zubo
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

Tomica likes this post

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica uto vel 09, 2021 6:28 pm

Pa jesam. Happy


Sad ti saljem upute u inbox.

Edit: dosta je komplicirano postove s razlicitih topica postaviti u jednu nevidljivu temu. Tako da imate dva istovjetna topica. : )))

Jedan je na Kultnom djardinu samo s uvodnim postom, drugi na skrivenom pdf-u bez uvodnog posta, ali s vasim "izbrisanim" komentarima. Grin

Edit edita: ovako se osjecaju genijalci kad naidju na nesto fundamentalno drugacije pa osmisle novu teoriju koja mijenja dotadasnju paradigmu.

: )))

Edit Editinog edita: mmm, kompozicija i narativna struktura ovog posta ukazuje da je njegova autorica pukla k'o kroksica.

Odoh. : ))) Hvala, Gnjec!
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade uto vel 09, 2021 8:46 pm

Ukupno je: 39 korisnika/ca online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 38 gostiju

good zubo
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica uto vel 09, 2021 9:38 pm

Bajum Badum je napisao/la:Ukupno je: 39 korisnika/ca online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 38 gostiju

good zubo

Kako admini ovog foruma skrivaju topice:

https://www.instagram.com/p/CLEUiv8JkWH/?igshid=9z74aaa7j84v


Mislim da me analgetici pucaju. : )))
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ sri vel 10, 2021 2:14 pm

A dje tema ? Shocked Grin

Mislim ako je to ovo mitovi i legende, vidjiva je svekolikom forumskom zivlju.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sri vel 10, 2021 2:34 pm

darla_ je napisao/la:A dje tema ? Shocked Grin

Mislim ako je to ovo mitovi i legende, vidjiva je svekolikom forumskom zivlju.

klikneš na početnu stranicu foruma pa imaš index cijelog foruma. kategorija je riži-biži podforum: kultni sukobi. tamo je tema zubo
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ sri vel 10, 2021 5:29 pm

Bajum Badum je napisao/la:

klikneš na početnu stranicu foruma pa imaš index cijelog foruma. kategorija je riži-biži podforum: kultni sukobi. tamo je tema zubo


Nasla zubo
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ sri vel 10, 2021 5:31 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:

Inace, nastavila bih razgovor o Omelasu jer imam dosta toga za rec', kao i odgovoriti na onaj tvoj poduzi upis..

Shebala sam si ruku prije 15ak dana, bolje mi je ali nakon tipkanja dosta boli. Isprobala sam nedavno, ostavih nekoliko upisa kod Kica. Privuku me ondje neke ideje pa se lijepo samaram s libertarijancima.. Happy



Ja sam si sjebala ledja, ali pisem lezecki Grin . Cekam ja to pomno Love
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica sri vel 10, 2021 5:36 pm

Zdravo, drugarice i drugovi, drugovi i drugarice...


Vani se mraci, kisica je stala, a Keronja seronja ponovno iskusava elasticnost mojih zivaca. Happy

Pronasli smo novu igricu u kojoj mu pravim igrokaz od sjena uz pomoc lampice na mobu, a on ih lovi ili prestravljeno bjezi, ovisno o tome spustam li te sjene niz zidove ili ih ostavljam na stropu. Jos uz to iskusavam glasovne mogucnosti pa se pretvaram u Uruk-haija i orke, sto ga posebno nervira. Zato me vreba i zaskace iz svakog moguceg kutka.


Trenutno se javljam iz zakljucanog kupatila. Grin

A vi, kako ste?
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica sri vel 10, 2021 5:41 pm

darla_ je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:

Inace, nastavila bih razgovor o Omelasu jer imam dosta toga za rec', kao i odgovoriti na onaj tvoj poduzi upis..

Shebala sam si ruku prije 15ak dana, bolje mi je ali nakon tipkanja dosta boli. Isprobala sam nedavno, ostavih nekoliko upisa kod Kica. Privuku me ondje neke ideje pa se lijepo samaram s libertarijancima.. Happy



Ja sam si sjebala ledja, ali pisem lezecki Grin . Cekam ja to pomno Love

Kako!? Jesi li dobro, pobogu?


Ja se kljukam analgeticima pa to nekako finkcionira, ali ne mogu neke kompliciranije radnje s njom... Tako da imam pomoc tijekom tusiranja i pranja kose, npr.
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ sri vel 10, 2021 6:02 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:

Kako!? Jesi li dobro, pobogu?


Ja se kljukam analgeticima pa to nekako finkcionira, ali ne mogu neke kompliciranije radnje s njom... Tako da imam pomoc tijekom tusiranja i pranja kose, npr.

Naoravila nagli poket, ukljestio mi se zivac. Trenutni se valjam po krevetu kao morz, a da nemam muza ne znam kako bi se digla iz kreveta zubo .

I ja se poprave drogiram, kao bilo je ibuprofen + normabel za opistanje musklature, reko gospodjo doktoric :^Oe nemojte se ljutiti ali jel bi moglo sto zericu jace? Laugh

Tako da sad ili me psi dizu pomocu rucnika ja primim rucnik jedne strane onu vuku ili me  muzko dize, bila sam kod kiroprakticara ali rekao je da moram doci bar jos dva puta jer sam se poprave sjebala.

Uglavnom nije to lose jutros sam u miru napisala jedan rad, pogledala sam sinoc dva filma, napravila kostur za drugi rad. U biti sam produktivnija ovako hahaha.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica sri vel 10, 2021 6:03 pm

Btw, fora je ovaj novi pdf. Sad kad vise nickova bude aktivno, a nigdje ne pisu, stekat ce mislit' da se zabavljamo i cerecimo ondje u "ormaru"... Grin
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ sri vel 10, 2021 6:08 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:Btw, fora je ovaj novi pdf. Sad kad vise nickova bude aktivno, a nigdje ne pisu, stekat ce mislit' da se zabavljamo i cerecimo ondje u "ormaru"... Grin


Hhahaha, da, izluditi ce ih znatizelja zubo zubo
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica sri vel 10, 2021 6:13 pm

darla_ je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:

Kako!? Jesi li dobro, pobogu?


Ja se kljukam analgeticima pa to nekako finkcionira, ali ne mogu neke kompliciranije radnje s njom... Tako da imam pomoc tijekom tusiranja i pranja kose, npr.

Naoravila nagli poket, ukljestio mi se zivac. Trenutni se valjam po krevetu kao morz, a da nemam muza ne znam kako bi se digla iz kreveta zubo .

I ja se poprave drogiram, kao bilo je ibuprofen + normabel za opistanje musklature, reko gospodjo doktoric :^Oe nemojte se ljutiti ali jel bi moglo sto zericu jace? Laugh

Tako da sad ili me psi dizu pomocu rucnika ja primim rucnik jedne strane onu vuku ili me  muzko dize, bila sam kod kiroprakticara ali rekao je da moram doci bar jos dva puta jer sam se poprave sjebala.

Uglavnom nije to lose jutros sam u miru napisala jedan rad, pogledala sam sinoc dva filma, napravila kostur za drugi rad. U biti sam produktivnija ovako hahaha.

Ajme, Darlita.. Smoto. :-*
Zar nije to opasno? Kad te tako jako uklijesti i boli pa onda otici kod kiroprakticara da te agresivno namjesta? Sad

P. S. ne znam sto se desava s nebom nad Rijekom, ali i mi imamo auroru borealis! Spzstilase noc, oblaci su svijetlo zelene boje kao kod Aurore!
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ sri vel 10, 2021 6:20 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:

Ajme, Darlita.. Smoto. :-*
Zar nije to opasno? Kad te tako jako uklijesti i boli pa onda otici kod kiroprakticara da te agresivno namjesta? Sad

P. S. ne znam sto se desava s nebom nad Rijekom, ali i mi imamo auroru borealis! Spzstilase noc, oblaci su svijetlo zelene boje kao kod Aurore!

Nije, nije ovo ti je rodjeni Japanac zavrsio skolu u Londonu od njih ti je to sastavni dio medicine, nema tu naglih pokreta, nije to ko kad ides kod Mile kojeg je deda ucio namjestati kosti Grin , nakon njega se bar mogu uspraviti, ovo sam boze me prosti cetvernoske hodala, idem i sutra.

Ja nemam pojma kak je vrijeme vani, ali koliko cujem pada kisa .
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica sri vel 10, 2021 6:51 pm

darla_ je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:

Ajme, Darlita.. Smoto. :-*
Zar nije to opasno? Kad te tako jako uklijesti i boli pa onda otici kod kiroprakticara da te agresivno namjesta? Sad

P. S. ne znam sto se desava s nebom nad Rijekom, ali i mi imamo auroru borealis! Spzstilase noc, oblaci su svijetlo zelene boje kao kod Aurore!

Nije, nije ovo ti je rodjeni Japanac zavrsio skolu u Londonu od njih ti je to sastavni dio medicine, nema tu naglih pokreta, nije to ko kad ides kod Mile kojeg je deda ucio namjestati kosti Grin , nakon njega se bar mogu uspraviti, ovo sam boze me prosti cetvernoske hodala, idem i sutra.

Ja nemam pojma kak je vrijeme vani, ali koliko cujem pada kisa .


A dobro, onda, ako je Japanac. Happy

Ne volim kiroprakticare, znam da olaksaju bol, ali znaju poprilicno zeznut' pacijente...

Inace, imas jednu jako njeznu metodu namjestanja kraljezaka a pa se raspitaj ima li takvih terapeuta u Zg-u.

Manipulativna fasetna terapija. Happy

"Zamisao je: kroz “izravnavanje” kralježnice, točnije fasetnih zglobova, otkloniti pritisak i omogućiti da živac kvalitetno prenosi informacije od leđne moždine prema tkivu i natrag te tako potaknuti prirodniji sistem regeneracije tkiva.
Da bi se to postiglo, oko kralježaka se, preko kože pacijenta, rade točno određeni pokreti rukama i tim se zahvatima na kralješke vrši pritisak. Osim što se, uz uobičajene učinke masaže, postiže povećavanje cirkulacije i detoksikacije stanica, dolazi do osjećaja ugode i opuštenosti mišića.

Zbog manipulativne komponente ove masaže dolazi do izravnavanja samih kralježaka.
Kao što samo ime ove tehnike govori, radi se o zglobovima koji međusobno artikuliraju kralješcima – fasetama.
Ruke i prsti jednog iskusnog terapeuta toliko su osjetljivi da on osjeti kako kralješci stoje. Pošto terapeut kod MFT isključivo radi rukama i prstima, nije potrebno nikakvo mehaničko pomagalo ili medikamenti.

Osim klasičnih kontraindikacija i uz uvjet pravilnog izvođenja, MFT nema nikakvih nuspojava, jedino što se, kod osoba slabije kondicije, povremeno pojavljuje reakcija slična upali mišića."



Toliko je njezna da pacijenti znaju zaspati tijekom terapiranja.Happy


Imaj je na umu, ako ti (nadam se da nece!) bude zatrebalo.


----


Veli meni braco u poruci, daj pogledaj auroru:) nad Rijekom. Izadjem na balkon, a ono se dio neba zeleni! Odmah me je podsjetilo na jedan simpa film s Dennisom Quaidom "Frekvencija", sto me je pomalo i strecnulo...


https://m.imdb.com/title/tt0186151/
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.