Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

+4
bitvica
besposlenpop
Gnječ i tvornica čokolade
darla_
8 posters

Stranica 4 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sri vel 10, 2021 8:14 pm

baurora aorealis... nisam zamijetila... a taman nekako po vanka bijah...

Pa kak ste se potrgale jebagaja... ali vidim da i moje drugarice redovito pate od tih kicmo-problema, sve poslije 40...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj by bitvica sri vel 10, 2021 8:37 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:Btw, fora je ovaj novi pdf. Sad kad vise nickova bude aktivno, a nigdje ne pisu, stekat ce mislit' da se zabavljamo i cerecimo ondje u "ormaru"... Grin
Bome poskliznuh se na prolivenu krv.  Zamalo vrat ne slomih. 
Ono bi bilo šteta ne vidjeti.  zubo

Nego, što si ti napravila s rukom? Tetive ili kost? 
Meni se nakon početnih bolova i gomile analgetika rame "smrzlo". Mogla sam napraviti pokrete na relaciji od pupka do nosa i ni makac dalje. Oporavak je bio ravno 2 godine... nakon operacije.  

A čitam da je i Darlita završila u krevetu, a iz njega može samo uz pomoć muža. Obično bude obrnuto, ali ništa neobično od nje da ide kontra svih prirodnih zakona.   Silly

Ima li uopće na forumu još neoštećenih?
bitvica
bitvica

Posts : 161
Join date : 16.08.2020

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj by whisperer sri vel 10, 2021 10:12 pm

Odakle da krenem čitati?  Što mi od foruma učiniše, mama?  Cry

Za početak hugs and kisses svima redom.  Love

Mislim da se prvi sljedeći tajfun treba nazvati Darla.  Laugh

Sad stvarno, odakle da krenem....
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica čet vel 11, 2021 7:06 am

Cekajte, cu kasnije pisat' i odgovarat'.. Grin


Ukratko, gotovo se nista nije dogodilo. Darla i Matza vratile su se na casicu ugodnog razgovora, a mi ostali malo zahebavamo one kojima je ovaj forum strasno nezanimljiv, a opet neprekidno vire jer zive za nokaute (stekat se punio brojkama iznad 30)..


Happy

Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop čet vel 11, 2021 11:54 am

whisperer je napisao/la:...

Mislim da se prvi sljedeći tajfun treba nazvati Darla.  Laugh
...
zubo
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ čet vel 11, 2021 12:55 pm

bitvica je napisao/la:

A čitam da je i Darlita završila u krevetu, a iz njega može samo uz pomoć muža. Obično bude obrnuto, ali ništa neobično od nje da ide kontra svih prirodnih zakona.   Silly

Ima li uopće na forumu još neoštećenih?

Je, ja sam wonder women upside down zubo . Nije samo muza, naucila sam i pse da me dizu iz kreveta, di ces se samo na musko osloniti, mogla bi komotno ostati u krevetu danima Cry .Ovako psi vuku rucnik i eto mene na nogama lakim. Nego bila sam danas drugi put kod Japanca, bolje je puno, samo sam preentuzijastcno isla "malo" samo po kuci porediti pa me eto opet u krevetu.

Ima, vidi Esca kao mladic, da ga ne poznam rekla bi da je na drogama smijalicama, cio je jebote kao da je dobio na lotu i zivi na Bahamima Grin .
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ čet vel 11, 2021 12:58 pm

le mac mac je napisao/la:

Pa kak ste se potrgale jebagaja... ali vidim da i moje drugarice redovito pate od tih kicmo-problema, sve poslije 40...

Nabijem te ja 45 puta, eno moje matere sa 70 ko leptirica bogte moze stoj na glavi. Ianace moje kostobolje su pocele u ranim 30 tima jer sam polieno dupe, dok sam vjezbala yogu nikoji kako sam susreo gospodina pimpeka mi nije bio.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ čet vel 11, 2021 1:00 pm

whisperer je napisao/la:Odakle da krenem čitati?  Što mi od foruma učiniše, mama?  Cry

Za početak hugs and kisses svima redom.  Love

Mislim da se prvi sljedeći tajfun treba nazvati Darla.  Laugh

Sad stvarno, odakle da krenem....


Stara poslovica kaze, nemoj zvati Darlu, jer se obavezno odazove. (parafraza sa vragom). I bas sam fina i pristojna, gle kako ste zivnuli pogotvo Pipojac, umire od srece tamo, mislio je da ce umrijeti lijeplijeci slike i glumeci Vakulu zubo .
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ čet vel 11, 2021 1:02 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:Cekajte, cu kasnije pisat' i odgovarat'.. Grin


Ukratko, gotovo se nista nije dogodilo. Darla i Matza vratile su se na casicu ugodnog razgovora, a mi ostali malo zahebavamo one kojima je ovaj forum strasno nezanimljiv, a opet neprekidno vire jer zive za nokaute (stekat se punio brojkama iznad 30)..


Happy


Da, da i jos komentiraju razgovore sa ovog jako vazno i sad ste im hranu oteli, a tracevi ih ne znaimaju, oni iznad toga Laugh Laugh Laugh Laugh
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade čet vel 11, 2021 2:28 pm

the wrath of Pizdex zubo Grin
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost čet vel 11, 2021 7:14 pm

darla_ je napisao/la:
le mac mac je napisao/la:

Pa kak ste se potrgale jebagaja... ali vidim da i moje drugarice redovito pate od tih kicmo-problema, sve poslije 40...

Nabijem te ja 45 puta, eno moje matere sa 70 ko leptirica bogte moze stoj na glavi. Ianace moje kostobolje su pocele u ranim 30 tima jer sam polieno dupe, dok sam vjezbala yogu nikoji kako sam susreo gospodina pimpeka mi nije bio.
je, jebiga, sredila sam ti grdobolju jer si bila bahata #pizdastyle #bogibatina

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica čet vel 11, 2021 7:57 pm

Dobro vece....


Trenutno sam toliko lose raspolozena da se idem davit' nekim noir/dark jazzom... Zaboravih reci na Filmskim trenucima da ondje kronicno nedostaju anime (kao prijedlozi) za koje sam nekako uvjerena da ih Matza voli.





Jos uvijek sam na Cowboy Bebopu, anime sci fi seriji s odlicnim soundtrackom. Njega si pogledam kad sam u ovakvom raspolozenju.

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Cowboy_Bebop

Edit: ovu sam poruku tipkala ravno 15 min. Bas mi super ide..
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica čet vel 11, 2021 8:38 pm

bitvica je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:Btw, fora je ovaj novi pdf. Sad kad vise nickova bude aktivno, a nigdje ne pisu, stekat ce mislit' da se zabavljamo i cerecimo ondje u "ormaru"... Grin
Bome poskliznuh se na prolivenu krv.  Zamalo vrat ne slomih. 
Ono bi bilo šteta ne vidjeti.  zubo

Nego, što si ti napravila s rukom? Tetive ili kost? 
Meni se nakon početnih bolova i gomile analgetika rame "smrzlo". Mogla sam napraviti pokrete na relaciji od pupka do nosa i ni makac dalje. Oporavak je bio ravno 2 godine... nakon operacije.  

A čitam da je i Darlita završila u krevetu, a iz njega može samo uz pomoć muža. Obično bude obrnuto, ali ništa neobično od nje da ide kontra svih prirodnih zakona.   Silly

Ima li uopće na forumu još neoštećenih?

Ti uvijek imas tako tecne usporedbe, te gnoj, te krv... da ti se zelucic odmah okrene. Grin


Kao dijete nisam imala puno nocnih mora, ali one koje su se ponavljale uvijek su bile s obezglavljenim.ljudima nagih tijela... Odvratno nesto. Moguce da sam vidjela filmove s giljotiranjem ili odrubljivanjem glava turskim sabljama jer sam znala potajice gledati TV kad mi je bilo izricito zabranjeno.


------


Sjecam se tvojih problema s rukom i koliko si se s time mucila. :-/

Ja sam se samo probudila s jakim bolovima, mislim da otprilike znam sto je, vjezbam s njom svakodnevno, odnosno trudim se ne drzati je u istom, manje bolnom polozaju, pijem analgetike i posebne tablete za to sto se pojavilo.. I cekam da prodje. :-/

Jutros mi je bilo bolje pa sam, kao i Darla, odmah krenula s onime sto nisam smjela. Onda sam odlucila oprati i kosu pa je bilo... frc... zestoko probadanje od kojeg su i suze krenule na oci. Happy Nista, primirila sam se opet.

Cini se da smo svi isti. Cim je malo bolje, uuupri! Treba nadoknadit' propusteno

Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ čet vel 11, 2021 10:33 pm

Bajum Badum je napisao/la:the wrath of Pizdex zubo Grin
 
Laugh Laugh Laugh .... the mighty and glourious
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ čet vel 11, 2021 10:35 pm

le mac mac je napisao/la:
je, jebiga, sredila sam ti grdobolju jer si bila bahata #pizdastyle #bogibatina

Zaboravila si zlobna, zlonamjerna, ljubomorna i najnoviji hit glupa i nezanimljiva zubo
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost čet vel 11, 2021 10:45 pm

darla_ je napisao/la:
le mac mac je napisao/la:
je, jebiga, sredila sam ti grdobolju jer si bila bahata #pizdastyle #bogibatina

Zaboravila si zlobna, zlonamjerna, ljubomorna i najnoviji hit glupa i nezanimljiva zubo
Otkud sad ovaj naramak pizdarija? Ne, tebi samo bahatost... ali uz super racio sarm, odnosno u sekundi niveliras stetu... ti moras biti vodenjak, neodoljivi zrak, tezak mozes bit da pobijes ne samo selo vec i veci grad ali onda u sekundi - lenjir - uravnilovka - back to track - zato si mi simpa... zato racio. Ne goris ko blitva, dok i zadnje dojence iz loze ne bude gorilo u paklu osvete... 🤣😂🤣😂😂😂🤣 ak me beres :*

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj by whisperer čet vel 11, 2021 11:32 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:Cekajte, cu kasnije pisat' i odgovarat'.. Grin


Ukratko, gotovo se nista nije dogodilo. Darla i Matza vratile su se na casicu ugodnog razgovora, a mi ostali malo zahebavamo one kojima je ovaj forum strasno nezanimljiv, a opet neprekidno vire jer zive za nokaute (stekat se punio brojkama iznad 30)..


Happy


A darli sam samo usputno proslijedila link foruma (kojeg je pogubila) da vidi kako sam ga ofarbala, a ona kao nema interesa piskarati. Još se i začudila da smo svi na životu, kao nije joj na kraj pameti pisati po forumima. Srce ti isusovo, što bi rekao jedan moj... pogle' nereda.  Laugh
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj by whisperer čet vel 11, 2021 11:34 pm

darla_ je napisao/la:

Stara poslovica kaze, nemoj zvati Darlu, jer se obavezno odazove. (parafraza sa vragom). I bas sam fina i pristojna, gle kako ste zivnuli pogotvo Pipojac, umire od srece tamo, mislio je da ce umrijeti lijeplijeci slike i glumeci Vakulu zubo .

Pa rekla si da ćeš samo čitati, ne baš pisati...  Cry
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj by whisperer čet vel 11, 2021 11:35 pm

Sve sam pročitala, idem prvo odmorit. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ pet vel 12, 2021 8:32 am

whisperer je napisao/la:

A darli sam samo usputno proslijedila link foruma (kojeg je pogubila) da vidi kako sam ga ofarbala, a ona kao nema interesa piskarati. Još se i začudila da smo svi na životu, kao nije joj na kraj pameti pisati po forumima. Srce ti isusovo, što bi rekao jedan moj... pogle' nereda.  Laugh

E tu mi fili? Cry 

Ne sekiraj se liubavitze, cim me prodje grdobolja odo ja opet trcati po livadama Grin .

Jebiga drugi puta mi samo reci krasno sam obojala forum i posalji screen, nemoj mi actualy slati link foruma Laugh
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ pet vel 12, 2021 8:33 am

whisperer je napisao/la:

Pa rekla si da ćeš samo čitati, ne baš pisati...  Cry

Jebiga ne dajes narkomanu drogu i ocekujes da ce ju samo gledati Cry
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ pet vel 12, 2021 8:34 am

le mac mac je napisao/la:
darla_ je napisao/la:
le mac mac je napisao/la:
je, jebiga, sredila sam ti grdobolju jer si bila bahata #pizdastyle #bogibatina

Zaboravila si zlobna, zlonamjerna, ljubomorna i najnoviji hit glupa i nezanimljiva zubo
Otkud sad ovaj naramak pizdarija? Ne, tebi samo bahatost... ali uz super racio sarm, odnosno u sekundi niveliras stetu... ti moras biti vodenjak, neodoljivi zrak, tezak mozes bit da pobijes ne samo selo vec i veci grad ali onda u sekundi - lenjir - uravnilovka - back to track - zato si mi simpa... zato racio. Ne goris ko blitva, dok i zadnje dojence iz loze ne bude gorilo u paklu osvete... 🤣😂🤣😂😂😂🤣 ak me beres :*

Taj naramak pizdarija je sto mi je sve Pipojac oko moje udjelio od kad sam se vratila, vidim da je dodao i da se ponasa kao pubertetlija zubo
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica pet vel 12, 2021 10:30 am

whisperer je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:Cekajte, cu kasnije pisat' i odgovarat'.. Grin


Ukratko, gotovo se nista nije dogodilo. Darla i Matza vratile su se na casicu ugodnog razgovora, a mi ostali malo zahebavamo one kojima je ovaj forum strasno nezanimljiv, a opet neprekidno vire jer zive za nokaute (stekat se punio brojkama iznad 30)..


Happy


A darli sam samo usputno proslijedila link foruma (kojeg je pogubila) da vidi kako sam ga ofarbala, a ona kao nema interesa piskarati. Još se i začudila da smo svi na životu, kao nije joj na kraj pameti pisati po forumima. Srce ti isusovo, što bi rekao jedan moj... pogle' nereda.  Laugh

: ))

Prije Darle:

https://www.instagram.com/p/CKq_3WUlWta/?utm_source=ig_web_copy_link

Darla pri ulasku na forum/e:

https://www.instagram.com/p/CKw95FMAa-v/?utm_source=ig_web_copy_link
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop pet vel 12, 2021 1:05 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:Cekajte, cu kasnije pisat' i odgovarat'.. Grin


Ukratko, gotovo se nista nije dogodilo. Darla i Matza vratile su se na casicu ugodnog razgovora, a mi ostali malo zahebavamo one kojima je ovaj forum strasno nezanimljiv, a opet neprekidno vire jer zive za nokaute (stekat se punio brojkama iznad 30)..


Happy


A darli sam samo usputno proslijedila link foruma (kojeg je pogubila) da vidi kako sam ga ofarbala, a ona kao nema interesa piskarati. Još se i začudila da smo svi na životu, kao nije joj na kraj pameti pisati po forumima. Srce ti isusovo, što bi rekao jedan moj... pogle' nereda.  Laugh

: ))

Prije Darle:

https://www.instagram.com/p/CKq_3WUlWta/?utm_source=ig_web_copy_link

Darla pri ulasku na forum/e:

https://www.instagram.com/p/CKw95FMAa-v/?utm_source=ig_web_copy_link
Jebiga, oće moj broj telefona.  Finger
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica pet vel 12, 2021 1:28 pm

U to uopce ne sumnjam. Grin

Sve je ovo bila distrakcija da bi ga tebi uvalila. Silly
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.